Back

 / 1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

1500 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 NL 3:50.40
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 3:52.79
MB Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:54.33
4 Marek StrnadMarek Strnad 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 3:54.67
5 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:55.25
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 3:55.30
7 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:55.53
8 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 3:57.84
9 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:00.85
10 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 4:02.22
11 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:04.61
12 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:17.36
Jiří ŠaclJiří Šacl 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 DNF
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 DNF
Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4005Štěpáník Pavel (SKPLZ)1:02.73
8000Paulíny Andrej (SKPLZ)2:06.46
1200175Šinágl Viktor (OLYPR)3:07.33
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NL 4:44.41
2 Orysia DemianiukOrysia Demianiuk 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:44.87
3 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 4:45.32
4 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 4:45.89
5 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:47.28
6 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:50.31
7 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 4:53.29
8 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:54.37
9 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:00.33
10 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 5:01.99
11 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 5:02.14
12 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 5:17.95
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400126Hrochová Tereza (SKPLZ)1:23.13
800169Štiglerová Sylvie (VITKO)2:45.17
1200141Demianiuk Orysia (SKPLZ)3:57.55
Celkem 12 závodníků