Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.02 Q 0.196
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.35 Q 0.184
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.36 q 0.154
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.45 0.137
5 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 08.58 0.147
6 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.70 0.194
7 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.88 0.188
Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 0.182
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 08.02 Q 0.165
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 =PB 08.23 Q 0.234
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.47 0.192
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.52 0.203
5 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.62 0.168
6 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 08.66 0.220
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 08.90 0.168
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.20 Q 0.137
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.26 Q 0.169
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.41 q 0.183
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.47 0.177
5 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 =PB 08.65 0.184
6 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.75 0.144
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.89 0.227
Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ 162.8 0.075
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 08.02 Q 0.165
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.02 Q 0.196
3 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.20 Q 0.137
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 =PB 08.23 Q 0.234
5 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.26 Q 0.169
6 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.35 Q 0.184
7 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.36 q 0.154
8 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.41 q 0.183
9 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.45 0.137
10 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.47 0.192
11 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.47 0.177
12 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.52 0.203
13 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 08.58 0.147
14 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.62 0.168
15 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 =PB 08.65 0.184
16 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 08.66 0.220
17 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.70 0.194
18 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.75 0.144
19 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.88 0.188
20 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.89 0.227
21 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 08.90 0.168
Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 0.182
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ 162.8 0.075

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 PB 07.81 0.174
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.97 0.145
3 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.03 0.138
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.17 0.130
5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.19 0.170
6 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.34 0.155
7 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.09 0.152
Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.07 Q 0.184
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 08.37 Q 0.151
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 08.38 q 0.191
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 08.51 0.207
5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 PB 08.69 0.147
6 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.71 0.174
7 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.76 0.156
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 08.94 0.211
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 08.09 Q 0.154
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.30 Q 0.181
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.50 q 0.226
4 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 08.54 0.179
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.63 0.184
6 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 08.87 0.185
7 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.96 0.187
Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 DQ 162.8 -0.113
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.15 Q 0.161
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 08.19 Q 0.231
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.64 0.205
4 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.68 0.161
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.71 0.151
6 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.74 0.198
7 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.83 0.198
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.22 0.170
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.07 Q 0.184
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 08.09 Q 0.154
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.15 Q 0.161
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 08.19 Q 0.231
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.30 Q 0.181
6 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 08.37 Q 0.151
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 08.38 q 0.191
8 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.50 q 0.226
9 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 08.51 0.207
10 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 08.54 0.179
11 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.63 0.184
12 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.64 0.205
13 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.68 0.161
14 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 PB 08.69 0.147
15 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.71 0.151
16 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.71 0.174
17 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.74 0.198
18 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.76 0.156
19 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.83 0.198
20 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 08.87 0.185
21 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 08.94 0.211
22 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.96 0.187
23 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.22 0.170
Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 DQ 162.8 -0.113

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.04 0.167
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 08.08 0.164
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 08.12 0.144
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.16 0.202
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.38 0.177
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.48 0.161
7 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.50 0.134
8 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.64 0.193
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.63 Q 0.222
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.73 Q 0.208
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.74 q 0.172
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.99 0.362
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.08 0.215
6 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 SB 09.17 0.174
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 09.22 0.177
8 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.33 0.179
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.55 Q 0.152
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.87 Q 0.208
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 08.96 0.166
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 PB 09.14 0.155
5 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.15 0.174
6 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.36 0.198
7 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09.37 0.186
Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNF 0.192
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.62 Q 0.151
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.64 Q 0.153
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.91 q 0.139
4 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.05 0.175
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 09.19 0.330
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 =PB 09.21 0.198
7 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 09.26 0.321
8 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.55 0.197
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.55 Q 0.152
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.62 Q 0.151
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.63 Q 0.222
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.64 Q 0.153
5 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.73 Q 0.208
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.74 q 0.172
7 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.87 Q 0.208
8 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.91 q 0.139
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 08.96 0.166
10 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.99 0.362
11 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.05 0.175
12 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.08 0.215
13 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 PB 09.14 0.155
14 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.15 0.174
15 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 SB 09.17 0.174
16 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 09.19 0.330
17 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 =PB 09.21 0.198
18 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 09.22 0.177
19 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 09.26 0.321
20 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.33 0.179
21 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.36 0.198
22 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09.37 0.186
23 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.55 0.197
Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNF 0.192

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.41 0.142
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 =PB 08.42 0.316
3 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.60 0.146
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 08.60 0.158
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.65 0.167
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.07 0.180
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.76 Q 0.161
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.82 Q 0.195
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.89 q 0.188
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 PB 09.08 0.169
5 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.28 0.248
6 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.30 0.168
7 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 09.57 0.597
8 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.60 0.183
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.54 Q 0.151
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.77 Q 0.202
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 09.09 0.174
4 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 09.22 0.193
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.39 0.398
6 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.39 0.362
7 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 8 09.46 0.168
Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.74 Q 0.178
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.79 Q 0.135
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.82 q 0.197
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.99 0.211
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 09.15 0.325
6 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 =PB 09.25 0.170
7 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 09.30 0.218
8 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.42 0.240
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.54 Q 0.151
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.74 Q 0.178
3 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.76 Q 0.161
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.77 Q 0.202
5 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.79 Q 0.135
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.82 Q 0.195
7 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.82 q 0.197
8 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.89 q 0.188
9 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.99 0.211
10 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 PB 09.08 0.169
11 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 09.09 0.174
12 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 09.15 0.325
13 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 09.22 0.193
14 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 =PB 09.25 0.170
15 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.28 0.248
16 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 09.30 0.218
17 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.30 0.168
18 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.39 0.398
19 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.39 0.362
20 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.42 0.240
21 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 8 09.46 0.168
22 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 09.57 0.597
23 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.60 0.183
Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.2.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 08.48 0.139
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.49 0.169
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.57 0.178
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.73 0.225
5 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.74 0.145
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 08.76 0.158
7 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 08.80 0.207
8 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.90 0.207
Celkem 8 závodníků