Back

 / 1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:14.80 0.210
2 A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:14.95 0.157
3 A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:15.33 0.312
4 Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:15.42 0.264
5 A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:18.80 0.227
6 Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:22.81 0.262
7 Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:26.00 0.197
8 Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:26.34 0.194
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:20.61 0.161
2 B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:27.64 0.204
3 B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:29.26 0.161
4 C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:33.60 0.177
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. Veselý J., Müller V., Saleh H., Kučera M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:14.80 0.210
2 A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. A - Tuček M., Suchánek D., Vystrk T., Plaček T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:14.95 0.157
3 A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. A - Růžička M., Sadirov V., Tlustý M., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:15.33 0.312
4 Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. Desenský M., Beneš J., Zelinka A., Jelínek E. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:15.42 0.264
5 A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. A - Kubeš J., Davidík J., Maruštík D., Ličman F. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:18.80 0.227
6 B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. B - Šnajdr J., Hofta J., Grabmüller A., Chlopčík J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:20.61 0.161
7 Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. Volejník J., Vinkler M., Kalous J., Urban D. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 3:22.81 0.262
8 Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. Kašpar M., Šmíd J., Lehar D., Krsek M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:26.00 0.197
9 Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. Samuel F., Pospíšil D., Horký D., Namyslo M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 3:26.34 0.194
10 B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. B - Kotyza D., Stráský V., Dvořáček A., Smetana J. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:27.64 0.204
11 B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. B - Větrovský L., Beran V., Procházka T., Rež J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:29.26 0.161
12 C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. C - Sekyra D., Šíp J., Kuriš Š., Timko M. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:33.60 0.177

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 3:46.63 0.201
2 Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:46.79 0.345
3 Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:48.90 0.246
4 Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:50.27 0.181
5 Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 3:50.52 0.241
6 A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:55.42 0.255
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:53.30 0.247
2 B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:16.41 0.202
Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. A - Holubářová V., Gajanová G., Štoudková P., Dlabajová K. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 3:46.63 0.201
2 Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. Petržilková T., Meczlová V., Suráková A., Jonášová T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:46.79 0.345
3 Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. Vokálová T., Novotná J., Jirmanová K., Hejnová Z. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:48.90 0.246
4 Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. Hofmanová M., Červínová M., Dvořáková K., Bičianová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:50.27 0.181
5 Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. Hájková Š., Šimková A., Muzikantová P., Mezuliáníková D. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 3:50.52 0.241
6 Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. Štuková A., Somrová A., Lamačová T., Vondrová L. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:53.30 0.247
7 A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. A - Putalová I., Kolářová Š., Falharová P., Hluchá V. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:55.42 0.255
8 B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. B - Suchánková B., Borová H., Zemaníková A., Štiglerová S. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:16.41 0.202
Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. Gieselová M., Líznerová A., Janatová D., Urbanová A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS