Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 09:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 07.79
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.88
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.89
4 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.92
5 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.96
6 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 08.32
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 09:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.72
2 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.73
3 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.81
4 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.82
5 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 07.96
6 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.98
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2019 - 09:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.22
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.35
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.40
4 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.50
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.62
6 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 07.70
7 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.80
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.22
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.35
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.40
4 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.50
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.62
6 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 07.70
7 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.72
8 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.73
9 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 07.79
10 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.80
11 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 07.81
12 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.82
13 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.88
14 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.89
15 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.92
16 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.96
17 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 07.96
18 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.98
19 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 08.32

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 15:15) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.15
2 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.38
3 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.41
4 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.52
5 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 08.60
6 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.60
7 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.77
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 15:15) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.14
2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.14
3 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.14
Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.14
5 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.26
6 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.26
7 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.33
8 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.52
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 15:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.74
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.78
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.79
4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.85
5 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.93
6 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 07.96
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.74
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.78
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.79
4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.85
5 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.93
6 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 07.96
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.14
8 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.14
9 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.14
9 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.14
11 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.15
12 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.26
13 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.26
14 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.33
15 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.38
16 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.41
17 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.52
18 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.52
19 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 08.60
20 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.60
21 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.77
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 16:30) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.55
2 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.72
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.72
4 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.76
5 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.86
6 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.94
7 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.08
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 16:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.50
2 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.53
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.68
4= Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.71
4= Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.71
6 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 08.78
7 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 08.92
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 16:30) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.92
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.22
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.24
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.40
5 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.44
6 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 08.58
Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.92
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.22
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.24
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.40
5 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.44
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.50
7 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.53
8 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.55
9 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 08.58
10 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.68
11 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.71
11 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.71
13 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.72
14 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.72
15 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.76
16 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 08.78
17 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.86
18 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 08.92
19 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.94
20 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.08
Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 DNS