Zpět

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (2. - 3. 3. 2019)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 3.3.2019 - 11:10) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 17 NL 12.40 11.5011.1211.4011.5012.40X11.04
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 16 PB 11.89 10.3611.7111.0411.7110.8811.8911.25
3 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 11 PB 11.49 10.5911.49X11.4910.72XX
4 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 12 PB 11.32 10.0910.3510.0410.3510.4811.3211.12
5 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 10 PB 11.10 10.5310.5910.9310.9310.4409.5411.10
6 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 10.73 09.7310.3310.7310.73X10.5310.43
7 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 PB 10.72 09.5510.57X10.5709.7910.7210.10
8 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 13 10.47 09.3610.4709.8510.4710.4410.2309.54
9 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 10.34 10.3409.8309.9210.34
10 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 10.34 10.3409.7509.9210.34
11 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 2 10.27 09.7309.8710.2710.27
12 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 09.96 XX09.9609.96
13 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3 09.89 09.89X09.8209.89
14 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 5 09.88 09.7509.8808.3209.88
15 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 8 09.72 08.1908.0409.7209.72
16 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 09.63 09.0305.6509.6309.63
17 Agáta TrubkováAgáta Trubková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 1 08.71 08.5808.4708.7108.71
Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 7 DNS
Celkem 18 závodníků