150 m - Žáci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | PB 17.14 | Q | ||||||||||||
2 | 142 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | PB 17.48 | q | ||||||||||||
3 | 301 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | PB 17.57 | |||||||||||||
4 | 94 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 17.71 | |||||||||||||
5 | 343 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | PB 18.10 | |||||||||||||
6 | 290 | Ivan HolečekIvan Holeček | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 18.48 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 5 | PB 17.18 | Q | ||||||||||||
2 | 339 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 17.51 | |||||||||||||
3 | 269 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | PB 17.61 | |||||||||||||
4 | 49 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 3 | PB 18.23 | |||||||||||||
5 | 325 | David KurfürstDavid Kurfürst | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 18.54 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 17.39 | Q | ||||||||||||
2 | 29 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 18.02 | |||||||||||||
3 | 123 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | PB 18.02 | |||||||||||||
4 | 165 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 4 | PB 18.05 | |||||||||||||
5 | 106 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 18.70 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 3.3.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | MR 17.13 | Q | ||||||||||||
2 | 85 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | PB 17.19 | q | ||||||||||||
3 | 90 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 18.14 | |||||||||||||
4 | 177 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 6 | 18.25 | |||||||||||||
5 | 333 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 18.40 | |||||||||||||
6 | 273 | Vít VinduškaVít Vinduška | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 18.64 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | MR 17.13 | Q | |
2 | 1 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | PB 17.14 | Q | |
3 | 39 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 5 | PB 17.18 | Q | |
4 | 85 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | PB 17.19 | q | |
5 | 7 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 17.39 | Q | |
6 | 142 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | PB 17.48 | q | |
7 | 339 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 17.51 | ||
8 | 301 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | PB 17.57 | ||
9 | 269 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | PB 17.61 | ||
10 | 94 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 17.71 | ||
11 | 29 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 18.02 | ||
12 | 123 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | PB 18.02 | ||
13 | 165 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 4 | PB 18.05 | ||
14 | 343 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | PB 18.10 | ||
15 | 90 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 18.14 | ||
16 | 49 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 3 | PB 18.23 | ||
17 | 177 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 6 | 18.25 | ||
18 | 333 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 18.40 | ||
19 | 290 | Ivan HolečekIvan Holeček | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 18.48 | ||
20 | 325 | David KurfürstDavid Kurfürst | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 18.54 | ||
21 | 273 | Vít VinduškaVít Vinduška | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 18.64 | ||
22 | 106 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 18.70 |
150 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 3.3.2019 - 11:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | MR 17.09 | |||||||||||||
2 | 39 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 3 | 17.22 | |||||||||||||
3 | 1 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 17.23 | |||||||||||||
4 | 85 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | 17.26 | |||||||||||||
5 | 7 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 17.38 | |||||||||||||
6 | 142 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 17.54 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | 18.98 | Q | ||||||||||||
2 | 296 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | PB 19.36 | |||||||||||||
3 | 336 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 19.59 | |||||||||||||
4 | 348 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 19.67 | |||||||||||||
5 | 381 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | SB 19.89 | |||||||||||||
6 | 213 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 19.96 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 36 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | PB 18.77 | Q | ||||||||||||
2 | 127 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | PB 19.40 | |||||||||||||
3 | 174 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 19.54 | |||||||||||||
4 | 78 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 19.60 | |||||||||||||
5 | 150 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 1 | SB 19.93 | |||||||||||||
6 | 337 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 19.98 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 84 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | PB 19.00 | Q | ||||||||||||
2 | 266 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 19.22 | q | ||||||||||||
3 | 76 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 19.29 | q | ||||||||||||
4 | 63 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 19.48 | |||||||||||||
5 | 79 | Adéla NemejtováAdéla Nemejtová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | PB 19.48 | |||||||||||||
6 | 263 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | PB 19.73 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 3.3.2019 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 18.91 | Q | ||||||||||||
2 | 101 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 19.34 | |||||||||||||
3 | 173 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 4 | 19.50 | |||||||||||||
4 | 219 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 19.69 | |||||||||||||
5 | 230 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | 20.04 | |||||||||||||
6 | 292 | Alžběta PavezováAlžběta Pavezová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 20.21 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 36 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | PB 18.77 | Q | |
2 | 8 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 18.91 | Q | |
3 | 4 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | 18.98 | Q | |
4 | 84 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | PB 19.00 | Q | |
5 | 266 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | PB 19.22 | q | |
6 | 76 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 19.29 | q | |
7 | 101 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 19.34 | ||
8 | 296 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | PB 19.36 | ||
9 | 127 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | PB 19.40 | ||
10 | 63 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 19.48 | ||
11 | 79 | Adéla NemejtováAdéla Nemejtová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | PB 19.48 | ||
12 | 173 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 4 | 19.50 | ||
13 | 174 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 19.54 | ||
14 | 336 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 19.59 | ||
15 | 78 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 19.60 | ||
16 | 348 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 19.67 | ||
17 | 219 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 19.69 | ||
18 | 263 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | PB 19.73 | ||
19 | 381 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | SB 19.89 | ||
20 | 150 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 1 | SB 19.93 | ||
21 | 213 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 19.96 | ||
22 | 337 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 19.98 | ||
23 | 230 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | 20.04 | ||
24 | 292 | Alžběta PavezováAlžběta Pavezová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 20.21 |
150 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 3.3.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 36 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | NL 18.62 | |||||||||||||
2 | 4 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 6 | 18.85 | |||||||||||||
3 | 8 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 18.90 | |||||||||||||
4 | 84 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | =PB 19.00 | |||||||||||||
5 | 266 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 19.40 | |||||||||||||
6 | 76 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 19.41 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |