Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

Hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 31.5.2019 - 17:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 47.95 47.9546.3838.7747.95
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 46.59 46.5943.2845.5146.59
3 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 46.11 X38.4446.1146.11
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 18 44.80 44.8039.7431.0744.80
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 37.55 35.0337.55X37.55
6 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 36.68 36.5135.7336.6836.68
7 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 19 35.04 33.6235.0433.8235.04
8 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 34.08 28.5234.0829.3934.08
9 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 33.73 32.8633.7329.5533.73
10 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 17 32.61 29.9130.8932.6132.61
11 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 16 32.07 X32.07X32.07
12 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 28.88 28.3428.8826.1528.88
13 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 28.78 28.7826.8828.2628.78
14 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 28.25 28.2524.9827.5128.25
15 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11 28.19 24.1324.0128.1928.19
16 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 27.69 X27.69X27.69
17 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 26.85 26.8526.41X26.85
18 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 14 24.16 X22.6224.1624.16
19 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 21.87 X21.87X21.87
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 2.6.2019 - 13:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 12 44.19 42.3739.8044.1944.19
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 6 35.53 32.9135.5334.5635.53
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 11 35.51 28.7032.8335.5135.51
4 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 3 34.95 34.9533.4128.7934.95
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 7 34.62 34.6232.3131.7834.62
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 34.26 30.2634.2633.8934.26
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 34.06 34.0633.23X34.06
8 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 9 33.53 33.5327.5332.0033.53
9 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 4 31.70 28.3527.6931.7031.70
10 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 8 28.30 28.3026.2727.3928.30
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 26.42 25.9123.0526.4226.42
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 2.6.2019 - 12:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 12 40.85 37.3140.85X40.85
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 8 38.50 37.1432.5438.5038.50
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 6 37.07 33.8733.3837.0737.07
4 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 9 34.87 31.7034.8732.0934.87
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1 34.53 31.8134.5333.0334.53
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 7 34.23 31.4134.2331.5634.23
7 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4 31.60 28.2327.1531.6031.60
8 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 10 26.73 25.41X26.7326.73
9 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13 25.90 22.5625.4225.9025.90
10 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 25.03 22.9525.0322.4225.03
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 24.32 24.3222.8023.8924.32
12 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5 23.60 23.6022.3321.7623.60
13 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 20.12 20.1215.68X20.12
Celkem 13 závodníků