Zpět

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (2. - 3. 3. 2019)

Skok daleký - Žáci

(so, 2.3.2019 - 16:15) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 17 NL 6.72 X6.136.066.136.206.416.72
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 18 6.19 6.025.896.096.096.19X6.07
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 15 6.17 5.556.175.636.175.955.944.52
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 14 5.92 5.905.785.715.90XX5.92
5 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 12 5.91 5.465.915.735.915.505.795.58
6 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 13 5.90 5.905.845.615.905.855.725.65
7 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 5.88 X5.885.165.88X5.35X
8 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 7 PB 5.82 5.444.705.825.825.304.63X
9 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 9 5.80 X5.805.585.80
10 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 4 PB 5.79 5.795.625.705.79
11 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 5 5.74 5.745.705.725.74
12 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 16 5.68 5.685.25X5.68
13 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 8 5.45 5.255.335.455.45
14 Michal ČudaMichal Čuda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11 5.39 5.355.395.125.39
15 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 5.39 5.39XX5.39
16 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 2 5.38 5.22X5.385.38
17 Jakub KreysaJakub Kreysa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 5.38 5.045.385.115.38
18 Adrian MunteanuAdrian Munteanu
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1 5.15 X5.154.485.15
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 3.3.2019 - 10:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 13 PB 5.65 5.46X5.655.65X5.54X
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 17 5.63 5.405.495.565.565.635.44X
3 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 18 5.58 5.475.585.225.583.305.055.21
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 PB 5.37 4.985.195.295.295.095.215.37
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 5.27 5.135.045.275.274.955.204.82
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 15 5.21 5.055.21X5.215.104.955.20
7 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 14 5.18 5.085.185.065.185.105.105.05
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 6 5.18 X5.184.595.18X4.86X
9 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 5.16 4.853.235.165.16
10 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 5 5.14 5.143.144.635.14
11 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 10 5.13 5.01X5.135.13
12 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 5.12 4.985.095.125.12
13 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 8 5.08 5.084.724.585.08
14 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1 4.99 4.99X4.354.99
15 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 4.96 4.964.83X4.96
16 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 9 4.90 4.904.704.834.90
17 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 4 4.77 X4.774.674.77
Barbora KučerováBarbora Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2 NM
Celkem 18 závodníků