Back

 / 1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.65 0.164
2 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 50.94 0.235
3 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.47 0.149
4 Martin KučeraMartin Kučera 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 51.62 0.260
5 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 51.91 0.159
6 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.46 0.170
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.32 0.207
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.31 0.152
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.04 0.190
4 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 56.51 0.220
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ 168.7a 0.185
Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNF 0.281
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.65 0.164
2 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 50.94 0.235
3 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.47 0.149
4 Martin KučeraMartin Kučera 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 51.62 0.260
5 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 51.91 0.159
6 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.32 0.207
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.31 0.152
8 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.46 0.170
9 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.04 0.190
10 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 56.51 0.220
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ 168.7a 0.185
Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNF 0.281

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 58.21 0.141
2 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.77 0.293
3 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 58.81 0.210
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 59.79 0.258
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 60.04 0.357
6 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 61.82 0.166
7 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 63.30 0.126
8 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 67.20 0.396
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 15:07) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 60.52 0.405
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 61.48 0.230
3 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 61.99 0.364
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 62.16 0.158
5 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 65.31 0.238
6 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 67.04 0.371
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF 0.307
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 58.21 0.141
2 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.77 0.293
3 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 58.81 0.210
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 59.79 0.258
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 60.04 0.357
6 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 60.52 0.405
7 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 61.48 0.230
8 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 61.82 0.166
9 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 61.99 0.364
10 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 62.16 0.158
11 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 63.30 0.126
12 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 65.31 0.238
13 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 67.04 0.371
14 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 67.20 0.396
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF 0.307