Back

 / 1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 4 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 18.5.2019 - 11:35) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 10.41 QA 0.156
2 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.74 qA 0.213
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.77 qA 0.146
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.82 qA 0.170
5 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.02 qB 0.161
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.06 qB 0.185
7 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.08 qB 0.222
8 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.23 0.197
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.5.2019 - 11:37) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.64 QA 0.172
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.67 qA 0.178
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.94 qB 0.167
4 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.17 qB 0.183
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11.19 qB 0.152
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.36 0.177
7 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.37 0.186
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 10.41 QA 0.156
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.64 QA 0.172
3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.67 qA 0.178
4 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.74 qA 0.213
5 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.77 qA 0.146
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.82 qA 0.170
7 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.94 qB 0.167
8 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.02 qB 0.161
9 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.06 qB 0.185
10 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.08 qB 0.222
11 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.17 qB 0.183
12 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11.19 qB 0.152
13 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.23 0.197
14 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.36 0.177
15 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.37 0.186

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 13:30) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.51 0.168
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.55 0.170
3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.69 0.234
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.78 0.150
5 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.84 0.219
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.87 0.177
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 13:32) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.83 0.161
2 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.83 0.147
3 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.91 0.146
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.94 0.164
5 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.02 0.198
6 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.03 0.167
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.51 0.168
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.55 0.170
3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.69 0.234
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.78 0.150
5 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.83 0.161
6 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.83 0.147
7 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.84 0.219
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.87 0.177
9 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10.91 0.146
10 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.94 0.164
11 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.02 0.198
12 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.03 0.167

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 4 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.74 QA 0.168
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 qA 0.200
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.15 qB 0.161
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.42 qB 0.192
5 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 12.43 qB 0.220
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.52 0.173
7 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.84 0.200
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.5.2019 - 11:17) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 11.64 QA 0.175
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.68 qA 0.146
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.86 qA 0.196
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.05 qA 0.197
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.25 qB 0.158
6 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.38 qB 0.215
7 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.49 qB 0.205
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 11.64 QA 0.175
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.68 qA 0.146
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 11.74 QA 0.168
4 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.86 qA 0.196
5 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.05 qA 0.197
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 qA 0.200
7 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.15 qB 0.161
8 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.25 qB 0.158
9 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.38 qB 0.215
10 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.42 qB 0.192
11 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 12.43 qB 0.220
12 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.49 qB 0.205
13 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.52 0.173
14 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.84 0.200

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 13:15) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 11.56 0.185
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.58 0.150
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.79 0.252
4 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.91 0.188
5 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.09 0.161
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.11 0.180
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 13:17) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.10 0.183
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.21 0.379
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.28 0.188
4 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.33 0.186
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.36 0.184
6 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.51 0.225
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 11.56 0.185
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.58 0.150
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.79 0.252
4 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.91 0.188
5 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.09 0.161
6 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.10 0.183
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.11 0.180
8 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.21 0.379
9 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.28 0.188
10 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.33 0.186
11 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.36 0.184
12 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.51 0.225

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 15:55) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 21.87 0.202
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.89 0.214
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.92 0.163
4 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.02 0.156
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.52 0.175
6 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.54 0.188
7 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 22.71 0.177
Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 0.185
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 15:55) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.21 0.155
2 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.25 0.215
MB Radek JuškaRadek Juška 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.29 0.187
4 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.34 0.182
5 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.48 0.245
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.88 0.162
Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 21.87 0.202
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.89 0.214
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.92 0.163
4 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.02 0.156
5 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.21 0.155
6 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.25 0.215
7 Radek JuškaRadek Juška 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.29 0.187
8 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.34 0.182
9 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.48 0.245
10 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.52 0.175
11 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.54 0.188
12 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 22.71 0.177
13 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.88 0.162
Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 0.185
Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 23.68 0.206
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.09 0.220
3 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.09 0.189
4 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.29 0.178
5 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 24.56 0.417
MB Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.79 0.186
7 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 24.88 0.284
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.74 0.201
2 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.87 0.240
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.14 0.204
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.65 0.298
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.83 0.159
6 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.98 0.217
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 23.68 0.206
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.09 0.220
3 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.09 0.189
4 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.29 0.178
5 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 24.56 0.417
6 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.74 0.201
7 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.79 0.186
8 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.87 0.240
9 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 24.88 0.284
10 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.14 0.204
11 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.65 0.298
12 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.83 0.159
13 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.98 0.217

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 46.86 0.227
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 47.52 0.205
3 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.20 0.218
4 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.25 0.191
5 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.55 0.177
6 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 48.86 0.207
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.66 0.177
Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF 0.166
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 14:07) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.07 0.149
2 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 48.21 0.154
3 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 48.27 0.210
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.35 0.249
5 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.94 0.150
6 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.43 0.208
7 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 50.92 0.193
Ondřej TesařOndřej Tesař 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 46.86 0.227
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 47.52 0.205
3 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.07 0.149
4 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.20 0.218
5 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 48.21 0.154
6 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.25 0.191
7 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 48.27 0.210
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.35 0.249
9 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.55 0.177
10 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 48.86 0.207
11 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.94 0.150
12 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.43 0.208
13 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.66 0.177
14 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 50.92 0.193
Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF 0.166
Ondřej TesařOndřej Tesař 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 52.89 0.172
2 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 53.10 0.212
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.41 0.204
4 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 55.12 0.337
5 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 55.43 0.208
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 58.32 0.171
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 13:47) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.60 0.153
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 55.09 0.232
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 55.90 0.222
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 57.25 0.234
5 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.61 0.317
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 52.89 0.172
2 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 53.10 0.212
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.41 0.204
4 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.60 0.153
5 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 55.09 0.232
6 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 55.12 0.337
7 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 55.43 0.208
8 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 55.90 0.222
9 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 57.25 0.234
10 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 58.32 0.171
11 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.61 0.317

800 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 NL 1:48.14
2 Filip SasínekFilip Sasínek 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:48.98
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 1:50.03
4 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:50.07
5 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:51.92
6 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:52.33
7 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:53.00
8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:53.53
9 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 1:55.25
10 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:57.22
11 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:00.36
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400170Sasínek Filip (OLYPR)52.52
600170Sasínek Filip (OLYPR)1:20.34
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 NL 2:05.55
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:05.97
3 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:07.00
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:07.80
5 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:08.07
6 Orysia DemianiukOrysia Demianiuk 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:09.58
7 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:09.85
8 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:10.84
9 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:11.71
10 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:12.33
11 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:15.58
12 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:17.02
13 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:23.65
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400143Hálová Kateřina (SKPLZ)1:03.57
60019Mezuliáníková Diana (OLYPR)1:36.16
Celkem 13 závodníků

1500 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 NL 3:50.40
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:52.79
MB Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:54.33
4 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 3:54.67
5 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:55.25
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 3:55.30
7 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:55.53
8 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 3:57.84
9 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:00.85
10 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 4:02.22
11 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:04.61
12 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:17.36
Jiří ŠaclJiří Šacl 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 DNF
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 DNF
Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4005Štěpáník Pavel (SKPLZ)1:02.73
8000Paulíny Andrej (SKPLZ)2:06.46
1200175Šinágl Viktor (OLYPR)3:07.33
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NL 4:44.41
2 Orysia DemianiukOrysia Demianiuk 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:44.87
3 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 4:45.32
4 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 4:45.89
5 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:47.28
6 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:50.31
7 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 4:53.29
8 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:54.37
9 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:00.33
10 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 5:01.99
11 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 5:02.14
12 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 5:17.95
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400126Hrochová Tereza (SKPLZ)1:23.13
800169Štiglerová Sylvie (VITKO)2:45.17
1200141Demianiuk Orysia (SKPLZ)3:57.55
Celkem 12 závodníků

5000 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 NL 15:10.61
2 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 15:23.87
3 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15:45.73
4 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15:51.10
5 Milan HochmutMilan Hochmut 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15:51.92
6 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15:55.55
7 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16:09.94
8 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 17:10.56
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000179Šacl Jiří (OLYPR)2:58.78
2000122Edlman Martin (SLAPR)6:02.16
3000179Šacl Jiří (OLYPR)9:09.94
4000179Šacl Jiří (OLYPR)12:12.85
Celkem 8 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 11:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 NL 16:21.33
2 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 17:25.86
3 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 17:40.30
4 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 17:58.71
5 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 18:16.20
6 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 18:31.91
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18:41.26
8 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 19:05.18
9 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 19:32.36
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000156Chlebiková Aneta (VITKO)3:20.56
2000156Chlebiková Aneta (VITKO)6:36.66
3000156Chlebiková Aneta (VITKO)9:53.00
4000156Chlebiková Aneta (VITKO)13:09.58
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 10:45) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 NL 13.33 0.268
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.47 0.361
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.55 0.139
4 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.66 0.188
5 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.71 0.360
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.77 0.179
7 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 14.06 0.185
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 10:47) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.79 0.182
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.90 0.241
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.94 0.204
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.11 0.195
5 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.15 0.230
6 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.24 0.222
MB Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.41 0.397
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.5.2019 - 10:49) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.63 0.195
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.65 0.203
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 15.24 0.215
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.52 0.215
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 NL 13.33 0.268
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.47 0.361
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.55 0.139
4 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.66 0.188
5 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.71 0.360
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.77 0.179
7 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.79 0.182
8 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.90 0.241
9 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.94 0.204
10 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 14.06 0.185
11 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.11 0.195
12 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.15 0.230
13 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.24 0.222
14 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.41 0.397
15 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.63 0.195
16 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.65 0.203
17 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 15.24 0.215
18 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.52 0.215
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 NL 14.12 0.200
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 14.22 0.201
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.48 0.208
4 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.51 0.222
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.70 0.171
6 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.72 0.177
Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ -112
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 11:02) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 14.85 0.197
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.11 0.210
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.43 0.183
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.58 0.248
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.99 0.235
6 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.04 0.225
David BenešDavid Beneš 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNF 0.210
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 NL 14.12 0.200
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 14.22 0.201
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.48 0.208
4 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.51 0.222
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.70 0.171
6 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.72 0.177
7 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 14.85 0.197
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.11 0.210
9 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.43 0.183
10 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.58 0.248
11 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.99 0.235
12 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.04 0.225
Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ -112
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
David BenešDavid Beneš 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNF 0.210

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.65 0.164
2 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 50.94 0.235
3 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.47 0.149
4 Martin KučeraMartin Kučera 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 51.62 0.260
5 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 51.91 0.159
6 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.46 0.170
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.32 0.207
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.31 0.152
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.04 0.190
4 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 56.51 0.220
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ 168.7a 0.185
Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNF 0.281
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.65 0.164
2 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 50.94 0.235
3 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.47 0.149
4 Martin KučeraMartin Kučera 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 51.62 0.260
5 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 51.91 0.159
6 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.32 0.207
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.31 0.152
8 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.46 0.170
9 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.04 0.190
10 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 56.51 0.220
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ 168.7a 0.185
Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNF 0.281

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 58.21 0.141
2 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.77 0.293
3 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 58.81 0.210
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 59.79 0.258
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 60.04 0.357
6 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 61.82 0.166
7 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 63.30 0.126
8 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 67.20 0.396
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 15:07) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 60.52 0.405
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 61.48 0.230
3 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 61.99 0.364
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 62.16 0.158
5 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 65.31 0.238
6 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 67.04 0.371
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF 0.307
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 58.21 0.141
2 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.77 0.293
3 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 58.81 0.210
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 59.79 0.258
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 60.04 0.357
6 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 60.52 0.405
7 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 61.48 0.230
8 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 61.82 0.166
9 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 61.99 0.364
10 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 62.16 0.158
11 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 63.30 0.126
12 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 65.31 0.238
13 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 67.04 0.371
14 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 67.20 0.396
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF 0.307

3000 m překážek - Muži

(so, 18.5.2019 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 NL 09:01.13
2 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09:09.56
3 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:09.64
4 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 09:13.21
5 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 09:23.26
6 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09:28.57
7 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09:30.91
8 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 09:43.37
9 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 09:56.23
10 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10:04.53
11 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10:13.15
MB David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 11:06.34
Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000214Friš Jan (DUKPR)3:07.72
2000233Vích Damián (DUKPR)6:05.77
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10:45.12
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10:58.14
3 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11:10.88
4 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 11:20.79
5 Pavla ŠmídováPavla Šmídová 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11:24.37
6 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12:34.34
Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000126Hrochová Tereza (SKPLZ)3:24.58
2000126Hrochová Tereza (SKPLZ)7:06.16
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Grabmüller A., Tlustý M., Svoboda V., Pekárek A. A - Grabmüller A., Tlustý M., Svoboda V., Pekárek A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 41.73 0.158
2 A - Bujna Š., Pírek M., Tuček M., Suchánek M. A - Bujna Š., Pírek M., Tuček M., Suchánek M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 41.79 0.163
3 Procházka J., Desenský M., Havlas A., Beneš J. Procházka J., Desenský M., Havlas A., Beneš J. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 41.93 0.154
4 Procházka T., Ličman F., Maruštík D., Kubeš J. Procházka T., Ličman F., Maruštík D., Kubeš J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 42.02 0.183
5 Namyslo M., Pokorný M., Buba F., Horák V. Namyslo M., Pokorný M., Buba F., Horák V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 42.83 0.189
6 B - Chlopčík J., Šnejdr F., Šnajdr J., Růžička M. B - Chlopčík J., Šnejdr F., Šnajdr J., Růžička M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 43.51 0.142
7 B - Plaček T., Zeman T., Vodák O., Stráský V. B - Plaček T., Zeman T., Vodák O., Stráský V. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 43.88 0.187
8 Kašpar M., Pužman V., Frolík P., Zuska D. Kašpar M., Pužman V., Frolík P., Zuska D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 43.99 0.164
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Seidlová K., Hofmanová M., Domská L., Dvořáková B. A - Seidlová K., Hofmanová M., Domská L., Dvořáková B. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.51 0.147
2 A - Petržilková T., Suchá L., Hettlerová L., Ledecká D. A - Petržilková T., Suchá L., Hettlerová L., Ledecká D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 46.53 0.164
3 A - Jíchová N., Šimečková M., Novotná J., Šínová T. A - Jíchová N., Šimečková M., Novotná J., Šínová T. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.35 0.242
4 A - Lajčáková S., Putalová I., Kolářová Š., Falharová P. A - Lajčáková S., Putalová I., Kolářová Š., Falharová P. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.77 0.316
5 Štuková A., Vondrovská M., Lamačová T., Vondrová L. Štuková A., Vondrovská M., Lamačová T., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 48.09 0.384
6 A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Šilhanová R., Holubářová V. A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Šilhanová R., Holubářová V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 48.67 0.180
Bendová E., Šplechtnová B., Černá K., Muzikantová P. Bendová E., Šplechtnová B., Černá K., Muzikantová P. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNF 0.154
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Křížková A., Majerová D., Přástková K., Píchalová B. B - Křížková A., Majerová D., Přástková K., Píchalová B. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.01 0.208
2 Janatová D., Urbanová A., Gieselová M., Eichlerová V. Janatová D., Urbanová A., Gieselová M., Eichlerová V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.43 0.202
3 B - Pisková L., Joannidu M., Suchánková B., Borová H. B - Pisková L., Joannidu M., Suchánková B., Borová H. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.17 0.432
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Seidlová K., Hofmanová M., Domská L., Dvořáková B. A - Seidlová K., Hofmanová M., Domská L., Dvořáková B. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.51 0.147
2 A - Petržilková T., Suchá L., Hettlerová L., Ledecká D. A - Petržilková T., Suchá L., Hettlerová L., Ledecká D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 46.53 0.164
3 A - Jíchová N., Šimečková M., Novotná J., Šínová T. A - Jíchová N., Šimečková M., Novotná J., Šínová T. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.35 0.242
4 A - Lajčáková S., Putalová I., Kolářová Š., Falharová P. A - Lajčáková S., Putalová I., Kolářová Š., Falharová P. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.77 0.316
5 B - Křížková A., Majerová D., Přástková K., Píchalová B. B - Křížková A., Majerová D., Přástková K., Píchalová B. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.01 0.208
6 Štuková A., Vondrovská M., Lamačová T., Vondrová L. Štuková A., Vondrovská M., Lamačová T., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 48.09 0.384
7 A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Šilhanová R., Holubářová V. A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Šilhanová R., Holubářová V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 48.67 0.180
8 Janatová D., Urbanová A., Gieselová M., Eichlerová V. Janatová D., Urbanová A., Gieselová M., Eichlerová V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.43 0.202
9 B - Pisková L., Joannidu M., Suchánková B., Borová H. B - Pisková L., Joannidu M., Suchánková B., Borová H. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.17 0.432
Bendová E., Šplechtnová B., Černá K., Muzikantová P. Bendová E., Šplechtnová B., Černá K., Muzikantová P. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNF 0.154

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:14.80 0.210
2 A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:14.95 0.157
3 A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:15.33 0.312
4 Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:15.42 0.264
5 A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:18.80 0.227
6 Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:22.81 0.262
7 Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:26.00 0.197
8 Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:26.34 0.194
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:20.61 0.161
2 B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:27.64 0.204
3 B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:29.26 0.161
4 C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:33.60 0.177
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:14.80 0.210
2 A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:14.95 0.157
3 A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:15.33 0.312
4 Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:15.42 0.264
5 A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:18.80 0.227
6 B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:20.61 0.161
7 Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:22.81 0.262
8 Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:26.00 0.197
9 Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:26.34 0.194
10 B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:27.64 0.204
11 B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:29.26 0.161
12 C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:33.60 0.177

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 3:46.63 0.201
2 Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:46.79 0.345
3 Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:48.90 0.246
4 Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:50.27 0.181
5 Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 3:50.52 0.241
6 A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:55.42 0.255
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:53.30 0.247
2 B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:16.41 0.202
Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 3:46.63 0.201
2 Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:46.79 0.345
3 Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:48.90 0.246
4 Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:50.27 0.181
5 Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 3:50.52 0.241
6 Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:53.30 0.247
7 A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:55.42 0.255
8 B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:16.41 0.202
Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS

Skok vysoký - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.881.931.982.032.062.092.122.142.162.182.202.22
1= Marek BahníkMarek Bahník
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 15 NL 2.18 ---XOOOOOOOXXX
1= Martin HeindlMartin Heindl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 16 NL 2.18 ---XOOOOOOOXXX
3 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10 2.16 -OXOOXOOXOXOOXXX
4 Lukáš BeerLukáš Beer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 17 2.12 --O-XOOOXX
5 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 11 2.12 --OXOXOXXOXXOXXX
6 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 1 2.06 -OOOXXOXXX
7 Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 4 2.03 OOOXOXXX
8 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 14 2.03 OXOOXOXXX
9 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 2 1.98 -OOXXX
10= Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 1.98 -OXOXXX
10= David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 9 1.98 -OXOXXX
12 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 1.98 OXOXOXXX
13 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6 1.93 OOXXX
14 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 5 1.93 XOOXXX
15= Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 1.93 XOXOXXX
15= Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3 1.93 XOXOXXX
17 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 13 1.88 XXOX
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 18.5.2019 - 12:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.551.601.651.691.721.751.781.801.821.841.86
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 14 NL 1.86 OOOOXOOXXOOX-XO-O
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
98 13 1.84 --OOOOOOXOXOO
MB Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 11 1.80 --O-O-OOOXXX
4 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 1.78 --OOOOXOOXXX
5 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6 1.78 -OOOOOOXXOXXX
6 Kristína BoškováKristína Bošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 9 1.75 --OOXXOOO-XXX
7 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 7 1.75 -OOXOXOXOXXOXXX
8 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 8 1.72 -OOXOOXXOXXX
9 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 12 1.69 -OOXOXOXXX
10 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 1.65 OOOOXXX
11 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1 1.65 OOOXXOXXX
12 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 1.65 OXXOOXXOXXX
13 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4 1.60 OOXOXXX
14 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 1.55 -OXXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 4.004.204.404.604.804.905.005.085.165.245.305.35
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 10 NL 5.35 --------XO--XXO
2 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 9 5.24 ---OXOOOXOXOXXO-XXX
3 Jakub VítekJakub Vítek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 5.00 --OXOXOOOXXX
4 David HolýDavid Holý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 8 4.90 --OOOXOXXX
5 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 5 4.80 --OOO-XXX
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 4.40 XXOXOXXOXXX
7 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 3 4.20 XOXOXXX
8 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 4.00 OXXX
Jan ŠvecJan Švec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 7 DNS
MB Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 6 NM
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 18.5.2019 - 10:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.003.203.403.503.603.703.803.904.004.074.14
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 8 NL 4.00 -----O-OO-XXX
2 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 9 3.90 -----O-OXXX
3 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 12 3.90 -------XO--XXX
4 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
95 11 3.70 -----OXXX
5 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5 3.60 ---OXOXXX
6 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 3.50 OOOXOXXX
7 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 3.50 -XOOXOXXX
8 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 3.40 OOXOXXX
9 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 3.40 OOXXOXXX
10 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 3.40 XOOXXOXXX
11 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 1 3.00 XOXXX
Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 10 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 14 NL 7.54 +1.9 m/s 7.54  +1.97.48  +0.8 -1.47.54---
2 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 7.35 +0.6 m/s 7.11  +0.86.95  +0.97.09  -0.57.117.35  +0.6 +0.7 +1.0
3 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 13 7.18 -1.3 m/s 7.12  +0.7 +0.0 -0.17.12 +1.6 -1.87.18  -1.3
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 9 7.18 -0.2 m/s 6.99  +2.07.18  -0.26.97  -0.37.186.91  -0.4--
5 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 7 7.17 +0.0 m/s 7.17  +0.0 +1.3 +0.27.17 +1.6 -0.87.01  -0.9
6 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 7.12 -0.3 m/s 7.12  -0.3 +1.5 -1.97.12 +2.3 -0.3 +0.6
7 Adam ZelinkaAdam Zelinka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 12 7.03 +1.1 m/s 6.79  -1.37.03  +1.1-7.03---
8 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 4 7.00 +1.0 m/s 6.56  +0.77.00  +1.06.98  +0.37.006.07  -1.15.77  +0.46.90  -1.3
9 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 6 6.89 +1.5 m/s 6.73  +0.16.89  +1.56.87  +1.36.89
10 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1 6.83 -0.4 m/s 6.83  -0.4 +2.8 +2.26.83
11 David HolýDavid Holý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 8 6.81 +0.0 m/s 6.81  +0.0--6.81
12 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 3 6.80 +0.3 m/s 6.20  +0.3 +1.76.80  +0.36.80
13 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 6.78 +0.0 m/s 6.78  +0.0 +1.56.59  +1.06.78
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 18.5.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 11 NL 6.28 +0.5 m/s XX6.28  +0.56.285.99  +1.46.09  -1.26.13  +1.2
2 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 21 6.27 +1.0 m/s X6.19  +1.3X6.196.25  +0.3X6.27  +1.0
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 7 6.25 +1.6 m/s X6.22  +1.66.14  +1.16.226.25  +1.96.10  -0.16.25  +1.6
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 14 6.17 +1.2 m/s 6.04  +0.56.17  +1.2X6.175.68  +0.0X5.78  -1.1
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 15 6.06 +1.4 m/s 5.90  +1.16.05  +0.86.06  +1.46.065.94  +0.25.77  +1.0X
MB Tetiana HolovchukTetiana Holovchuk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 18 6.05 +3.1 m/s 6.02 +0.9 m/s 6.02  +0.9X6.05  +3.16.05
7 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 19 6.01 +1.7 m/s 5.87  +0.05.88  +0.46.01  +1.76.015.99  -0.3X5.92  -1.4
8 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 16 5.85 +2.1 m/s 5.66 +0.6 m/s 5.66  +0.65.53  +0.95.82  +2.75.82X5.85  +2.15.23  -0.8
9 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 6 5.56 +0.3 m/s 5.52  +0.55.26  -0.45.56  +0.35.56---
10 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 5.56 -1.2 m/s X5.38  -1.65.56  -1.25.56
11 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10 5.50 +1.4 m/s 5.31  -0.75.50  +1.45.30  +0.95.50
12 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 9 5.44 +0.5 m/s X5.21  +1.55.44  +0.55.44
13 Šárka VachataŠárka Vachata
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 13 5.39 +0.1 m/s 5.25  -0.35.39  +0.1X5.39
14 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 8 5.37 -1.4 m/s 5.37  -1.45.21  +0.7X5.37
15 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 5.32 -0.2 m/s X5.32  -0.25.11  +0.55.32
16 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 1 5.29 +2.2 m/s 5.18 +1.2 m/s 5.29  +2.25.14  +0.75.18  +1.25.29
17 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 5.28 +0.7 m/s 5.28  +0.7X5.21  -0.75.28
18 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 5.24 +1.5 m/s 5.24  +1.55.18  -2.1X5.24
Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 17 DNS
Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 12 NM
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 18.5.2019 - 16:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 8 NL 15.58 +1.7 m/s X15.58  +1.7-15.5815.43  +1.514.78  -1.0X
2 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 15.58 +4.1 m/s 14.81 +1.7 m/s X14.81  +1.715.58  +4.115.58
3 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 5 15.52 +1.5 m/s 15.52  +1.514.98  +1.9X15.5215.26  -0.514.91  +1.515.11  +2.3
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 10 15.37 +2.5 m/s 15.23 +1.7 m/s 14.98  +2.215.37  +2.515.03  +2.215.37XX15.23  +1.7
5 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6 14.86 +2.4 m/s 14.82 -0.1 m/s X14.72  +1.1X14.7214.86  +2.4X14.82  -0.1
6 František BubaFrantišek Buba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4 14.79 +3.6 m/s 14.63 +1.1 m/s X14.10  +3.314.79  +3.614.79X14.63  +1.114.39  +0.1
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 14.45 +2.1 m/s 13.64 +2.0 m/s X13.64  +2.014.45  +2.114.4513.21  +1.4XX
8 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 9 14.16 +1.3 m/s 14.16  +1.314.16
9 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 2 13.97 +1.5 m/s 13.97  +1.5X-13.97
Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 3 DNS
David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 7 DNS
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:55) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MB Tetiana HolovchukTetiana Holovchuk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 10 12.99 -1.2 m/s X12.99  -1.212.63  -1.412.99
2 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 12 12.71 -2.0 m/s XX12.22  -2.712.22X12.61  -3.412.71  -2.0
3 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 7 12.68 -0.1 m/s XX12.35  +0.312.3512.68  -0.1X12.51  -2.6
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 9 12.45 -2.1 m/s X11.52  -1.412.25  -1.212.25X12.45  -2.1X
5 Šárka VachataŠárka Vachata
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 8 12.40 -0.7 m/s XX12.40  -0.712.4011.95  -0.712.34  -2.112.20  -1.9
6 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 11 12.33 -1.2 m/s X12.07  +0.111.92  -3.512.0712.01  -0.612.33  -1.212.14  -2.7
7 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 5 12.13 +0.2 m/s XX11.58  -0.611.5812.10  +0.0X12.13  +0.2
8 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 4 11.75 +0.3 m/s 11.62  -0.3XX11.6211.75  +0.3XX
9 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6 11.72 -1.1 m/s XX11.72  -1.111.72XXX
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 3 NM
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1 NM
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2 NM
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 18.5.2019 - 16:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 17 NL 17.13 16.5316.9417.1117.1117.11X17.13
2 Hilenn JamesHilenn James
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 16 14.71 14.20XX14.20X14.71X
3 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 13 14.28 X12.5612.9912.9913.8214.2814.00
4 Petra KlementováPetra Klementová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 14 14.12 14.12XX14.12XXX
5 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 7 14.06 12.6713.1413.2013.2013.6213.5814.06
6 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 12 13.89 12.5713.85X13.8513.89XX
7 Jana KárníkováJana Kárníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
81 15 13.84 13.5413.8413.7513.84XXX
8 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 9 13.32 12.5612.8412.7612.8413.04X13.32
9 Adéla KorečkováAdéla Korečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 11 12.68 X12.6812.3212.68
10 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 12.51 12.5112.10X12.51
MB Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 10 11.55 X11.5511.4611.55
12 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2 11.30 X11.30X11.30
13 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 5 11.29 10.3011.0511.2911.29
14 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4 11.00 11.00X09.9811.00
15 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 3 10.97 10.4710.9710.8910.97
16 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 09.97 09.9709.97X09.97
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 8 NM
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 18.5.2019 - 15:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 17 NL 19.04 X18.5218.7918.79X18.9919.04
2 Matúš OlejMatúš Olej
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 15 18.96 18.8718.96X18.96X17.98X
3 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 16 18.92 X18.60X18.60X18.9218.72
4 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 14 17.20 X16.87X16.8717.20--
5 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 9 16.77 15.9616.77X16.7716.35XX
6 David TupýDavid Tupý
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 10 16.28 14.8015.7914.9715.7916.2816.21X
7 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 2 15.78 15.4315.7815.5815.7815.4015.5415.66
8 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 13 15.65 14.9115.3515.4315.4315.5715.3615.65
MB Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 12 15.64 13.4915.6414.7715.64
10 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 6 15.17 15.17XX15.17
11 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 7 15.02 14.7415.0214.8315.02
12 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 5 14.46 14.46XX14.46
13 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 8 14.37 X14.37X14.37
14 Ivan PanasiukIvan Panasiuk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 3 14.32 X14.32X14.32
15 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4 14.11 13.4714.1113.9214.11
16 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 1 12.81 12.43X12.8112.81
Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 11 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 18.5.2019 - 12:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 16 NL 56.86 56.2554.5956.3256.3255.7456.6056.86
2 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 13 45.44 X43.5745.4445.4444.33XX
3 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 11 44.47 X33.0944.4744.4739.06XX
4 Hilenn JamesHilenn James
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 15 43.69 43.69X42.9743.69XXX
5 Jana KárníkováJana Kárníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
81 5 43.48 36.8643.48X43.48---
6 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 10 42.74 40.92X42.7442.7440.87XX
7 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 14 41.86 40.2640.0339.1340.2639.5539.4641.86
8 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4 41.52 X39.3239.7639.7641.52XX
9 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 12 38.52 XX38.5238.52
10 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 38.04 38.0436.37X38.04
11 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 9 38.00 38.00XX38.00
12 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 37.34 34.14X37.3437.34
13 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 33.04 X33.04X33.04
14 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 33.02 X29.6033.0233.02
15 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 1 30.16 25.55X30.1630.16
16 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 2 27.59 26.5227.59X27.59
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 19 NL 56.59 54.8056.11X56.1155.9256.5956.50
2 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 18 56.43 55.56XX55.5655.4256.43X
3 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 17 56.06 53.7653.9556.0656.0655.65XX
4 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 55.69 51.5250.5652.6352.6353.29X55.69
5 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 15 54.81 52.8354.5454.2554.5452.4454.5954.81
6 Ivan PanasiukIvan Panasiuk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 16 54.43 52.71X52.1952.71XX54.43
7 Matúš OlejMatúš Olej
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 13 49.40 49.40--49.40
8 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 10 49.38 45.0049.3846.3249.38XX48.66
9 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 12 49.06 49.06XX49.06
10 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 14 48.76 XX48.7648.76
11 Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 22 46.66 X45.3446.6646.66
12 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 8 45.68 45.6842.78X45.68
13 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 21 44.72 X44.5044.7244.72
14 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 7 43.10 X42.6943.1043.10
15 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 2 41.49 XX41.4941.49
16 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 36.33 36.33XX36.33
17 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 5 36.23 X36.23X36.23
Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 9 DNF
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 6 DNS
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 1 DNS
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 4 DNS
Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 20 DNS
Celkem 22 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 18.5.2019 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 13 69.25 66.7569.25-69.25---
2 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 1 66.51 59.2663.64X63.6464.5666.51X
3 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11 64.50 X63.05X63.05X64.5063.70
4 Adéla KorečkováAdéla Korečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 12 63.64 X54.3461.6061.6063.5163.64X
5 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 10 60.73 59.3360.20X60.2060.73XX
6 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
86 8 58.65 49.5858.65X58.65X57.0656.79
7 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 9 55.45 X50.1155.4555.45XXX
8 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 7 49.73 45.7249.4948.9949.4949.73X48.99
9 Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 5 46.05 46.05XX46.05
10 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 6 43.15 43.15X42.6843.15
11 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3 41.78 X41.78X41.78
12 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 2 37.55 36.2337.0637.5537.55
13 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 28.22 28.2226.7727.6428.22
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 18.5.2019 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 13 NL 68.98 65.9766.9768.9868.98X66.50X
2 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 10 59.67 57.6158.5658.0658.5658.4759.3159.67
3 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 11 59.62 XX53.4453.4459.62XX
4 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 9 57.53 X56.1257.5357.53X57.19X
5 Michal MaierMichal Maier
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 6 51.34 47.3648.7051.0451.0450.8851.3450.28
6 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 8 51.32 51.04X51.3251.3250.69XX
7 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5 51.06 49.5749.80X49.8050.77X51.06
8 František VrtělkaFrantišek Vrtělka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
80 7 50.72 50.72XX50.72XXX
9 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 3 48.85 45.1045.6148.8548.85
10 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4 48.23 46.5646.9848.2348.23
11 Jakub BřezinaJakub Březina
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 2 47.43 47.43X46.0647.43
Adam KolářAdam Kolář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1 DNS
Patrik HájekPatrik Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 12 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 18.5.2019 - 15:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 12 NL 60.31 X60.2760.2360.27X59.3660.31
2 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 10 52.11 50.9652.1150.4152.11---
3 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 11 51.39 X50.03X50.03-X51.39
4 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 8 49.14 X49.1448.2549.14XX47.95
5 Ivana KoktaváIvana Koktavá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 48.87 48.87XX48.87XX46.05
6 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 1 48.24 48.24--48.24---
7 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 7 44.88 38.8243.8544.8844.8843.9442.2543.04
8 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 6 42.19 38.90X40.6540.6538.43X42.19
9 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 5 39.86 35.9537.8439.8639.86
10 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4 36.93 36.7736.9336.7236.93
11 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 3 27.93 27.1427.4627.9327.93
MB Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 2 22.95 X22.95X22.95
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 18.5.2019 - 16:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 13 NL 78.84 X74.1378.8478.84XX74.94
2 Vladislav PolyuninVladislav Polyunin
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
98 12 76.49 74.2074.2376.4976.4974.5572.09X
3 Martin KonečnýMartin Konečný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 11 69.42 X62.9264.9164.9169.4266.62X
4 Martin FlorianMartin Florian
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 3 68.61 68.6162.1465.2668.6167.88X66.67
5 Jiří KučeraJiří Kučera
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 9 68.60 64.6562.89X64.6565.8165.4168.60
6 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 8 64.24 60.2164.24X64.24XXX
7 Radek JůdaRadek Jůda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 7 64.05 60.1063.83X63.83X61.8664.05
8 Kryštof KozačKryštof Kozač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 63.90 63.1858.7963.9063.90XX62.16
9 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 6 63.51 62.4862.7363.5163.51
10 Petr BělunekPetr Bělunek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
79 10 63.40 62.4663.40X63.40
MB Antonín ŠvarcAntonín Švarc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4 61.41 60.3161.4160.5161.41
12 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 2 56.94 54.8256.9455.5856.94
13 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 1 56.82 56.82X54.9556.82
Celkem 13 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 18.5.2019 - 08:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik ČernýDominik Černý 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41:38.00
2 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 42:17.00
3 Michal MorvayMichal Morvay 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 42:52.00
4 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43:01.00
5 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 46:50.00
6 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49:25.00
7 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49:45.00
Celkem 7 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 18.5.2019 - 08:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BurzalováHana Burzalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 50:31.00
2 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 53:43.00
3 Alena KollegováAlena Kollegová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 56:03.00
4 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 57:55.00
5 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 61:33.00
6 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 62:38.00
7 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 65:33.00
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00204.00 0
2 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 00187.00 17
3 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 00183.00 21
4 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00130.00 74
5 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00122.00 82
6 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 00108.00 96
7 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 00104.50 99
8 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 00065.50 138
Poznámky:
Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 110 m př., 10km chůze, 400 m, 400 m př., 100 m, 100 m, 200 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 00198.00 0
2 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 00181.00 17
3 AKOLY AKOLY AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 00164.00 34
4 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 00157.00 41
5 VITKO VITKO SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 00143.00 55
6 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00121.00 77
7 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 00112.00 86
8 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 00020.00 178
Poznámky:
Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 10km chůze, 100 m, 100 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků