Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (2. - 3. 3. 2019)

1500 m - Žáci

(so, 2.3.2019 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 NL 4:23.41
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:27.52
3 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 4:28.38
4 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:30.06
5 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 4:33.30
6 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 PB 4:34.15
7 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 PB 4:34.51
8 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 PB 4:36.45
9 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 PB 4:43.00
10 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 6 4:43.05
11 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 4:49.49
12 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 PB 4:51.44
13 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 4:53.20
14 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 PB 4:59.30
15 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 5:04.30
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400178Šolc Matěj (SKPRI)1:09.92
800178Šolc Matěj (SKPRI)2:23.48
1200178Šolc Matěj (SKPRI)3:34.57
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 2.3.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 4:48.42
2 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 4:51.23
3 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 4:53.21
4 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 4:55.78
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 4:57.68
6 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 9 PB 5:01.41
7 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 5:06.76
8 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 17 PB 5:12.62
9 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 PB 5:16.38
10 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 5:16.42
11 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 5:16.91
12 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 5:17.27
13 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 5:19.54
14 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 5:21.26
15 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18 5:28.75
Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12 DNF
Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 DNF
Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 16 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4009Somrová Šárka (TEKLA)1:16.23
800305Gieselová Iva (SUMPE)2:35.18
Celkem 18 závodníků