Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

1000 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 1.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 19 2:50.47
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:55.58
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:55.85
4 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 3:00.38
5 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 17 3:02.85
6 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 3:05.35
7 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 3:05.61
8 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11 3:06.16
9 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 3:12.99
10 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 3:14.27
11 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 3:15.52
12 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 3:15.64
13 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:15.69
14 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:25.68
15 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 3:28.92
16 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:30.27
17 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18 3:35.58
18 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:38.85
19 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 3:44.70
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200157Havlíček Adam (SPTRE)33.83
400157Havlíček Adam (SPTRE)1:09.63
600143Zajíček Jakub (VARNS)1:45.56
800143Zajíček Jakub (VARNS)2:19.05
Celkem 19 závodníků