Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

Skok vysoký - Junioři

(ne, 24.2.2019 - 11:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.761.811.851.891.931.961.992.022.042.06
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 13 PB 2.06 --OOXOXOXXOO-O
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 14 2.02 --O-OOOOXXX
3 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 11 1.96 --OOXOOXXX
4 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 12 1.93 OOOXXOOXXX
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 8 1.89 -OOOXXX
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 7 1.89 OOXOOXXX
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10 1.89 -OOXOXXX
8 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 9 1.89 OXXOXOXXOXXX
9 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6 1.85 XOOXOXXX
10 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 1.81 OOXXX
11 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 1.81 XXOXXOXXX
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1 NM
Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
00 3 DNS
Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 2 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 24.2.2019 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.731.781.831.871.901.931.952.01
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14 1.95 --OOOXOOXXX
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 13 PB 1.93 -OXOOOXXOXXX
3 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 12 1.90 -OOOXXOXXX
4 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 11 1.87 OOOOXXX
5 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 4 1.83 OXOOXXX
6 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 1.83 OOXXOXXX
7= Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 3 1.78 OOXXX
7= Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5 1.78 OOXXX
9 Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 6 1.78 XOOXXX
10 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2 1.78 XOXOXXX
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10 1.73 OXXX
12 Filip ŠtěpánFilip Štěpán
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 7 1.73 XOXXX
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 NM
Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 23.2.2019 - 16:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.551.601.631.661.691.721.751.781.811.841.861.88
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 18 1.81 --OO-OOXOOXXX
2 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 17 PB 1.81 --OOOOOOXOXXX
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 1.72 -OXOXXOOXXOX
4 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 PB 1.69 OOXOOOXXX
5 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 13 1.69 -XOOOXOXXX
6= Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10 PB 1.69 OOOOXXOXXX
6= Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 14 1.69 OOOOXXOXXX
8 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 SB 1.66 OXOOXXOXXX
9= Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 12 1.63 OOOXXX
9= Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 11 1.63 OOOXXX
11 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 1.63 XOXOOXXX
12 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 15 1.63 OOXOXXX
13 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 9 1.63 XOXOXXOXXX
14= Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 1.60 OOXXX
14= Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 1.60 OOXXX
16 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 7 1.60 OXOXXX
17 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 1.55 OXXX
Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 4 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 23.2.2019 - 14:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.551.601.631.661.691.721.751.781.821.85
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 16 1.82 ---O-OO-XXOXOXXX
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 15 =PB 1.72 --OOXOOXXOXXX
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 PB 1.66 OOXOXOOXXX
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 11 1.63 OOXOXOXXX
5 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 14 1.60 -OOXXX
6 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 9 1.60 OXOXOXXX
7 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 1.60 OOXXOXXX
8= Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 8 1.55 OOXXX
8= Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1 1.55 OOXXX
10 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 7 1.55 XOOXXX
11= Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 1.50 OXXX
11= Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 6 1.50 OXXX
11= Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4 1.50 OXXX
14 Ester GutwirthováEster Gutwirthová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 2 1.50 XOXXX
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 DNS
Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 DNS
Celkem 16 závodníků