Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (23. - 24. 2. 2019)

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.12 Q 0.183
2 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 PB 50.11 0.210
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.37 0.164
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 51.29 0.178
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 51.50 0.167
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200157Ličman Filip (SKPLZ)22.88
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.49 Q 0.207
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 50.01 0.244
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 50.69 0.212
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 51.12 0.195
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.65 0.204
6 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 52.63 0.179
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2006Lehar Daniel (TEKLA)23:42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 49.52 Q 0.150
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 49.74 q 0.228
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 50.21 0.174
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.05 0.248
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 53.83 0.198
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF 0.147
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2005Krsek Matěj (TEKLA)23.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 SB 49.41 Q 0.178
2 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 49.79 q 0.148
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 50.95 0.184
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 51.31 0.190
5 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 51.50 0.190
6 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 52.64 0.184
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200105Majerčák Jakub (UHHRA)23.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.12 Q 0.183
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 SB 49.41 Q 0.178
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.49 Q 0.207
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 49.52 Q 0.150
5 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 49.74 q 0.228
6 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 49.79 q 0.148
7 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 50.01 0.244
8 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 PB 50.11 0.210
9 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 50.21 0.174
10 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.37 0.164
11 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 50.69 0.212
12 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 50.95 0.184
13 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 51.12 0.195
14 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 51.29 0.178
15 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 51.31 0.190
16 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 51.50 0.167
16 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 51.50 0.190
18 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.65 0.204
19 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 52.63 0.179
20 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 52.64 0.184
21 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.05 0.248
22 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 53.83 0.198
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF 0.147

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 NR 46.77 0.138
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 47.64 0.185
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 47.74 0.202
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 PB 48.43 0.185
5 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 PB 48.49 0.209
6 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 50.51 0.149
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2005Krsek Matěj (TEKLA)22.13
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.00 Q 0.167
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 51.22 q 0.183
3 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 52.07 0.178
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 52.75 0.172
5 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 54.37 0.188
Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF 0.178
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200685Plaček Tadeáš (UNIBR)24.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.27 Q 0.181
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 50.36 q 0.157
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 51.69 0.203
4 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 53.59 0.160
5 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 54.04 0.179
6 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 54.69 0.236
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200297Holec Jakub (STBOL)24.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.50 Q 0.180
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.44 0.166
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.35 0.211
4 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 52.85 0.155
5 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 53.19 0.148
6 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 55.13 0.177
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200242Šalman Jan (AKLOL)24.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.57 Q 0.196
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 51.63 0.187
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 PB 53.55 0.177
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 53.94 0.233
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DQ 162.8
Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNF 0.179
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200516Sudek Adam (BEROU)24.20
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.27 Q 0.181
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 50.36 q 0.157
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.50 Q 0.180
4 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.00 Q 0.167
5 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 51.22 q 0.183
6 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.44 0.166
7 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.57 Q 0.196
8 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 51.63 0.187
9 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 51.69 0.203
10 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 52.07 0.178
11 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.35 0.211
12 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 52.75 0.172
13 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 52.85 0.155
14 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 53.19 0.148
15 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 PB 53.55 0.177
16 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 53.59 0.160
17 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 53.94 0.233
18 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 54.04 0.179
19 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 54.37 0.188
20 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 54.69 0.236
21 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 55.13 0.177
Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF 0.178
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DQ 162.8
Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNF 0.179

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 PB 49.51 0.218
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.00 0.145
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 50.10 0.353
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 50.22 0.208
5 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.55 0.231
6 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 52.59 0.152
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200685Plaček Tadeáš (UNIBR)23.27
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 56.50 0.248
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3 PB 56.80 0.387
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 57.00 0.365
4 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 57.48 0.313
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 58.17 0.587
Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200306Veselá Barbora (STBOL)26.56
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 57.13 Q 0.249
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 57.42 q 0.307
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 57.68 0.154
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 =PB 59.22 0.347
5 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 59.77 0.181
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 60.95 0.285
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200126Dlabajová Kateřina (AKOLY)26.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 56.90 Q 0.181
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 57.21 q 0.191
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 58.37 0.227
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 59.37 0.245
5 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 59.84 0.183
6 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 63.43 0.163
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200306Veselá Barbora (STBOL)26.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 6 58.23 Q 0.185
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 58.41 0.255
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.88 0.410
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 61.44 0.203
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 65.05 0.158
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNF 0.596
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200445Šmilauerová Kateřina (SGJAB)36.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 58.03 Q 0.249
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 58.90 0.227
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 5 59.09 0.380
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 60.06 0.188
5 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 60.55 0.152
6 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 61.88 0.201
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200150Sekyrová Tereza (AKSOK)27.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 56.90 Q 0.181
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 57.13 Q 0.249
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 57.21 q 0.191
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 57.42 q 0.307
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 57.68 0.154
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 58.03 Q 0.249
7 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 6 58.23 Q 0.185
8 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 58.37 0.227
9 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 58.41 0.255
10 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 58.90 0.227
11 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 5 59.09 0.380
12 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 =PB 59.22 0.347
13 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 59.37 0.245
14 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 59.77 0.181
15 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 59.84 0.183
16 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.88 0.410
17 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 60.06 0.188
18 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 60.55 0.152
19 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 60.95 0.285
20 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 61.44 0.203
21 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 61.88 0.201
22 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 63.43 0.163
23 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 65.05 0.158
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNF 0.596

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 23.2.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 57.43 Q 0.213
2 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 59.59 0.188
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 60.27 0.382
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 62.52 0.373
Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3
Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 0.164
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200144Štoudková Pavla (AKOLY)27.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2019 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 58.74 Q 0.369
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 59.35 q 0.196
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 60.21 0.236
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 61.69 0.606
5 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 61.97 0.389
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ -0.019
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20097Šlapáková Magdalena (SNLIB)28.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2019 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 59.15 Q 0.437
2 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.63 0.303
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 61.63 0.231
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 =PB 61.69 0.234
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 62.58 0.345
Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNF 0.255
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200628 27.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 59.34 Q 0.603
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 59.36 q 0.169
3 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.49 0.463
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 SB 61.40 0.326
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 61.52 0.163
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNF 0.235
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200114Bartošková Klára (VMYTO)27.90
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 57.43 Q 0.213
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 58.74 Q 0.369
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 59.15 Q 0.437
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 59.34 Q 0.603
5 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 59.35 q 0.196
6 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 59.36 q 0.169
7 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 59.59 0.188
8 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 60.21 0.236
9 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 60.27 0.382
10 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 60.49 0.463
11 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.63 0.303
12 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 SB 61.40 0.326
13 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 61.52 0.163
14 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 61.63 0.231
15 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 61.69 0.606
16 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 =PB 61.69 0.234
17 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 61.97 0.389
18 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 62.52 0.373
19 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 62.58 0.345
Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3
Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 0.164
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ -0.019
Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNF 0.255
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 DNF 0.235

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.2.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 56.66 0.345
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 PB 57.47 0.176
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 57.61 0.380
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 58.07 0.340
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.40 0.400
6 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 59.76 0.203
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200144Štoudková Pavla (AKOLY)26.51
Celkem 6 závodníků