Back

 / 1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

4 x 100 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Grabmüller A., Tlustý M., Svoboda V., Pekárek A. A - Grabmüller A., Tlustý M., Svoboda V., Pekárek A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 41.73 0.158
2 A - Bujna Š., Pírek M., Tuček M., Suchánek M. A - Bujna Š., Pírek M., Tuček M., Suchánek M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 41.79 0.163
3 Procházka J., Desenský M., Havlas A., Beneš J. Procházka J., Desenský M., Havlas A., Beneš J. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 41.93 0.154
4 Procházka T., Ličman F., Maruštík D., Kubeš J. Procházka T., Ličman F., Maruštík D., Kubeš J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 42.02 0.183
5 Namyslo M., Pokorný M., Buba F., Horák V. Namyslo M., Pokorný M., Buba F., Horák V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 42.83 0.189
6 B - Chlopčík J., Šnejdr F., Šnajdr J., Růžička M. B - Chlopčík J., Šnejdr F., Šnajdr J., Růžička M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 43.51 0.142
7 B - Plaček T., Zeman T., Vodák O., Stráský V. B - Plaček T., Zeman T., Vodák O., Stráský V. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 43.88 0.187
8 Kašpar M., Pužman V., Frolík P., Zuska D. Kašpar M., Pužman V., Frolík P., Zuska D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 43.99 0.164
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Seidlová K., Hofmanová M., Domská L., Dvořáková B. A - Seidlová K., Hofmanová M., Domská L., Dvořáková B. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.51 0.147
2 A - Petržilková T., Suchá L., Hettlerová L., Ledecká D. A - Petržilková T., Suchá L., Hettlerová L., Ledecká D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 46.53 0.164
3 A - Jíchová N., Šimečková M., Novotná J., Šínová T. A - Jíchová N., Šimečková M., Novotná J., Šínová T. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.35 0.242
4 A - Lajčáková S., Putalová I., Kolářová Š., Falharová P. A - Lajčáková S., Putalová I., Kolářová Š., Falharová P. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.77 0.316
5 Štuková A., Vondrovská M., Lamačová T., Vondrová L. Štuková A., Vondrovská M., Lamačová T., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 48.09 0.384
6 A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Šilhanová R., Holubářová V. A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Šilhanová R., Holubářová V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 48.67 0.180
Bendová E., Šplechtnová B., Černá K., Muzikantová P. Bendová E., Šplechtnová B., Černá K., Muzikantová P. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNF 0.154
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Křížková A., Majerová D., Přástková K., Píchalová B. B - Křížková A., Majerová D., Přástková K., Píchalová B. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.01 0.208
2 Janatová D., Urbanová A., Gieselová M., Eichlerová V. Janatová D., Urbanová A., Gieselová M., Eichlerová V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.43 0.202
3 B - Pisková L., Joannidu M., Suchánková B., Borová H. B - Pisková L., Joannidu M., Suchánková B., Borová H. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.17 0.432
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Seidlová K., Hofmanová M., Domská L., Dvořáková B. A - Seidlová K., Hofmanová M., Domská L., Dvořáková B. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 45.51 0.147
2 A - Petržilková T., Suchá L., Hettlerová L., Ledecká D. A - Petržilková T., Suchá L., Hettlerová L., Ledecká D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 46.53 0.164
3 A - Jíchová N., Šimečková M., Novotná J., Šínová T. A - Jíchová N., Šimečková M., Novotná J., Šínová T. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 47.35 0.242
4 A - Lajčáková S., Putalová I., Kolářová Š., Falharová P. A - Lajčáková S., Putalová I., Kolářová Š., Falharová P. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.77 0.316
5 B - Křížková A., Majerová D., Přástková K., Píchalová B. B - Křížková A., Majerová D., Přástková K., Píchalová B. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 48.01 0.208
6 Štuková A., Vondrovská M., Lamačová T., Vondrová L. Štuková A., Vondrovská M., Lamačová T., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 48.09 0.384
7 A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Šilhanová R., Holubářová V. A - Zabloudilová A., Dlabajová K., Šilhanová R., Holubářová V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 48.67 0.180
8 Janatová D., Urbanová A., Gieselová M., Eichlerová V. Janatová D., Urbanová A., Gieselová M., Eichlerová V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.43 0.202
9 B - Pisková L., Joannidu M., Suchánková B., Borová H. B - Pisková L., Joannidu M., Suchánková B., Borová H. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.17 0.432
Bendová E., Šplechtnová B., Černá K., Muzikantová P. Bendová E., Šplechtnová B., Černá K., Muzikantová P. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNF 0.154