Zpět

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

4 x 200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:28.63 0.152
2 Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:28.84 0.151
3 Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 1:29.45 0.152
4 Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:30.87 0.177
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:29.28 0.163
2 Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:29.73 0.189
3 Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:34.65 0.160
Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 1:33.50 0.169
2 Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 1:34.64 0.214
3 Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:39.05 0.156
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. Ličman F., Rež J., Páník M., Procházka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:28.63 0.152
2 Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. Havlas A., Janský M., Beneš J., Šebík L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:28.84 0.151
3 Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. Kašpar M., Lehar D., Línek J., Krsek M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:29.28 0.163
4 Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. Boudný M., Bárta F., Bosák A., Němejc T. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 1:29.45 0.152
5 Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. Machotka D., Komárek V., Havelka O., Ornst M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:29.73 0.189
6 Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. Řehák M., Krakuvčík T., Holub D., Jíra S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:30.87 0.177
7 Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. Kubelík E., Střelec M., Vrzal S., Vejmělek F. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 1:33.50 0.169
8 Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. Moucha R., Novotný L., Sellner V., Koška M. TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 1:34.64 0.214
9 Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. Pecha M., Podaný J., Kvíčala L., Tláskal T. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:34.65 0.160
10 Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. Bárek J., Hajzler S., Derka J., Lenomar P. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:39.05 0.156
Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. Chloupek J., Šmátrala F., Vejražka M., Vejražka D. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 DNS

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:31.23 0.157
2 Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:35.54 0.189
3 Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 1:36.06 0.144
A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DQ 170.7 0.183
Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF 0.196
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 1:32.77 0.156
2 Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 1:32.86 0.182
3 A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:33.24 0.133
4 Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:36.52 0.136
Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNF 0.223
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. AC PardubiceAC Pardubice 5 1:32.44 0.156
2 Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:33.71 0.157
3 Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 1:38.35 0.165
4 Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:39.04 0.195
5 Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 1:40.21 0.191
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 24.2.2019 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:37.49 0.165
2 B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:37.56 0.198
3 B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:37.60 0.170
4 Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 1:38.57 0.181
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. Martínek P., Schneider S., Höfner M., Drahota J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:31.23 0.157
2 Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. Flekač T., Mikeš O., Špicar M., Raba J. AC PardubiceAC Pardubice 5 1:32.44 0.156
3 Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. Had A., Vaidiš D., Langmaier M., Petrikovič L. SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 1:32.77 0.156
4 Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. Ševčík M., Jelínek K., Sedlmayer M., Radostný T. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 1:32.86 0.182
5 A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. A - Šámal J., Zákora T., Konvalina T., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:33.24 0.133
6 Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. Navrátil Š., Duchovný J., Pavliska T., Ščibráni M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:33.71 0.157
7 Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. Budík O., Krčma V., Ježek D., Plaček T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:35.54 0.189
8 Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. Mařík P., Svědínek L., Malinský V., Kortus R. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 1:36.06 0.144
9 Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. Dočkal P., Bujdák M., Budík L., Pražák M. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:36.52 0.136
10 Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. Oulický J., Culliver R., Sgalitzer K., Lenghart O. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:37.49 0.165
11 B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. B - Půta V., Vodička J., Kumsta D., Vodička D. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:37.56 0.198
12 B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. B - Sojka T., Brát J., Steklý T., Šedivý J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:37.60 0.170
13 Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. Novák M., Severa T., Uher P., Vávra J. AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 1:38.35 0.165
14 Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. Rybnikář M., Krátký M., Machát O., Morong P. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 1:38.57 0.181
15 Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. Němeček O., Krejča A., Perner M., Stehno R. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:39.04 0.195
16 Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. Gribbin D., Vacek L., Buchal T., Czepiec D. SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 1:40.21 0.191
A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. A - Schubert Š., Papoušek A., Vaníček J., Štancl J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DQ 170.7 0.183
Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. Sládek K., Horák V., Nevrla D., Šalman J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF 0.196
Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. Surjomartono M., Kratochvíl L., Filip D., Weiser Š. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNF 0.223

4 x 200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 14:55) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 MR 1:39.87 0.204
2 A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:40.71 0.386
Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DQ -0.082
Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF 0.200
Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 1:44.31 0.188
2 B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:44.38 0.211
3 Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:45.27 0.168
Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. AC PardubiceAC Pardubice 6 DQ 142,4 0.363
Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DQ 170.7 0.220
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 15:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:45.02 0.186
2 Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 1:46.62 0.208
3 Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:54.49 0.163
4 Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 1:54.78 0.266
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 MR 1:39.87 0.204
2 A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. A - Marková T., Staňková K., Cymbálová Z., Jíchová N. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:40.71 0.386
3 Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. Markofová E., Navrátilová B., Burešová V., Korbová A. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 1:44.31 0.188
4 B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. B - Dorňáková N., Palaštuková A., Šimková K., Matoušková K. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:44.38 0.211
5 Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. Novosadová J., Špániková D., Lorenčíková A., Kozlová A. AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:45.02 0.186
6 Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. Čechová E., Korelová K., Čechová L., Veselá B. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:45.27 0.168
7 Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Dufková L., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 1:46.62 0.208
8 Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. Matějáková A., Kouřilová S., Dobrovolná A., Hladíková M. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:54.49 0.163
9 Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. Brečkayová Ž., Barnoky E., Kroa M., Stolínová K. TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 1:54.78 0.266
Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. Zabloudilová A., Štoudková P., Křížková N., Holubářová V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DQ -0.082
Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. Maštalířová E., Tiplicová N., Eibichová E., Krbcová L. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF 0.200
Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. Hallmanová L., Vokálová L., Přichystalová E., Hercíková K. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. Chocholoušová N., Zámečníková S., Nováková A., Bartakovičová K. AC PardubiceAC Pardubice 6 DQ 142,4 0.363
Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. Kupková A., Voříšková A., Žáková A., Dondová K. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DQ 170.7 0.220

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 24.2.2019 - 14:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 NR 1:40.43 0.156
2 Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:44.18 0.340
3 Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:44.56 0.194
4 Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:44.56 0.351
5 Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:44.62 0.214
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.2.2019 - 14:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:44.23 0.331
2 Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:45.61 0.194
3 Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:47.40 0.332
4 Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 1:48.98 0.196
5 Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:49.52 0.234
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.2.2019 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 1:46.81 0.173
2 Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 1:48.72 0.218
3 A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:50.86 0.176
4 Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:52.23 0.200
5 Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:53.68 0.322
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 24.2.2019 - 14:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 1:49.77 0.289
2 Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 1:50.20 0.170
3 Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 1:56.38 0.400
4 B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:02.54 0.188
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. Novotná A., Rappová F., Kadavá K., Štanclová V. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 NR 1:40.43 0.156
2 Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. Šlehubrová K., Novotná L., Tvrdá K., Šafránková J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:44.18 0.340
3 Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:44.23 0.331
4 Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. Joklová A., Červinková E., Supová T., Semecká E. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:44.56 0.194
5 Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. Dembowski A., Kočárková M., Dvořáková T., Hlaváčová J. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:44.56 0.351
6 Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. Šplechtnová L., Šilhavá A., Kalátová L., Bendová E. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:44.62 0.214
7 Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. Havlová A., Somrová Š., Bennett R., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:45.61 0.194
8 Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. Strusková K., Čermáková L., Šteierová N., Krejčí P. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 1:46.81 0.173
9 Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. Hymplová T., Kaletová E., Šmeralová V., Hrdličková V. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:47.40 0.332
10 Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. Smolíková K., Vejvarová G., Kousalová K., Dubová S. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 1:48.72 0.218
11 Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. Šlapáková M., Mislerová A., Janďurová L., Jelínková L. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 1:48.98 0.196
12 Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. Černocká K., Hřebíčková L., Urbášková E., Červená M. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:49.52 0.234
13 Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. Puzrlová V., Švihálková V., Rašovská Z., Pavlidu S. TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 1:49.77 0.289
14 Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. Poláková A., Kollárová M., Balcarová G., Michálková A. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 1:50.20 0.170
15 A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. A - Masnerová E., Solničková K., Kročková S., Hobzová A. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:50.86 0.176
16 Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. Pašková M., Suchomelová A., Viplerová P., Jedličková A. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:52.23 0.200
17 Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. Bělohlávková I., Smutná D., Mikanová E., Kuttichová N. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:53.68 0.322
18 Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. Dostálová E., Svobodová V., Podjuklová K., Dostálová A. SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 1:56.38 0.400
19 B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. B - Pexová A., Kándlová E., Mašková K., Millerová N. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:02.54 0.188