Back

 / 1. kolo extraligy mužů a žen

Plzeň (18. 5. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 46.86 0.227
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 47.52 0.205
3 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.20 0.218
4 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.25 0.191
5 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.55 0.177
6 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 48.86 0.207
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.66 0.177
Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF 0.166
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 14:07) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.07 0.149
2 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 48.21 0.154
3 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 48.27 0.210
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.35 0.249
5 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.94 0.150
6 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.43 0.208
7 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 50.92 0.193
Ondřej TesařOndřej Tesař 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 46.86 0.227
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 47.52 0.205
3 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.07 0.149
4 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 48.20 0.218
5 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 48.21 0.154
6 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.25 0.191
7 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 48.27 0.210
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.35 0.249
9 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 48.55 0.177
10 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 48.86 0.207
11 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.94 0.150
12 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 49.43 0.208
13 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.66 0.177
14 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 50.92 0.193
Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF 0.166
Ondřej TesařOndřej Tesař 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2019 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 52.89 0.172
2 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 53.10 0.212
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.41 0.204
4 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 55.12 0.337
5 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 55.43 0.208
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 58.32 0.171
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2019 - 13:47) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.60 0.153
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 55.09 0.232
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 55.90 0.222
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 57.25 0.234
5 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.61 0.317
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 52.89 0.172
2 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 53.10 0.212
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.41 0.204
4 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.60 0.153
5 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 55.09 0.232
6 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 55.12 0.337
7 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 55.43 0.208
8 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 55.90 0.222
9 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 57.25 0.234
10 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 58.32 0.171
11 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 60.61 0.317