Zpět

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

Skok daleký - Junioři

(so, 23.2.2019 - 09:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 13 SB 7.14 6.60XX6.60XX7.14
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 10 PB 6.95 6.706.896.886.896.956.936.91
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 14 6.92 6.926.86X6.926.596.83X
4 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 8 PB 6.92 6.826.926.596.92X6.56X
5 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 9 PB 6.89 6.576.756.576.756.836.896.71
6 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 11 6.88 6.886.836.746.886.46X6.44
7 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 12 6.87 6.87XX6.876.77XX
8 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 6 6.55 6.406.556.496.55XXX
9 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 7 6.54 6.226.54X6.54
10 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 5 =PB 6.54 X6.54X6.54
11 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 6.35 6.256.35X6.35
12 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 6.13 6.036.096.136.13
13 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 6.08 6.086.056.026.08
14 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 5.73 5.735.64X5.73
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 23.2.2019 - 13:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 16 7.22 7.227.12X7.227.09XX
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 14 PB 7.05 6.536.926.846.926.936.977.05
3 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 11 PB 6.77 5.004.666.776.774.746.546.48
4 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 15 6.73 6.736.54X6.73X6.60X
5 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 8 PB 6.73 6.73XX6.73XXX
6 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 13 6.64 6.596.366.646.646.546.556.52
7 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 12 6.58 6.206.584.646.586.366.446.36
8 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 6.45 6.276.306.456.456.436.16X
9 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 7 6.41 X6.416.306.41
10 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 10 6.41 6.006.416.246.41
11 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1 PB 6.40 6.066.266.406.40
12 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3 6.38 6.056.376.386.38
13 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5 6.36 6.356.366.276.36
14 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 2 6.29 6.016.296.296.29
15 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6 6.21 X6.156.216.21
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 23.2.2019 - 11:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 15 5.99 X5.995.875.99XX5.92
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 5.84 5.84XX5.84XXX
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 10 PB 5.75 XX5.595.595.635.615.75
4 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 12 SB 5.72 5.495.525.695.69XX5.72
5 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 7 PB 5.52 XX5.525.523.55XX
6 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 PB 5.48 5.48X5.445.485.255.195.41
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 5.48 X5.485.255.48X5.305.38
8 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 SB 5.46 5.34X5.415.415.435.46X
9 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 11 5.40 X5.405.395.40
10 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 5.29 5.245.165.295.29
11 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 2 5.17 4.945.175.025.17
12 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 13 5.15 5.02X5.155.15
13 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 3 5.14 5.145.05X5.14
14 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 6 5.10 5.05X5.105.10
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 23.2.2019 - 15:15) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 PB 5.83 5.75X5.765.765.834.55X
2 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 13 PB 5.76 5.615.565.645.645.405.605.76
3 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 17 5.74 5.58X5.745.745.725.51
4 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 14 PB 5.70 XX5.675.67X5.705.69
5 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 PB 5.54 X5.385.255.385.545.215.29
6 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 2 PB 5.46 XX5.465.465.41XX
7 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 5.39 3.975.385.325.385.245.39X
8 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 9 5.37 5.305.175.315.315.365.265.37
9 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 5.29 X5.29X5.29
10 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 5.28 5.095.225.285.28
11 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 12 5.27 XX5.275.27
12 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 6 5.26 4.785.075.265.26
13 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 5.23 5.205.23X5.23
14 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 3 5.23 4.955.23X5.23
15 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 7 5.17 XX5.175.17
16 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 5 4.94 XX4.944.94
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 10 DNS
Celkem 17 závodníků