Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

Trojskok - Junioři

(so, 23.2.2019 - 17:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 16 14.91 14.54X14.5314.5414.7014.7114.91
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 15 PB 14.56 14.3114.3614.3314.3614.2911.7514.56
3 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 14 PB 14.44 13.79X12.1613.79X14.4414.25
4 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 12 PB 14.29 13.4412.9713.8713.8714.2913.8614.18
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 9 PB 14.10 13.7912.7512.3313.7913.9714.1014.04
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 10 PB 13.85 13.6913.8413.8513.8513.78--
7 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 13 13.56 13.0413.45X13.4512.8213.5612.32
8 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 13.46 XX13.3013.3013.46XX
9 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 PB 13.28 X13.1813.2813.28
10 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 8 13.25 X13.2511.5113.25
11 Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 7 13.23 13.1312.6813.2313.23
12 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4 13.18 12.9212.7713.1813.18
13 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 2 12.98 XX12.9812.98
14 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 3 12.96 12.8812.9112.9612.96
15 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 6 12.83 12.8312.7912.4512.83
16 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5 12.76 12.5312.5912.7612.76
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 24.2.2019 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 17 PB 13.88 12.3613.5113.7813.7813.6013.4313.88
2 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 16 PB 13.74 13.4913.4113.6313.6313.6313.7411.74
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 15 13.60 13.3513.1713.5313.5313.5113.5313.60
4 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 14 PB 13.48 13.1313.1513.4813.48X13.45X
5 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 11 PB 12.94 12.6512.94X12.9411.2411.24-
6 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 13 12.88 12.7212.08X12.7212.6712.4212.88
7 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 9 PB 12.79 12.7712.7412.7912.7912.5512.31X
8 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 7 PB 12.70 12.6812.4912.7012.70XX12.15
9 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6 PB 12.60 12.4212.6012.4112.60
10 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 12.52 12.4912.5212.1512.52
11 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 12 12.46 12.0312.4612.3712.46
12 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 4 =PB 12.39 11.7512.2112.3912.39
13 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 12.27 X11.5312.2712.27
14 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3 11.98 11.8611.9811.7911.98
15 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 2 11.97 11.9211.9711.6611.97
16 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 1 11.84 11.84XX11.84
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 10 DNS
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 24.2.2019 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 16 MR 12.75 12.3912.7512.1512.7512.45X12.06
2 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 14 PB 12.11 11.94X12.1112.11XX12.08
3 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 12 PB 12.00 11.7111.899.8211.8911.9411.7112.00
4 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 15 11.86 11.4411.6711.8411.8411.4811.8311.86
5 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 13 11.86 11.4511.8611.7111.86X11.7211.02
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 11 11.80 11.0011.3511.8011.8011.6411.5411.72
7 Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC BrnoJAC Brno
00 10 11.69 11.3111.4811.4611.4811.6911.64X
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 8 PB 11.52 11.52X11.3011.52X11.17X
9 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 9 11.47 11.2011.4711.2611.47
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 6 PB 11.44 11.1711.4411.1211.44
11 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3 PB 11.17 X11.1711.0811.17
12 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 PB 11.11 10.8111.1110.9611.11
13 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 11.09 11.0910.4311.0011.09
14 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 4 11.09 10.78X11.0911.09
15 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 7 10.97 10.7310.9710.6910.97
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 NM
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 24.2.2019 - 12:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 16 11.53 11.3811.28X11.3811.4610.9311.53
2 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 15 11.50 X11.3511.5011.509.52-11.39
3 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 14 11.43 11.3911.4311.3111.4311.2711.4011.28
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 10 PB 11.43 10.9010.7711.2111.2110.9311.1311.43
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12 PB 11.42 10.77X11.2611.2611.3211.2411.42
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 13 11.18 9.5710.8110.9010.9011.1811.139.48
7 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 PB 11.07 10.7910.6710.6510.7910.3410.8211.07
8 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 7 SB 10.85 10.6110.6510.8510.8510.5610.5810.80
9 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 PB 10.76 10.7110.6810.7610.76
10 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 8 10.73 10.4510.739.7710.73
11 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4 PB 10.66 10.6110.6610.5810.66
12 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 9 10.40 10.4010.33X10.40
13 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5 10.36 10.3510.3510.3610.36
14 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 2 10.33 10.2510.3310.1410.33
15 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 11 10.33 X10.33X10.33
16 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 10.22 10.1210.22X10.22
Celkem 16 závodníků