Zpět

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (2. - 3. 3. 2019)

Skok vysoký - Žáci

(ne, 3.3.2019 - 09:45) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.641.691.731.761.791.821.851.88 Body
1 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 14 PB 1.85 OOXOXOXOXXOOXXX
2 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 17 1.85 O-OOXOXOXOXXX
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 18 1.82 -OOXOOOXXX
4 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 16 SB 1.82 -OOXXOOXXOXXX
5 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 13 1.76 OOOOXXX
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 15 1.76 OXOOXOXXX
7 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 11 1.76 OXOOXXOXXX
8 Albert MatějkaAlbert Matějka
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2 PB 1.73 OXXOOXXX
9 Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 12 1.73 OOXXOXXX
10= David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1 PB 1.73 OXOXXOXXX
10= Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 7 =PB 1.73 OXOXXOXXX
12= Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3 PB 1.73 OXXOXXOXXX
12= Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 9 1.73 OXXOXXOXXX
14 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 1.69 OOXXX
15= Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10 1.64 OXXX
15= Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 8 1.64 OXXX
17 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 6 1.64 XOXXX
Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 2.3.2019 - 16:30) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.581.611.641.671.711.72 Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 18 =NL 1.67 OOOOXOOXXX
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 17 1.64 OOOOOXXX
3 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 9 =PB 1.61 OOOOXXX
4 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 16 1.61 OOXOOXXX
5 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 6 PB 1.61 OXXOOXOXXX
6 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 10 PB 1.61 OOXOXXOXXX
7 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 7 =PB 1.58 XOXOXXOXXX
8 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 14 1.55 XOXOXXX
9= Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 5 1.55 OXXOXXX
9= Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3 1.55 OXXOXXX
11= Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 4 1.50 OXXX
11= Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 1.50 OXXX
13= Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1 1.50 XOXXX
13= Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 1.50 XOXXX
13= Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 15 1.50 XOXXX
13= Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 11 1.50 XOXXX
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 NM
Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 13 NM
Celkem 18 závodníků