Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

3000 m - Junioři

(so, 23.2.2019 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 PB 08:38.23
2 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08:40.46
3 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 08:40.49
4 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 08:41.73
5 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 08:48.26
6 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08:51.79
7 Borek PožárBorek Požár 00 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 4 PB 08:52.77
8 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08:53.78
9 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 08:58.88
10 Jan HavlenaJan Havlena 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 PB 09:06.37
11 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10 09:18.12
12 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 14 SB 09:19.12
13 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 09:29.32
Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13 DNF
Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000474Sasyn René (DUKPR)2:54.43
2000474Sasyn René (DUKPR)5:51.88
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 23.2.2019 - 17:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 08:59.54
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09:01.10
3 Filip TlamkaFilip Tlamka 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 09:07.23
4 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 09:11.79
5 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 PB 09:12.49
6 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 8 PB 09:20.00
7 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 09:20.12
8 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 PB 09:22.77
9 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 PB 09:26.42
10 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09:31.11
11 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 PB 09:37.18
12 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09:42.88
13 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15 09:47.65
14 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 09:52.88
15 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16 09:56.74
16 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 10:34.74
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000109Hanyk Michal (ACTUR)2:55.94
2000461Davidík Jakub (STRIB)6:02.65
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 23.2.2019 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 09:47.75
2 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 10:11.40
3 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 10:12.00
4 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 10:21.40
5 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 10:24.96
6 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11:07.17
7 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 11:15.93
8 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 SB 11:19.01
9 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 11:20.93
10 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 11:44.36
11 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 PB 11:48.90
12 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 PB 11:53.96
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000135Koláčková Adéla (AKOLY)3:10.61
2000135Koláčková Adéla (AKOLY)6:31.17
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 23.2.2019 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 10:40.83
2 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 10:45.20
3 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 PB 10:51.15
4 Lucie MiklišováLucie Miklišová 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 10:55.32
5 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11:09.34
6 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 11:17.40
7 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 PB 11:20.28
8 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 11:25.83
9 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 PB 11:26.78
10 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11:26.93
11 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 11:42.75
12 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 11:47.16
13 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 15 PB 11:53.47
14 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 16 PB 11:54.22
15 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13 11:59.13
16 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14 12:17.40
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000353Přikrylová Dana (ARIPR)3:36.53
Celkem 16 závodníků