Zpět

 / 19th European Throwing Cup

Šamorín (9. - 10. 3. 2019)

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Skupin)

Skupin A (so, 9.3.2019 - 16:20) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Francisco BeloFrancisco Belo
PortugalPortugal
91 8 PB 20.97 19.6020.2320.9720.9720.89X20.36 1179
2 Maksim AfoninMaksim Afonin
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
92 11 20.61 X20.60X20.6020.0219.8720.61 1157
3 Bob BertemesBob Bertemes
LuxembourgLuxembourg
93 9 20.55 19.59XX19.5920.55XX 1154
4 Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski
PolandPoland
91 5 20.14 18.9919.82X19.8220.1420.1419.77 1129
5 Leonardo FabbriLeonardo Fabbri
ItalyItaly
97 6 20.02 19.60X20.0220.0219.78X19.73 1122
6 Carlos TobalinaCarlos Tobalina
SpainSpain
85 3 19.69 19.5719.6919.1119.69X19.3719.40 1102
7 Andrei GagAndrei Gag
RomaniaRomania
91 7 19.29 18.5518.8519.2919.29XX 1079
8 Tsanko ArnaudovTsanko Arnaudov
PortugalPortugal
92 10 19.07 X19.07X19.07XXX 1065
9 Aliaksei NichyparAliaksei Nichypar
BelarusBelarus
93 4 18.93 18.5718.7418.9018.9018.9118.5818.93 1057
10 Frederic DageeFrederic Dagee
FranceFrance
92 2 18.59 XXXXX18.59 1037
Philip MilanovPhilip Milanov
BelgiumBelgium
91 1 DNS
Celkem 11 závodníků
Skupin B (so, 9.3.2019 - 14:35) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ihor MusiyenkoIhor Musiyenko
UkraineUkraine
93 8 19.30 18.1818.0218.7318.7318.6718.6319.30 1079
2 Kemal MešićKemal Mešić
Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina
85 7 19.28 19.1619.23X19.2319.03X19.28 1078
3 Christian ZimmermannChristian Zimmermann
GermanyGermany
94 6 19.16 X19.16X19.16X19.16X 1071
4 Martin NovákMartin Novák
Czech RepublicCzech Republic
92 3 19.01 X18.6618.9118.9118.6418.7919.01 1062
5 Jan ParolJan Parol
PolandPoland
95 4 18.81 17.0818.6718.8118.81X18.57X 1050
6 Osman Can ÖzdeveciOsman Can Özdeveci
TurkeyTurkey
95 9 18.80 18.75XX18.75XX18.80 1049
7 Šarunas BanevičiusŠarunas Banevičius
LithuaniaLithuania
91 5 18.39 X18.0618.3318.3318.39X18.38 1025
8 Alejandro NogueraAlejandro Noguera
SpainSpain
93 2 18.17 17.2117.7618.1118.1118.1717.64X 1012
9 István FeketeIstván Fekete
HungaryHungary
01 1 15.92 15.41XX15.4114.5915.1715.92 878
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži 20-22 let (Jedna skupina)

Jedna skupina (ne, 10.3.2019 - 16:00) Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Giorgi MujaridzeGiorgi Mujaridze
GeorgiaGeorgia
98 15 CR 20.27 19.0419.70X19.7019.7719.7320.27 1137
2 Aleh TamashevichAleh Tamashevich
BelarusBelarus
00 14 19.38 18.1918.72X18.7219.38X18.75 1084
3 Alperen KarahanAlperen Karahan
TurkeyTurkey
00 7 PB 18.47 17.9217.7518.4218.42X18.3218.47 1030
4 Jander HeilJander Heil
EstoniaEstonia
97 11 18.40 16.6617.1317.8117.8117.6218.40X 1025
5 Cedric TrinemeierCedric Trinemeier
GermanyGermany
97 12 18.32 17.4618.3217.9518.32X18.03X 1021
6 Marius Constan MusteataMarius Constan Musteata
RomaniaRomania
97 13 18.21 17.7018.21X18.2118.1218.09X 1014
7 Jordan GuehaseimJordan Guehaseim
FranceFrance
97 6 PB 17.73 16.52X16.9316.9317.3717.0417.73 986
8 Szymon MazurSzymon Mazur
PolandPoland
98 10 17.72 17.4317.7217.5117.7217.65X17.37 985
9 Luis Manuel RamirezLuis Manuel Ramirez
SpainSpain
97 5 PB 17.54 16.7617.0617.5417.5416.78X16.29 974
10 Artem LevchenkoArtem Levchenko
UkraineUkraine
99 9 17.42 17.0516.54X17.0517.42XX 967
11 Paulius GelažiusPaulius Gelažius
LithuaniaLithuania
98 8 16.68 14.95X15.5715.5716.0616.68X 923
12 Adrián BaranAdrián Baran
SlovakiaSlovakia
99 2 16.49 16.1516.49X16.49X15.95X 912
13 Alessio MannucciAlessio Mannucci
ItalyItaly
98 3 16.21 16.1616.21X16.2116.1416.0316.01 895
14 László KovácsLászló Kovács
HungaryHungary
00 1 16.12 X16.1216.0616.1215.61XX 890
15 Otoniel BadjanaOtoniel Badjana
PortugalPortugal
98 4 15.27 X15.27X15.27XXX 840
Celkem 15 závodníků