Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 1.6.2019 - 12:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 18 13.08 12.4612.6513.0813.08
2 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11 12.70 11.4412.7012.3912.70
3 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 12.35 12.35XX12.35
4 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 12.28 12.2811.6211.8512.28
5 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 11.98 11.9811.70X11.98
6 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 11.97 11.7511.2811.9711.97
7 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 11.89 11.8911.6510.9011.89
8 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 11.78 11.7811.1211.3111.78
9 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 11.47 11.4711.4611.4711.47
10 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 11.30 11.0811.3011.1711.30
11 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 11.13 11.1310.49X11.13
12 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 17 11.12 11.0811.1210.5711.12
13 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 10.82 9.8910.1510.8210.82
14 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 10.80 10.339.7810.8010.80
15 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 14 10.58 9.8410.4910.5810.58
16 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 16 10.02 9.6710.029.4810.02
17 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 09.65 9.479.659.109.65
18 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 09.49 8.659.497.679.49
19 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 19 09.28 8.999.28X9.28
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 1.6.2019 - 14:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10 12.15 12.15X11.8212.15
2 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 7 12.00 11.5512.0011.3812.00
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1 11.92 10.6511.5511.9211.92
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 12 11.81 X11.4811.8111.81
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 11.01 10.2210.4611.0111.01
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5 10.61 10.2310.5610.6110.61
7 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6 10.48 9.4510.489.9710.48
8 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 9 09.98 9.989.219.519.98
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 08.97 8.978.958.888.97
10 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 4 08.72 8.72X8.428.72
11 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 8 08.05 7.496.548.058.05
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11 DNS
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 1.6.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4 13.00 12.8011.9813.0013.00
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 12.38 12.13X12.3812.38
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13 11.38 11.38X10.6011.38
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 15 10.93 10.0710.9310.8710.93
5 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 10.61 9.8910.3310.6110.61
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 10 10.04 8.429.4210.0410.04
7 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 10.03 9.3410.038.6910.03
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 09.89 9.238.679.899.89
9 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 09.84 9.339.849.579.84
10 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 6 09.48 8.289.488.469.48
11 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 8 08.71 8.128.718.088.71
12 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 08.49 8.488.49X8.49
13 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 08.03 8.03X7.438.03
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 DNS
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 DNS
Celkem 15 závodníků