4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 18.5.2019 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. | TJ Dukla Praha | 5 | 3:14.80 | 0.210 | ||||||||||||||
2 | A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. | VSK Univerzita Brno | 3 | 3:14.95 | 0.157 | ||||||||||||||
3 | A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. | ASK Slavia Praha | 6 | 3:15.33 | 0.312 | ||||||||||||||
4 | Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 3:15.42 | 0.264 | ||||||||||||||
5 | A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 3:18.80 | 0.227 | ||||||||||||||
6 | Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 3:22.81 | 0.262 | ||||||||||||||
7 | Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. | A. C. TEPO Kladno | 2 | 3:26.00 | 0.197 | ||||||||||||||
8 | Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 3:26.34 | 0.194 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. | ASK Slavia Praha | 5 | 3:20.61 | 0.161 | ||||||||||||||
2 | B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. | VSK Univerzita Brno | 6 | 3:27.64 | 0.204 | ||||||||||||||
3 | B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 3:29.26 | 0.161 | ||||||||||||||
4 | C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. | ASK Slavia Praha | 4 | 3:33.60 | 0.177 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. | TJ Dukla Praha | 5 | 3:14.80 | 0.210 | |||
2 | A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. | VSK Univerzita Brno | 3 | 3:14.95 | 0.157 | |||
3 | A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. | ASK Slavia Praha | 6 | 3:15.33 | 0.312 | |||
4 | Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 3:15.42 | 0.264 | |||
5 | A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 3:18.80 | 0.227 | |||
6 | B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. | ASK Slavia Praha | 5 | 3:20.61 | 0.161 | |||
7 | Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 3:22.81 | 0.262 | |||
8 | Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. | A. C. TEPO Kladno | 2 | 3:26.00 | 0.197 | |||
9 | Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 3:26.34 | 0.194 | |||
10 | B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. | VSK Univerzita Brno | 6 | 3:27.64 | 0.204 | |||
11 | B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 3:29.26 | 0.161 | |||
12 | C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. | ASK Slavia Praha | 4 | 3:33.60 | 0.177 |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 18.5.2019 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 3:46.63 | 0.201 | ||||||||||||||
2 | Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 3:46.79 | 0.345 | ||||||||||||||
3 | Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. | TJ Dukla Praha | 6 | 3:48.90 | 0.246 | ||||||||||||||
4 | Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 3:50.27 | 0.181 | ||||||||||||||
5 | Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 3:50.52 | 0.241 | ||||||||||||||
6 | A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 3:55.42 | 0.255 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. | A. C. TEPO Kladno | 4 | 3:53.30 | 0.247 | ||||||||||||||
2 | B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 4:16.41 | 0.202 | ||||||||||||||
Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 3:46.63 | 0.201 | |||
2 | Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 3:46.79 | 0.345 | |||
3 | Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. | TJ Dukla Praha | 6 | 3:48.90 | 0.246 | |||
4 | Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 3:50.27 | 0.181 | |||
5 | Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 3:50.52 | 0.241 | |||
6 | Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. | A. C. TEPO Kladno | 4 | 3:53.30 | 0.247 | |||
7 | A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 3:55.42 | 0.255 | |||
8 | B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 4:16.41 | 0.202 | |||
Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | DNS |