Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 31.5.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 3 13.58 13.5813.1813.5813.58
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 11.11 11.11XX11.11
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 10.85 09.7810.8510.8510.85
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 13 10.85 09.9110.85X10.85
5 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 16 10.55 09.80X10.5510.55
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 12 10.53 09.1810.5309.2610.53
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 10.51 09.7210.0210.5110.51
8 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 10.07 10.0709.8709.7010.07
9 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 10 10.05 09.7410.0509.9010.05
10 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 09.90 09.0709.90X09.90
11 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 9 09.49 09.49X09.4009.49
12 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 09.48 09.2709.3009.4809.48
13 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 09.17 08.5609.1709.1409.17
14 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 15 08.84 08.7308.2308.8408.84
15 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 08.54 08.1808.2908.5408.54
16 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 08.25 08.2508.2407.3008.25
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 31.5.2019 - 15:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 14 12.19 10.3812.1911.0412.19
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 2 11.19 11.0111.0811.1911.19
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1 10.99 09.6709.1410.9910.99
4 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 10.37 10.3110.3710.2510.37
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 18 10.35 09.6609.3910.3510.35
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 10.14 08.8709.6010.1410.14
7 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 09.95 09.7109.9509.1309.95
8 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 23 09.73 09.1507.7509.7309.73
9 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 8 09.69 09.69X09.2409.69
10 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 09.52 08.8509.0509.5209.52
11 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 09.40 08.4409.40X09.40
12 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 17 09.32 09.3208.9608.8009.32
13 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 22 09.29 09.0108.9109.2909.29
14 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 09.28 08.4609.2809.0109.28
15 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 16 09.14 08.7109.14X09.14
16 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 15 08.58 07.0207.2408.5808.58
17 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 20 08.24 07.6908.2408.1508.24
18 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 08.19 07.1807.9208.1908.19
19 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 13 07.98 07.8007.9807.1907.98
20 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 07.89 07.6307.7507.8907.89
21 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 07.73 07.7107.5607.7307.73
22 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 9 07.64 07.6207.6407.4907.64
23 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4 07.35 07.0207.3506.9507.35
Celkem 23 závodníků