Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (2. - 3. 3. 2019)

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.3.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fojt O., Jakob B., Beran M., Kika Š. Fojt O., Jakob B., Beran M., Kika Š. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:35.65
2 Horáček P., Němec A., Strapáč O., Musil L. Horáček P., Němec A., Strapáč O., Musil L. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:37.53
3 Pokora V., Pavlíček M., Vrbacký T., Žižka R. Pokora V., Pavlíček M., Vrbacký T., Žižka R. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:38.28
4 Kratochvíl Š., Synek J., Konvalina Š., Vinduška V. Kratochvíl Š., Synek J., Konvalina Š., Vinduška V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:38.71
Ullman J., Nerad Š., Polák M., Dvořák T. Ullman J., Nerad Š., Polák M., Dvořák T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 3.3.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čuda M., Kvapil M., Kverek V., Bruha J. Čuda M., Kvapil M., Kverek V., Bruha J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:37.72
2 Grulich S., Vaněk M., Marek M., Izotov A. Grulich S., Vaněk M., Marek M., Izotov A. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:39.65
3 Hendrych J., Jánský D., Sulejmani D., Pavlyuk M. Hendrych J., Jánský D., Sulejmani D., Pavlyuk M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 1:40.14
4 Teslík M., Kuzník V., Milata V., Zach M. Teslík M., Kuzník V., Milata V., Zach M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:40.80
5 Lutz M., Kremser J., Podvéský V., Nojzer O. Lutz M., Kremser J., Podvéský V., Nojzer O. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:44.08
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 3.3.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zajíc V., Kreysa J., Hrubý R., Koza T. Zajíc V., Kreysa J., Hrubý R., Koza T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:40.23
2 Princ R., Kadavý R., Koravský M., Hejna F. Princ R., Kadavý R., Koravský M., Hejna F. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:44.34
3 Cholewa A., Toufar O., Hudec D., Adamec O. Cholewa A., Toufar O., Hudec D., Adamec O. TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 1:45.92
4 Hořínek R., Hajzler M., Pleva T., Černý M. Hořínek R., Hajzler M., Pleva T., Černý M. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:46.47
5 Obšil B., Mondek O., Sulák M., Hřebíček A. Obšil B., Mondek O., Sulák M., Hřebíček A. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 1:57.41
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 3.3.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žitný F., Jež M., Růžička J., Kovář D. Žitný F., Jež M., Růžička J., Kovář D. BYAC BrnoBYAC Brno 4 1:42.78
2 Škarda K., Kraft Š., Buršík L., Kurfürst D. Škarda K., Kraft Š., Buršík L., Kurfürst D. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 1:43.11
3 Wilczek J., Vrana D., Schneider M., Swaczyna M. Wilczek J., Vrana D., Schneider M., Swaczyna M. TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 1:46.34
4 Froněk P., Švígler J., Kratochvíl D., Petráš J. Froněk P., Švígler J., Kratochvíl D., Petráš J. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:50.46
Bek M., Daněk M., Šenk R., Gužiak F. Bek M., Daněk M., Šenk R., Gužiak F. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DQ 163.3a
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Fojt O., Jakob B., Beran M., Kika Š. Fojt O., Jakob B., Beran M., Kika Š. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:35.65
2 Horáček P., Němec A., Strapáč O., Musil L. Horáček P., Němec A., Strapáč O., Musil L. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:37.53
3 Čuda M., Kvapil M., Kverek V., Bruha J. Čuda M., Kvapil M., Kverek V., Bruha J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:37.72
4 Pokora V., Pavlíček M., Vrbacký T., Žižka R. Pokora V., Pavlíček M., Vrbacký T., Žižka R. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:38.28
5 Kratochvíl Š., Synek J., Konvalina Š., Vinduška V. Kratochvíl Š., Synek J., Konvalina Š., Vinduška V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:38.71
6 Grulich S., Vaněk M., Marek M., Izotov A. Grulich S., Vaněk M., Marek M., Izotov A. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:39.65
7 Hendrych J., Jánský D., Sulejmani D., Pavlyuk M. Hendrych J., Jánský D., Sulejmani D., Pavlyuk M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 1:40.14
8 Zajíc V., Kreysa J., Hrubý R., Koza T. Zajíc V., Kreysa J., Hrubý R., Koza T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:40.23
9 Teslík M., Kuzník V., Milata V., Zach M. Teslík M., Kuzník V., Milata V., Zach M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 1:40.80
10 Žitný F., Jež M., Růžička J., Kovář D. Žitný F., Jež M., Růžička J., Kovář D. BYAC BrnoBYAC Brno 4 1:42.78
11 Škarda K., Kraft Š., Buršík L., Kurfürst D. Škarda K., Kraft Š., Buršík L., Kurfürst D. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 1:43.11
12 Lutz M., Kremser J., Podvéský V., Nojzer O. Lutz M., Kremser J., Podvéský V., Nojzer O. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:44.08
13 Princ R., Kadavý R., Koravský M., Hejna F. Princ R., Kadavý R., Koravský M., Hejna F. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:44.34
14 Cholewa A., Toufar O., Hudec D., Adamec O. Cholewa A., Toufar O., Hudec D., Adamec O. TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 1:45.92
15 Wilczek J., Vrana D., Schneider M., Swaczyna M. Wilczek J., Vrana D., Schneider M., Swaczyna M. TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 1:46.34
16 Hořínek R., Hajzler M., Pleva T., Černý M. Hořínek R., Hajzler M., Pleva T., Černý M. Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:46.47
17 Froněk P., Švígler J., Kratochvíl D., Petráš J. Froněk P., Švígler J., Kratochvíl D., Petráš J. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:50.46
18 Obšil B., Mondek O., Sulák M., Hřebíček A. Obšil B., Mondek O., Sulák M., Hřebíček A. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 1:57.41
Ullman J., Nerad Š., Polák M., Dvořák T. Ullman J., Nerad Š., Polák M., Dvořák T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Bek M., Daněk M., Šenk R., Gužiak F. Bek M., Daněk M., Šenk R., Gužiak F. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DQ 163.3a

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Dokulilová A., Válková N., Toová K., Fialová D. A - Dokulilová A., Válková N., Toová K., Fialová D. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NR 1:43.83
2 Melounová N., Fliegelová K., Šimková A., Křížová B. Melounová N., Fliegelová K., Šimková A., Křížová B. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 1:46.95
3 Jánská V., Zvěřinová E., Dzurová V., Petrušová K. Jánská V., Zvěřinová E., Dzurová V., Petrušová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:47.16
4 Pavelková T., Somrová Š., Vlková T., Lamačová T. Pavelková T., Somrová Š., Vlková T., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:47.41
5 A - Borová H., Stankovičová A., Bužgová K., Joannidu N. A - Borová H., Stankovičová A., Bužgová K., Joannidu N. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:49.22
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Zdražilová D., Schneeberger M., Vantuchová S., Fistrová A. B - Zdražilová D., Schneeberger M., Vantuchová S., Fistrová A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:47.53
2 A - Tkáčová A., Feilhauerová E., Pešlová P., Sochová D. A - Tkáčová A., Feilhauerová E., Pešlová P., Sochová D. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 1:48.06
3 A - Šáfrová A., Hýblová E., Kumstátová P., Atanasová H. A - Šáfrová A., Hýblová E., Kumstátová P., Atanasová H. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 1:49.99
Gaubmannová T., Vaníčková N., Hobelantová A., Vašinová A. Gaubmannová T., Vaníčková N., Hobelantová A., Vašinová A. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DQ 170.7
Hutárková V., Svobodová B., Šímová V., Teplá A. Hutárková V., Svobodová B., Šímová V., Teplá A. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DQ 163.3a
Poznámky:
Byl podán protest proti výsledku. Vrchník běhu protest uznal. VSK Univerzita Brno podala protest k tomuto rozhodnutí a jury, která po prozkoumání videozáznamu protest VSK Univerzita Brno zamítla.
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 1:46.83
2 Elfmarková E., Lasíková L., Kaňáková K., Jakabová S. Elfmarková E., Lasíková L., Kaňáková K., Jakabová S. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:48.33
3 Vaňková B., Novotná A., Migová K., Primasová M. Vaňková B., Novotná A., Migová K., Primasová M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:48.43
4 Poláková A., Votavová M., Konvičková M., Kollárová M. Poláková A., Votavová M., Konvičková M., Kollárová M. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 1:51.41
B - Dusilová A., Kučerová B., Koťátková B., Kovářová Z. B - Dusilová A., Kučerová B., Koťátková B., Kovářová Z. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DQ 170.6c
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zemánková A., Dolistová V., Kaucká T., Táborská T. Zemánková A., Dolistová V., Kaucká T., Táborská T. SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:47.38
2 Bahenská L., Chalupová P., Králová L., Maršálková J. Bahenská L., Chalupová P., Králová L., Maršálková J. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 1:47.65
3 Hloucalová A., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. Hloucalová A., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:48.05
4 Klementová K., Myšková T., Bryšová H., Slavíčková T. Klementová K., Myšková T., Bryšová H., Slavíčková T. JAC BrnoJAC Brno 2 1:51.65
5 B - Soukalová H., Šebestíková S., Kvapilová N., Sopuchová P. B - Soukalová H., Šebestíková S., Kvapilová N., Sopuchová P. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:55.46
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kulichová K., Sikorová T., Čmielová J., Pindorová Z. Kulichová K., Sikorová T., Čmielová J., Pindorová Z. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 1:48.19
2 Husáková A., Lafatová K., Šobrová A., Pavezová A. Husáková A., Lafatová K., Šobrová A., Pavezová A. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 1:50.37
3 Kollarová L., Vilhelmová L., Šteierová N., Hlaváčová K. Kollarová L., Vilhelmová L., Šteierová N., Hlaváčová K. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 1:50.79
4 Černocká K., Grégrová T., Klimentová E., Kuncová B. Černocká K., Grégrová T., Klimentová E., Kuncová B. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 1:56.92
5 Hanáková A., Petrošová M., Golasovská L., Hanáková T. Hanáková A., Petrošová M., Golasovská L., Hanáková T. SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 1:58.58
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Poláčková N., Šebková K., Jakusidisová V., Bezdíčková D. Poláčková N., Šebková K., Jakusidisová V., Bezdíčková D. ASK BlanskoASK Blansko 5 1:51.52
2 B - Ondráčková J., Kleibertová J., Horčičková K., Suchánková J. B - Ondráčková J., Kleibertová J., Horčičková K., Suchánková J. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:53.83
3 Rašková A., Šleisová A., Mildnerová N., Provalilová S. Rašková A., Šleisová A., Mildnerová N., Provalilová S. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:58.00
Augustová E., Kučerová E., Burešová L., Dušková Š. Augustová E., Kučerová E., Burešová L., Dušková Š. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DQ 170.7
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 3.3.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šebrlová K., Lautnerová A., Jakoubková T., Vilímová K. Šebrlová K., Lautnerová A., Jakoubková T., Vilímová K. SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 1:49.21
2 Sebránková E., Dang T., Magnová E., Lacinová T. Sebránková E., Dang T., Magnová E., Lacinová T. AK BílinaAK Bílina 4 1:49.89
3 Vavřinová K., Vrzalová P., Remešová E., Sobotková K. Vavřinová K., Vrzalová P., Remešová E., Sobotková K. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 1:54.59
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Dokulilová A., Válková N., Toová K., Fialová D. A - Dokulilová A., Válková N., Toová K., Fialová D. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NR 1:43.83
2 Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 1:46.83
3 Melounová N., Fliegelová K., Šimková A., Křížová B. Melounová N., Fliegelová K., Šimková A., Křížová B. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 1:46.95
4 Jánská V., Zvěřinová E., Dzurová V., Petrušová K. Jánská V., Zvěřinová E., Dzurová V., Petrušová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:47.16
5 Zemánková A., Dolistová V., Kaucká T., Táborská T. Zemánková A., Dolistová V., Kaucká T., Táborská T. SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:47.38
6 Pavelková T., Somrová Š., Vlková T., Lamačová T. Pavelková T., Somrová Š., Vlková T., Lamačová T. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:47.41
7 B - Zdražilová D., Schneeberger M., Vantuchová S., Fistrová A. B - Zdražilová D., Schneeberger M., Vantuchová S., Fistrová A. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:47.53
8 Bahenská L., Chalupová P., Králová L., Maršálková J. Bahenská L., Chalupová P., Králová L., Maršálková J. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 1:47.65
9 Hloucalová A., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. Hloucalová A., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:48.05
10 A - Tkáčová A., Feilhauerová E., Pešlová P., Sochová D. A - Tkáčová A., Feilhauerová E., Pešlová P., Sochová D. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 1:48.06
11 Kulichová K., Sikorová T., Čmielová J., Pindorová Z. Kulichová K., Sikorová T., Čmielová J., Pindorová Z. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 1:48.19
12 Elfmarková E., Lasíková L., Kaňáková K., Jakabová S. Elfmarková E., Lasíková L., Kaňáková K., Jakabová S. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:48.33
13 Vaňková B., Novotná A., Migová K., Primasová M. Vaňková B., Novotná A., Migová K., Primasová M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:48.43
14 Šebrlová K., Lautnerová A., Jakoubková T., Vilímová K. Šebrlová K., Lautnerová A., Jakoubková T., Vilímová K. SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 1:49.21
15 A - Borová H., Stankovičová A., Bužgová K., Joannidu N. A - Borová H., Stankovičová A., Bužgová K., Joannidu N. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:49.22
16 Sebránková E., Dang T., Magnová E., Lacinová T. Sebránková E., Dang T., Magnová E., Lacinová T. AK BílinaAK Bílina 4 1:49.89
17 A - Šáfrová A., Hýblová E., Kumstátová P., Atanasová H. A - Šáfrová A., Hýblová E., Kumstátová P., Atanasová H. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 1:49.99
18 Husáková A., Lafatová K., Šobrová A., Pavezová A. Husáková A., Lafatová K., Šobrová A., Pavezová A. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 1:50.37
19 Kollarová L., Vilhelmová L., Šteierová N., Hlaváčová K. Kollarová L., Vilhelmová L., Šteierová N., Hlaváčová K. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 1:50.79
20 Poláková A., Votavová M., Konvičková M., Kollárová M. Poláková A., Votavová M., Konvičková M., Kollárová M. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 1:51.41
21 Poláčková N., Šebková K., Jakusidisová V., Bezdíčková D. Poláčková N., Šebková K., Jakusidisová V., Bezdíčková D. ASK BlanskoASK Blansko 5 1:51.52
22 Klementová K., Myšková T., Bryšová H., Slavíčková T. Klementová K., Myšková T., Bryšová H., Slavíčková T. JAC BrnoJAC Brno 2 1:51.65
23 B - Ondráčková J., Kleibertová J., Horčičková K., Suchánková J. B - Ondráčková J., Kleibertová J., Horčičková K., Suchánková J. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:53.83
24 Vavřinová K., Vrzalová P., Remešová E., Sobotková K. Vavřinová K., Vrzalová P., Remešová E., Sobotková K. Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 1:54.59
25 B - Soukalová H., Šebestíková S., Kvapilová N., Sopuchová P. B - Soukalová H., Šebestíková S., Kvapilová N., Sopuchová P. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 1:55.46
26 Černocká K., Grégrová T., Klimentová E., Kuncová B. Černocká K., Grégrová T., Klimentová E., Kuncová B. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 1:56.92
27 Rašková A., Šleisová A., Mildnerová N., Provalilová S. Rašková A., Šleisová A., Mildnerová N., Provalilová S. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:58.00
28 Hanáková A., Petrošová M., Golasovská L., Hanáková T. Hanáková A., Petrošová M., Golasovská L., Hanáková T. SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 1:58.58
Gaubmannová T., Vaníčková N., Hobelantová A., Vašinová A. Gaubmannová T., Vaníčková N., Hobelantová A., Vašinová A. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DQ 170.7
Hutárková V., Svobodová B., Šímová V., Teplá A. Hutárková V., Svobodová B., Šímová V., Teplá A. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DQ 163.3a
B - Dusilová A., Kučerová B., Koťátková B., Kovářová Z. B - Dusilová A., Kučerová B., Koťátková B., Kovářová Z. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DQ 170.6c
Augustová E., Kučerová E., Burešová L., Dušková Š. Augustová E., Kučerová E., Burešová L., Dušková Š. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DQ 170.7