Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 31.5.2019 - 13:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 62.09 62.0959.9357.0762.09
2 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 12 60.76 59.8857.3160.7660.76
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 13 59.71 57.1259.7156.9659.71
4 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 15 57.07 47.0240.8957.0757.07
5 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 56.45 46.9545.3556.4556.45
6 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 55.37 53.5455.3754.6055.37
7 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 55.01 55.0153.9645.6255.01
8 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 10 53.50 53.5053.0750.7953.50
9 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3 53.26 43.2147.4153.2653.26
10 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 19 52.81 52.8149.8239.5852.81
11 Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 18 50.98 47.6450.9846.1950.98
12 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 17 50.26 50.2646.9546.3350.26
13 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 11 49.09 45.5549.0948.1449.09
14 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 48.16 48.1646.4841.0548.16
15 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 21 47.88 46.4846.3747.8847.88
16 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 47.84 43.6147.8441.2647.84
17 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 47.82 47.8246.5045.6247.82
18 Václav VorálekVáclav Vorálek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 20 44.34 43.6943.8544.3444.34
19 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 14 41.46 38.8541.4637.0041.46
20 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 40.97 38.3137.3640.9740.97
21 Petr ZlesákPetr Zlesák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 22 39.13 35.6939.1332.6039.13
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 31.5.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 8 57.06 57.0654.5855.9057.06
2 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 50.55 50.5550.0546.2650.55
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 5 50.22 50.22X43.0950.22
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 50.04 48.6348.6650.0450.04
5 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 10 48.15 41.5341.2848.1548.15
6 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 7 48.07 48.0747.6647.8848.07
7 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 13 46.88 41.3745.9546.8846.88
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 1 46.08 37.0346.08X46.08
9 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 45.78 44.7245.7842.4645.78
10 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 21 43.47 43.4737.3237.2543.47
11 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 9 43.11 35.0739.1043.1143.11
12 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 42.62 42.6233.2741.1042.62
13 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 14 41.79 38.7838.3241.7941.79
14 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 17 40.75 38.9440.75X40.75
15 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 20 40.06 40.0638.0936.1940.06
16 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 15 38.36 X38.3621.9638.36
17 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 16 37.88 36.4437.8836.4837.88
18 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 11 37.86 37.8635.9324.6137.86
19 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 33.27 29.9232.0333.2733.27
20 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 18 25.12 20.7325.1221.5925.12
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 19 DNS
Celkem 21 závodníků