Back

 / 1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

800 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 NL 1:48.14
2 Filip SasínekFilip Sasínek 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:48.98
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 1:50.03
4 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:50.07
5 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:51.92
6 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:52.33
7 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:53.00
8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:53.53
9 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 1:55.25
10 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:57.22
11 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:00.36
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400170Sasínek Filip (OLYPR)52.52
600170Sasínek Filip (OLYPR)1:20.34
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 NL 2:05.55
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:05.97
3 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:07.00
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:07.80
5 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:08.07
6 Orysia DemianiukOrysia Demianiuk 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:09.58
7 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:09.85
8 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:10.84
9 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:11.71
10 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:12.33
11 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:15.58
12 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:17.02
13 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:23.65
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400143Hálová Kateřina (SKPLZ)1:03.57
60019Mezuliáníková Diana (OLYPR)1:36.16
Celkem 13 závodníků