Back

 / 1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

Trojskok - Muži

(so, 18.5.2019 - 16:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 8 NL 15.58 +1.7 m/s X15.58  +1.7-15.5815.43  +1.514.78  -1.0X
2 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 15.58 +4.1 m/s 14.81 +1.7 m/s X14.81  +1.715.58  +4.115.58
3 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 5 15.52 +1.5 m/s 15.52  +1.514.98  +1.9X15.5215.26  -0.514.91  +1.515.11  +2.3
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 10 15.37 +2.5 m/s 15.23 +1.7 m/s 14.98  +2.215.37  +2.515.03  +2.215.37XX15.23  +1.7
5 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6 14.86 +2.4 m/s 14.82 -0.1 m/s X14.72  +1.1X14.7214.86  +2.4X14.82  -0.1
6 František BubaFrantišek Buba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4 14.79 +3.6 m/s 14.63 +1.1 m/s X14.10  +3.314.79  +3.614.79X14.63  +1.114.39  +0.1
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 14.45 +2.1 m/s 13.64 +2.0 m/s X13.64  +2.014.45  +2.114.4513.21  +1.4XX
8 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 9 14.16 +1.3 m/s 14.16  +1.314.16
9 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 2 13.97 +1.5 m/s 13.97  +1.5X-13.97
Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 3 DNS
David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 7 DNS
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:55) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MB Tetiana HolovchukTetiana Holovchuk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 10 12.99 -1.2 m/s X12.99  -1.212.63  -1.412.99
2 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 12 12.71 -2.0 m/s XX12.22  -2.712.22X12.61  -3.412.71  -2.0
3 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 7 12.68 -0.1 m/s XX12.35  +0.312.3512.68  -0.1X12.51  -2.6
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 9 12.45 -2.1 m/s X11.52  -1.412.25  -1.212.25X12.45  -2.1X
5 Šárka VachataŠárka Vachata
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 8 12.40 -0.7 m/s XX12.40  -0.712.4011.95  -0.712.34  -2.112.20  -1.9
6 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 11 12.33 -1.2 m/s X12.07  +0.111.92  -3.512.0712.01  -0.612.33  -1.212.14  -2.7
7 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 5 12.13 +0.2 m/s XX11.58  -0.611.5812.10  +0.0X12.13  +0.2
8 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 4 11.75 +0.3 m/s 11.62  -0.3XX11.6211.75  +0.3XX
9 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6 11.72 -1.1 m/s XX11.72  -1.111.72XXX
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 3 NM
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1 NM
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2 NM
Celkem 12 závodníků