Back

 / 1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

5000 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 NL 15:10.61
2 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 15:23.87
3 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15:45.73
4 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15:51.10
5 Milan HochmutMilan Hochmut 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15:51.92
6 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15:55.55
7 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16:09.94
8 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 17:10.56
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000179Šacl Jiří (OLYPR)2:58.78
2000122Edlman Martin (SLAPR)6:02.16
3000179Šacl Jiří (OLYPR)9:09.94
4000179Šacl Jiří (OLYPR)12:12.85
Celkem 8 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 11:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 NL 16:21.33
2 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 17:25.86
3 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 17:40.30
4 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 17:58.71
5 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 18:16.20
6 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 18:31.91
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18:41.26
8 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 19:05.18
9 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 19:32.36
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000156Chlebiková Aneta (VITKO)3:20.56
2000156Chlebiková Aneta (VITKO)6:36.66
3000156Chlebiková Aneta (VITKO)9:53.00
4000156Chlebiková Aneta (VITKO)13:09.58
Celkem 9 závodníků