Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň

Ostrava (2. - 3. 3. 2019)

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 37.27 Q
2 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 38.51 q
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 38.55 q
4 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 39.63
5 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 39.92
6 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 40.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 36.74 Q
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 39.38
3 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 40.06
4 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 40.12
5 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 40.26
6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 41.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.04 Q
2 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 38.97
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 39.27
4 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 40.08
5 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 40.36
6 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 41.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.3.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 37.75 Q
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 38.59
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 39.70
4 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 40.53
5 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 41.17
Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DQ 163.3b
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 36.74 Q
2 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 37.27 Q
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 37.75 Q
4 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.04 Q
5 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 38.51 q
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 38.55 q
7 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 38.59
8 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 38.97
9 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 39.27
10 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 39.38
11 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 39.63
12 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 39.70
13 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 39.92
14 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 40.06
15 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 40.08
16 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 40.12
17 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 40.26
18 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 40.27
19 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 40.36
20 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 40.53
21 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 41.00
22 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 41.08
23 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 41.17
Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DQ 163.3b

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.33
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 36.66
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 37.64
4 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 38.08
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 38.68
6 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 39.76
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 2.3.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 40.72 Q
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 42.10 q
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 42.23
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 42.67
5 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 43.17
6 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 43.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.3.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 40.51 Q
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 42.24
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 42.75
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 43.21
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 43.22
6 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 43.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.3.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 41.84 Q
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 42.62
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 43.01
Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.3.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 41.34 Q
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 41.89 q
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 42.35
4 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 42.76
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 43.00
Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 40.51 Q
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 40.72 Q
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 41.34 Q
4 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 41.84 Q
5 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 41.89 q
6 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 42.10 q
7 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 42.23
8 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 42.24
9 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 42.35
10 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 42.62
11 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 42.67
12 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 42.75
13 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 42.76
14 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 43.00
15 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 43.01
16 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 43.17
17 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 43.21
18 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 43.22
19 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 43.42
20 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 43.51
Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 MR 39.69
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 40.69
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 41.19
4 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 41.37
5 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 42.15
6 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 42.24
Celkem 6 závodníků