Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 1:56.31 Q
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:56.35 Q
3 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:57.78 q
4 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 1:59.06
5 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:00.18
6 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 2:02.06
7 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:02.74
8 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:06.46
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2009Švihálek David (TEKLA)28.35
4009Švihálek David (TEKLA)58.10
60019Pecha Martin (CASLA)1:27.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 15:36) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:00.08 Q
2 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:00.44 Q
3 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:01.45
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:02.79
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:04.39
6 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 2:05.45
7 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:06.51
Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20031Karlach Jakub (DOMAZ)30.96
40047Dvořák Tomáš (MOSBR)1:02.18
600686Staníček Pavel (UNIBR)1:33.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:42) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:57.81 Q
2 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:57.93 Q
3 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 1:58.75 q
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 1:59.29
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 1:59.97
6 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 1:59.97
7 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:01.10
8 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 2:10.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200455Matějček Antonín (SOKCB)28.32
400455Matějček Antonín (SOKCB)58.37
600409Kováčech Martin (VITKO)1:28.42
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 1:56.31 Q
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:56.35 Q
3 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:57.78 q
4 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:57.81 Q
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:57.93 Q
6 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 1:58.75 q
7 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 1:59.06
8 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 1:59.29
9 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 1:59.97
10 Miroslav ValčíkMiroslav Valčík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 1:59.97
11 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:00.08 Q
12 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:00.18
13 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:00.44 Q
14 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:01.10
15 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:01.45
16 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 2:02.06
17 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:02.74
18 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:02.79
19 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:04.39
20 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 2:05.45
21 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:06.46
22 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:06.51
23 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 2:10.92
Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 1:53.48
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:54.28
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:55.41
4 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:55.48
5 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 1:55.98
6 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 1:56.37
7 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:58.76
8 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 2:05.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200686Staníček Pavel (UNIBR)26.55
400686Staníček Pavel (UNIBR)54.67
60031Karlach Jakub (DOMAZ)1:24.72
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:00.27 Q
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.25 Q
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:01.43
4 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 2:03.65
5 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 2:03.96
6 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:04.53
7 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 SB 2:05.92
8 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:10.49
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20020Perner Michal (CASLA)29.09
40020Perner Michal (CASLA)1:00.84
600538Hlavačka Thomas (FMIST)1:31.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 15:16) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 1:59.59 Q
2 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 1:59.92 Q
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 2:00.61 q
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:00.84
5 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 PB 2:02.20
6 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:03.93
7 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:04.29
8 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:05.97
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20035Kolín Jakub (MLBOL)28.95
40035Kolín Jakub (MLBOL)59.42
600176Grégr Jakub (AKSTE)1:30.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:22) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:00.69 Q
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:00.89 Q
Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:00.89 Q
4 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:01.07
5 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 2:02.83
6 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 2:03.36
7 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:05.51
8 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:07.99
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200490Holub Martin (OTROK)27.61
400490Holub Martin (OTROK)58.24
600490Holub Martin (OTROK)1:30.91
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 1:59.59 Q
2 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 1:59.92 Q
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:00.27 Q
4 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 2:00.61 q
5 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:00.69 Q
6 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:00.84
7 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:00.89 Q
7 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:00.89 Q
9 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:01.07
10 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:01.25 Q
11 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:01.43
12 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 PB 2:02.20
13 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 2:02.83
14 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 2:03.36
15 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 2:03.65
16 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:03.93
17 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 2:03.96
18 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:04.29
19 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:04.53
20 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:05.51
21 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 SB 2:05.92
22 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:05.97
23 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:07.99
24 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:10.49

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 1:57.03
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 1:57.84
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 1:58.07
4 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 1:58.97
5 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 1:59.37
6 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 2:00.28
7 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:01.04
8 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:01.04
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200388Vaidiš Daniel (UNICH)29.60
400290Martinák Michal (LITVI)58.92
600538Hlavačka Thomas (FMIST)1:28.37
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 11:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 2:14.46
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:15.08
3 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:15.12
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:15.82
5 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:17.23
6 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:18.47
7 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:22.57
8 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:23.11
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20034Folková Denisa (ACJAB)31.63
40034Folková Denisa (ACJAB)1:08.77
60034Folková Denisa (ACJAB)1:43.52
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:17.36 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:17.59 Q
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:21.65 q
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 2:23.71
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:24.12
6 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:24.76
7 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:29.42
8 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:31.55
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200542Kopcová Eliška (FMIST)33.60
400542Kopcová Eliška (FMIST)1:08.83
600303Čechová Lenka (STBOL)1:44.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 14:56) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:22.36 Q
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:22.67 Q
3 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 2:23.54
4 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:24.21
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:24.26
6 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 SB 2:25.01
7 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 2:34.16
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20034Folková Denisa (ACJAB)34.71
40017Pelová Simona (TEKLA)1:11.74
600522Žáková Anita (BEROU)1:46.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:20.55 Q
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:20.74 Q
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:21.78 q
4 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 2:22.03
5 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:24.85
6 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:25.32
7 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:31.25
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200260Červinková Julie (AKZLI)32.59
400260Červinková Julie (AKZLI)1:09.07
600305Korelová Kristýna (STBOL)1:45.99
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:17.36 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:17.59 Q
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:20.55 Q
4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:20.74 Q
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:21.65 q
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:21.78 q
7 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 2:22.03
8 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:22.36 Q
9 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:22.67 Q
10 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 2:23.54
11 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 2:23.71
12 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:24.12
13 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:24.21
14 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:24.26
15 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:24.76
16 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:24.85
17 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 SB 2:25.01
18 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:25.32
19 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:29.42
20 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:31.25
21 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:31.55
22 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 2:34.16

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:20.41 Q
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 2:21.40 Q
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 2:21.60 q
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:23.02 q
5 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 2:26.25
6 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:26.35
7 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:31.95
8 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 2:32.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200182Porubčanová Zuzana (POCER)33:87
400182Porubčanová Zuzana (POCER)1:09.13
600182Porubčanová Zuzana (POCER)1:44.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 14:36) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 2:24.91 Q
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:25.12 Q
3 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:26.09
4 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 2:27.75
5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:28.45
6 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:29.64
7 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:30.39
8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:31.41
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200128Furchová Natálie (AKOLY)35.39
400128Furchová Natálie (AKOLY)1:14.72
600607Vimmerová Nikola (SOPLZ)1:50.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 14:42) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:26.28 Q
2 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:26.37 Q
3 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:27.44
4 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:28.80
5 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:29.47
6 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 2:29.78
Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200484Vaculíková Edita (DUKPR)36.36
400422Czepcová Karolína (VITKO)1:15.13
600355Dostálová Adéla (HRANI)1:51.78
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:20.41 Q
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 2:21.40 Q
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 2:21.60 q
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:23.02 q
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 2:24.91 Q
6 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:25.12 Q
7 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:26.09
8 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 2:26.25
9 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:26.28 Q
10 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:26.35
11 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:26.37 Q
12 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:27.44
13 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 2:27.75
14 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:28.45
15 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:28.80
16 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:29.47
17 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:29.64
18 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 2:29.78
19 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:30.39
20 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:31.41
21 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 2:31.95
22 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 2:32.72
Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:15.49
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:16.73
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:19.56
4 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 2:20.81
5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 2:21.32
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 SB 2:22.61
7 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:26.04
8 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:26.19
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200182Porubčanová Zuzana (POCER)32.34
400182Porubčanová Zuzana (POCER)1:05.98
600182Porubčanová Zuzana (POCER)1:40.88
Celkem 8 závodníků