Zpět

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (2. - 3. 3. 2019)

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.25 Q
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.54 Q
3 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 08.66 q
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.76
5 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 =PB 08.96
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 09.01
7 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 1 PB 09.09
8 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.19 Q
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 08.74 Q
3 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.80
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.94
5 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.07
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.19
7 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.21
8 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.51 Q
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.54 Q
3 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.76 q
4 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 08.91
5 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.91
6 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 PB 09.10
7 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.34
8 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.56
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.19 Q
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.25 Q
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.51 Q
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.54 Q
5 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.54 Q
6 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 08.66 q
7 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 08.74 Q
8 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.76 q
9 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.76
10 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.80
11 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 08.91
12 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 08.91
13 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.94
14 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 =PB 08.96
15 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 09.01
16 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.07
17 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 1 PB 09.09
18 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 PB 09.10
19 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.19
20 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.21
21 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.31
22 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.34
23 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.56
24 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.64

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.3.2019 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 MR 08.04
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 08.12
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 08.27
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.39
5 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.47
6 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 08.57
7 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 =PB 08.74
8 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.96
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.98 Q
2 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 09.15 Q
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.25
4 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.28
5 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.35
6 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.47
7 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.05 Q
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.20 Q
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 =PB 09.25 q
4 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 =PB 09.26
5 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.27
6 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.31
7 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.61
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 DNF
Poznámky:
O osmé finálové místo byl proveden los, ve kterém zvítězila Chaloupková Stella.
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.03 Q
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.10 Q
3 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 3 09.24 q
4 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.30
5 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 09.32
6 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.34
7 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 =PB 09.43
8 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.45
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.98 Q
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.03 Q
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.05 Q
4 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.10 Q
5 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 09.15 Q
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.20 Q
7 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 3 09.24 q
8 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 =PB 09.25 q
8 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.25
10 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 =PB 09.26
11 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.27
12 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.28
13 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.30
14 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.31
15 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 09.32
16 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.34
17 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.35
18 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 =PB 09.43
19 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.45
20 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.47
21 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.56
22 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.61
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 DNF

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 2.3.2019 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 08.87
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.99
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =PB 09.01
4 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.08
5 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 09.12
6 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.22
7 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 8 09.25
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.25
Celkem 8 závodníků