Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 09:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 07.79
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.88
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.89
4 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.92
5 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.96
6 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 08.32
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 09:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.72
2 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.73
3 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.81
4 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.82
5 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 07.96
6 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.98
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2019 - 09:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.22
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.35
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.40
4 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.50
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.62
6 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 07.70
7 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.80
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.22
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.35
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.40
4 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.50
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.62
6 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 07.70
7 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.72
8 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.73
9 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 07.79
10 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.80
11 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.81
12 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.82
13 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.88
14 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.89
15 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.92
16 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.96
17 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 07.96
18 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.98
19 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 08.32

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 15:15) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.15
2 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.38
3 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.41
4 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.52
5 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 08.60
6 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.60
7 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.77
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 15:15) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.14
2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.14
3 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.14
Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.14
5 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.26
6 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.26
7 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.33
8 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.52
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 15:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.74
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.78
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.79
4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.85
5 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.93
6 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 07.96
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.74
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.78
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.79
4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.85
5 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.93
6 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 07.96
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.14
8 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.14
9 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.14
9 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.14
11 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.15
12 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.26
13 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.26
14 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.33
15 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.38
16 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.41
17 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.52
18 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.52
19 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 08.60
20 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.60
21 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.77
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 16:30) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.55
2 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.72
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.72
4 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.76
5 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.86
6 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.94
7 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.08
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 16:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.50
2 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.53
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.68
4= Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.71
4= Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.71
6 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 08.78
7 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 08.92
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 16:30) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.92
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.22
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.24
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.40
5 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.44
6 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 08.58
Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.92
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.22
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.24
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.40
5 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.44
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.50
7 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.53
8 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.55
9 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 08.58
10 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.68
11 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.71
11 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.71
13 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.72
14 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.72
15 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.76
16 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 08.78
17 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.86
18 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 08.92
19 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.94
20 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.08
Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 DNS

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubinecJakub Kubinec 98 SlovakiaSlovakia 5 10.97 0.169
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.06 0.132
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.29 0.176
4 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.32 0.152
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.41 0.146
6 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.45 0.185
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.00 0.159
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.02 0.137
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.09 0.153
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.17 0.138
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.24 0.138
6 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 6 11.36 0.156
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub KubinecJakub Kubinec 98 SlovakiaSlovakia 5 10.97 0.169
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.00 0.159
3 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.02 0.137
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.06 0.132
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.09 0.153
6 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.17 0.138
7 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.24 0.138
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.29 0.176
9 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.32 0.152
10 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 6 11.36 0.156
11 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.41 0.146
12 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.45 0.185

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 09:30) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.79 0.153
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.91 0.145
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.94 0.185
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.99 0.174
5 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.01 0.170
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 09:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.32 0.157
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.35 0.147
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.35 0.142
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 11.47 0.139
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.58 0.166
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.68 0.158
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.32 0.157
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.35 0.147
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.35 0.142
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 11.47 0.139
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.58 0.166
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.68 0.158
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.79 0.153
8 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.91 0.145
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.94 0.185
10 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.99 0.174
11 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.01 0.170

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.23 0.192
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.66 0.123
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.72 0.201
4 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.81 0.178
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 11.97 0.167
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 12.05 0.161
7 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.15 0.191
8 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.69 0.206
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 11.27 0.180
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.33 0.227
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.41 0.197
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.63 0.155
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.78 0.207
6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.85 0.218
7 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.95 0.173
David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.23 0.192
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 11.27 0.180
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.33 0.227
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.41 0.197
5 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.63 0.155
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.66 0.123
7 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.72 0.201
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.78 0.207
9 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.81 0.178
10 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.85 0.218
11 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.95 0.173
12 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 11.97 0.167
13 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 12.05 0.161
14 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.15 0.191
15 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.69 0.206
David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 16:45) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 7 19.85
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.14
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.42
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 20.46
5 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 20.46
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 21.13
7 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 21.38
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.36
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 19.37
3 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.45
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 19.53
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.73
6 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 20.07
7 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 20.14
8 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 20.65
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 18.64
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 18.71
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 19.13
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.27
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 19.36
6 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 19.79
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.11
8 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.18
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 18.64
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 18.71
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 19.13
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.27
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 19.36
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.36
7 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 19.37
8 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.45
9 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 19.53
10 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.73
11 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 19.79
12 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 7 19.85
13 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 20.07
14 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.11
15 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 20.14
16 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.14
17 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.18
18 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.42
19 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 20.46
20 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 20.46
21 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 20.65
22 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 21.13
23 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 21.38

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.03 0.200
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 26.07 0.192
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 26.73 0.180
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.27 0.146
5 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.44 0.242
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.63 0.157
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.81 0.175
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.97 0.137
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.78 0.174
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.05 0.183
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.36 0.166
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.63 0.157
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.81 0.175
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.97 0.137
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.78 0.174
5 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.03 0.200
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.05 0.183
7 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 26.07 0.192
8 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.36 0.166
9 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 26.73 0.180
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.27 0.146
11 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.44 0.242

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.55 0.164
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 26.86 0.222
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.09 0.176
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.14 0.171
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 27.73 0.378
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.81 0.221
Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 17:00) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.92 0.136
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 25.24 0.155
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.79 0.167
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.66 0.260
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 26.86 0.200
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 27.32 0.180
7 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 30.16 0.403
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.92 0.136
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 25.24 0.155
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.79 0.167
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.55 0.164
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.66 0.260
6 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 26.86 0.222
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 26.86 0.200
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.09 0.176
9 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.14 0.171
10 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 27.32 0.180
11 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 27.73 0.378
12 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.81 0.221
13 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 30.16 0.403
Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 17:00) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.43 0.231
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 26.73 0.253
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.93 0.233
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.09 0.162
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.23 0.384
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 27.65 0.252
7 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.72 0.155
8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 28.09 0.196
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 17:00) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.29 0.165
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.69 0.224
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.70 0.183
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 25.83 0.220
5 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 25.96 0.181
6 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.45 0.300
7 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.59 0.182
8 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 27.87 0.144
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.29 0.165
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.69 0.224
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.70 0.183
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 25.83 0.220
5 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 25.96 0.181
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.43 0.231
7 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.45 0.300
8 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.59 0.182
9 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 26.73 0.253
10 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.93 0.233
11 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.09 0.162
12 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.23 0.384
13 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 27.65 0.252
14 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.72 0.155
15 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 27.87 0.144
16 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 28.09 0.196

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.61 0.158
MS Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 5 50.68 0.174
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 51.64 0.166
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 51.66 0.184
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 51.90 0.218
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 48.72 0.168
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 49.05 0.160
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.76 0.299
4 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 50.42 0.223
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.04 0.182
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 51.96 0.182
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 48.72 0.168
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 49.05 0.160
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.61 0.158
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.76 0.299
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 50.42 0.223
6 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 5 50.68 0.174
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.04 0.182
8 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 51.64 0.166
9 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 51.66 0.184
10 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 51.90 0.218
11 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 51.96 0.182

400 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 1.6.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 50.99 0.203
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.00 0.217
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 51.05 0.182
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 52.53 0.189
5 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 52.65 0.281
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 53.42 0.200
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 53.43 0.293
8 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.45 0.263
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 53.31 0.167
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 53.83 0.375
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 54.08 0.220
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 54.80 0.248
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 56.27 0.210
6 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 58.00 0.220
7 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 58.28
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.90 0.174
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.13 0.187
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 50.50 0.154
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 53.50 0.184
5 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 53.70 0.201
6 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 54.11 0.158
7 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 54.25 0.143
8 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 88.85 0.189
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.90 0.174
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.13 0.187
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 50.50 0.154
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 53.31 0.167
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 53.50 0.184
6 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 53.70 0.201
7 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 53.83 0.375
8 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 54.08 0.220
9 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 54.11 0.158
10 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 54.25 0.143
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 54.80 0.248
12 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 56.27 0.210
13 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 58.00 0.220
14 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 58.28
15 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 88.85 0.189

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 2:18.30
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:19.98
3 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.20
4 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:24.50
5 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:24.63
6 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:30.01
7 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:35.17
8 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:35.82
9 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:37.99
10 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:39.35
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40080Vorálek Václav (JIHLA)1:06.09
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:24.04
2 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:24.14
3 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:26.02
4 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:26.32
5 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:26.80
6 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:31.89
7 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:32.91
8 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:34.88
9 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:41.31
10 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:58.41
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4008Filipec Jan (MLBOL)1:11.96
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 2:18.30
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:19.98
3 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.20
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:24.04
5 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:24.14
6 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:24.50
7 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:24.63
8 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:26.02
9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:26.32
10 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:26.80
11 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:30.01
12 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:31.89
13 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:32.91
14 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:34.88
15 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:35.17
16 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:35.82
17 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:37.99
18 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:39.35
19 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:41.31
20 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:58.41

800 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 2.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:17.00
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:20.07
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 2:24.13
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:24.41
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:24.89
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:27.13
7 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:27.92
8 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:27.98
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:32.32
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:35.60
11 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:41.29
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40068Gieselová Michaela (AKLOL)1:05.99
Celkem 11 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh (ne, 2.6.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:20.36
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:25.74
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:29.12
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:29.60
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:30.38
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:35.16
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:37.63
8 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 2:38.63
9 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:39.14
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:41.05
11 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:41.46
12 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:45.03
13 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:48.10
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40083Šínová Tereza Elena (ATLJM)1:09.80
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:18.76
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:33.67
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:34.35
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:37.56
5 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:41.40
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:42.10
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400168Navrátilová Barbora (TRIKV)1:05.69
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:19.02
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:23.86
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:26.45
4 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:27.27
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:28.96
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:36.41
7 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:38.45
8 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:48.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400127Babická Tereza (SOKCB)1:06.37
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:18.76
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:19.02
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:23.86
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:26.45
5 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:27.27
6 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:28.96
7 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:33.67
8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:34.35
9 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:36.41
10 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:37.56
11 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:38.45
12 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:41.40
13 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:42.10
14 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:48.92
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:24.69
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:26.01
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:28.01
4 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 2:36.31
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:39.71
6 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:44.18
7 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:45.28
8 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:47.42
9 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:51.52
Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 DNS
Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400134Kumstátová Pavla (LIAZJ)1:11.36
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 2:21.28
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:29.76
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:33.99
4 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:34.29
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:35.50
6 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:41.01
7 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:44.07
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:51.21
9 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:11.52
10 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:11.57
Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400148Nechanická Jessica (NPAKA)1:08.53
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 2:21.28
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:24.69
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:26.01
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:28.01
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:29.76
6 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:33.99
7 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:34.29
8 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:35.50
9 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 2:36.31
10 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:39.71
11 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:41.01
12 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:44.07
13 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:44.18
14 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:45.28
15 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:47.42
16 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:51.21
17 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:51.52
18 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:11.52
19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:11.57
Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 DNS
Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNF

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:27.32
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:38.94
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:39.48
4 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:41.02
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:41.98
6 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:43.15
7 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:45.90
8 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:46.66
9 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:48.43
10 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:50.71
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40056Jarošová Karolína (SLAPR)1:10.65
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:33.45
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:33.65
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 2:36.81
4 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:39.13
5 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:45.55
6 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:45.88
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:46.94
8 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:52.03
9 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 8 2:54.04
10 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 3:01.51
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400129Lacková Karolína (AORIC)1:18.36
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:27.32
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:33.45
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:33.65
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 2:36.81
5 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:38.94
6 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:39.13
7 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:39.48
8 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:41.02
9 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:41.98
10 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:43.15
11 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:45.55
12 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:45.88
13 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:45.90
14 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:46.66
15 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:46.94
16 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:48.43
17 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:50.71
18 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:52.03
19 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 8 2:54.04
20 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 3:01.51

1000 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 1.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 19 2:50.47
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:55.58
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:55.85
4 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 3:00.38
5 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 17 3:02.85
6 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 3:05.35
7 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 3:05.61
8 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11 3:06.16
9 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 3:12.99
10 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 3:14.27
11 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 3:15.52
12 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 3:15.64
13 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:15.69
14 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:25.68
15 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 3:28.92
16 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:30.27
17 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18 3:35.58
18 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:38.85
19 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 3:44.70
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200157Havlíček Adam (SPTRE)33.83
400157Havlíček Adam (SPTRE)1:09.63
600143Zajíček Jakub (VARNS)1:45.56
800143Zajíček Jakub (VARNS)2:19.05
Celkem 19 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 2.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 4:32.17
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:36.98
3 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 4 4:40.66
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 4:42.97
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 4:43.42
6 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 4:46.47
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:54.92
8 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 4:58.64
9 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 4:58.84
10 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:59.56
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40096Doležal Jan (OLYPR)1:12.75
80098Lukáš Marek (OLYPR)2:29.78
120098Lukáš Marek (OLYPR)3:42.36
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh (ne, 2.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:44.82
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:50.65
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 4:54.62
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 4:56.16
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 4:56.73
6 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 1 4:57.40
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 5:04.30
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40069Pospíšil Jonáš (AKLOL)1:13.41
80057Komárek Vojtěch (SLAPR)2:33.18
120069Pospíšil Jonáš (AKLOL)3:55.14
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 1.6.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 10 4:41.43
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 4:44.12
3 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:44.71
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 4:45.54
5 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 9 4:50.56
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 4:51.26
7 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 4:51.33
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 4:53.40
9 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 4:59.80
10 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 5:03.13
11 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 5:08.61
12 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 5:09.12
13 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 5:10.20
14 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 5:12.23
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40054Höfner Michael (SLAPR)1:11.73
80054Höfner Michael (SLAPR)2:33.27
120013Mikeš Ondřej (ACPAR)3:50.12
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.73
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.94
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.07
4 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.13
5 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.31
6 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 10.43
7 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.65
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.25
2 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.55
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.69
4 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.86
5 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.88
6 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.94
7 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.15
8 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.31
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 13:00) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.18
2 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.39
3 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.51
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.55
5 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.62
6 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.64
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.18
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.25
3 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.39
4 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.51
5 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.55
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.55
7 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.62
8 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.64
9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.69
10 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.73
11 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.86
12 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.88
13 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.94
14 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.94
15 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.07
16 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.13
17 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.15
18 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.31
19 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.31
20 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 10.43
21 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.65
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 13:30) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.98
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.10
3 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.11
4 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.27
5 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.32
6 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.44
7 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.90
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 13:30) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.85
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.86
3 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.96
4 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.04
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.22
6 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.50
7 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.77
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 13:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.66
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.75
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.85
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.87
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.99
6 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 10.15
7 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.66
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.75
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.85
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.85
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.86
6 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.87
7 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.96
8 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.98
9 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.99
10 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.04
11 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.10
12 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.11
13 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 10.15
14 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.22
15 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.27
16 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.32
17 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.37
18 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.44
19 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.50
20 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.77
21 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.90

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 15.27 0.236
2 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.66 0.209
3 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.81 0.178
4 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 16.20 0.204
5 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 16.24 0.138
6 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 17.96 0.246
Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 14.53 0.215
2 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 14.62 0.174
3 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.67 0.196
4 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 14.83 0.194
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.06 0.177
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 16.02 0.188
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 12:00) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.75
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.06
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 14.22
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 14.23
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.47
6 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.52
7 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.75
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.75
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.06
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 14.22
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 14.23
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.47
6 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.52
7 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 14.53 0.215
8 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 14.62 0.174
9 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.67 0.196
10 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.75
11 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 14.83 0.194
12 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.06 0.177
13 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 15.27 0.236
14 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.66 0.209
15 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 15.81 0.178
16 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 16.02 0.188
17 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 16.20 0.204
18 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 16.24 0.138
19 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 17.96 0.246
Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.68 0.197
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.81 0.186
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 14.97 0.176
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.08 0.176
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.83 0.225
6 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 17.37 0.189
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.75 0.150
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.93 0.192
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.14 0.166
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.53 0.200
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.61 0.145
6 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.74 0.178
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.75 0.150
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.93 0.192
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.14 0.166
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.53 0.200
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.61 0.145
6 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.68 0.197
7 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.74 0.178
8 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.81 0.186
9 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 14.97 0.176
10 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.08 0.176
11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.83 0.225
12 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 17.37 0.189

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.32 0.128
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.51 0.177
Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 15.51 0.153
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 15.78 0.167
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.91 0.139
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 16.42 0.172
7 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 17.11 0.185
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 13.61 0.150
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.79 0.143
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.34 0.148
4 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.79 0.158
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 14.90 0.368
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.92 0.183
7 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.46 0.172
8 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 15.49 0.141
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 13.61 0.150
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.79 0.143
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.34 0.148
4 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.79 0.158
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 14.90 0.368
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.92 0.183
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.32 0.128
8 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.46 0.172
9 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 15.49 0.141
10 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 15.51 0.153
10 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.51 0.177
12 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 15.78 0.167
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.91 0.139
14 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 16.42 0.172
15 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 17.11 0.185

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.03 0.355
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.04 0.162
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 15.10 0.324
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.25 0.203
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 15.76 0.218
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 15.80 0.252
7 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 17.71 0.185
Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF 0.178
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 11:30) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.02 0.147
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 14.38 0.197
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 14.39 0.214
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.61 0.173
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.11 0.176
6 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 15.18 0.225
7 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.25 0.273
8 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.30 0.176
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.02 0.147
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 14.38 0.197
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 14.39 0.214
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.61 0.173
5 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.03 0.355
6 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.04 0.162
7 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 15.10 0.324
8 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.11 0.176
9 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 15.18 0.225
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.25 0.273
11 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.25 0.203
12 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.30 0.176
13 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 15.76 0.218
14 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 15.80 0.252
15 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 17.71 0.185
Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF 0.178

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 12:30) official Vítr: -2.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 15.81 0.177
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 16.14 0.190
3 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.30 0.184
4 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.39 0.166
5 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 16.71 0.226
6 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.93 0.212
7 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 17.16 0.181
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.24 0.180
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 15.25 0.243
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 15.42 0.163
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.45 0.201
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 15.50 0.194
6 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 15.56 0.163
7 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 15.64 0.264
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 15.71 0.186
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 12:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 NL 14.44 0.183
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 14.65 0.205
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 14.76 0.175
4 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 3 14.83 0.180
5 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 14.92 0.165
6 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 15.28 0.203
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 15.33 0.192
Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 NL 14.44 0.183
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 14.65 0.205
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 14.76 0.175
4 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 3 14.83 0.180
5 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 14.92 0.165
6 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.24 0.180
7 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 15.25 0.243
8 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 15.28 0.203
9 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 15.33 0.192
10 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 15.42 0.163
11 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.45 0.201
12 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 15.50 0.194
13 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 15.56 0.163
14 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 15.64 0.264
15 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 15.71 0.186
16 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 15.81 0.177
17 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 16.14 0.190
18 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.30 0.184
19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.39 0.166
20 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 16.71 0.226
21 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.93 0.212
22 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 17.16 0.181
Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNF

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.6.2019 - 10:15) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.13 0.142
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.23 0.137
MS Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 6 15.28 0.188
4 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.50 0.175
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.59 0.168
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.6.2019 - 10:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.27 0.144
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.47 0.138
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.50 0.148
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.61 0.151
5 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.63 0.146
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 14.81 0.139
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.27 0.144
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.47 0.138
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.50 0.148
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.61 0.151
5 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.63 0.146
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 14.81 0.139
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.13 0.142
8 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.23 0.137
9 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 6 15.28 0.188
10 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.50 0.175
11 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.59 0.168

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh (ne, 2.6.2019 - 09:30) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.82 0.174
2 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 14.88 0.170
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.36 0.160
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.68 0.379
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 15.86 0.177
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 16.03 0.175
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.06 0.202
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNF 0.166
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.89 0.196
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.53 0.224
3 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.78 0.150
4 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 16.04 0.196
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 16.18 0.138
6 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.19 0.156
7 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.90 0.191
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 14.36 0.151
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 14.47 0.178
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.69 0.162
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.17 0.189
5 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.67 0.199
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 15.68 0.151
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 15.96 0.162
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 16.41 0.193
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 14.36 0.151
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 14.47 0.178
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.69 0.162
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.89 0.196
5 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.17 0.189
6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.53 0.224
7 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.67 0.199
8 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 15.68 0.151
9 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.78 0.150
10 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 15.96 0.162
11 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 16.04 0.196
12 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 16.18 0.138
13 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.19 0.156
14 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 16.41 0.193
15 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.90 0.191

Skok vysoký - Muži

(so, 1.6.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.08
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 2 2.02 ----------OXOOOXOXXX
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 2.02 ----------OXOOOXOXXX
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 7 1.93 -----OOOOOXOOXXX
4 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 8 1.93 -----O-O-OOXOXXX
5 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 9 1.93 -------OOXOXOXOXXX
MS Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 4 1.90 ---------XOOXXX
7 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 3 1.90 -------OXOOXOXXX
8 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 6 1.90 -------OOXOXXOXXX
9 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 10 1.81 O-O-OOOOXXX
10 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 12 1.81 ----OOXOXXOXXX
11 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 1.78 --O-XOOXXOXXX
MS Jakub KubinecJakub Kubinec
SlovakiaSlovakia
98 5 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 1.6.2019 - 13:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.962.022.05
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 2.02 ----------O-O-XXOOOXXX
2 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 1.90 -------OXOXXOXOOXXOXXOXXX
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4 1.87 -------O--O-OXXX
4 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 9 1.81 ----O-OOXOXXOOXXX
5 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 6 1.69 -O-OOXOXOXXX
6 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 1.69 -O-OOOXXOXXX
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 1.63 --OXOXOXXX
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5 DNS
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 NM
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(pá, 31.5.2019 - 15:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93196
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 1.93 ---------OO-XOOOOXXX
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 1.90 ------O-OOOXXOXXOXOOXXX
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 1.78 ----O-OOXXOXXOXXOXXX
4 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 1.75 ----O-OOXOOXXX
5 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10 1.75 ---OOOOXOXOXXOXXX
6 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 13 1.69 --OOOOXOOXXX
7 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 1.69 --OOOOOXOXXX
8 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 1.66 ---OOOXOXXX
9 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 3 1.66 ---OOXOXOXXX
10 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 1.63 --OOOOXXX
10 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 1.63 --OOOOXXX
12 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 9 1.63 -OOOOXOXXX
13 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 11 1.60 XOOOXOOXXX
14 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 1.60 -XOXXOXXOOXXX
15 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 16 1.54 OOXOXXX
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 15 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 1.6.2019 - 14:00) official Výsledek v Pdf Excel