Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.03 0.200
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 26.07 0.192
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 26.73 0.180
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.27 0.146
5 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.44 0.242
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.63 0.157
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.81 0.175
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.97 0.137
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.78 0.174
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.05 0.183
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.36 0.166
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.63 0.157
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.81 0.175
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.97 0.137
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.78 0.174
5 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.03 0.200
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.05 0.183
7 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 26.07 0.192
8 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 26.36 0.166
9 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 26.73 0.180
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.27 0.146
11 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.44 0.242

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.55 0.164
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 26.86 0.222
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.09 0.176
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.14 0.171
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 27.73 0.378
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.81 0.221
Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 17:00) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.92 0.136
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 25.24 0.155
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.79 0.167
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.66 0.260
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 26.86 0.200
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 27.32 0.180
7 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 30.16 0.403
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.92 0.136
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 25.24 0.155
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.79 0.167
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.55 0.164
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.66 0.260
6 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 26.86 0.222
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 26.86 0.200
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.09 0.176
9 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.14 0.171
10 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 27.32 0.180
11 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 27.73 0.378
12 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.81 0.221
13 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 30.16 0.403
Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 17:00) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.43 0.231
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 26.73 0.253
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.93 0.233
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.09 0.162
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.23 0.384
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 27.65 0.252
7 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.72 0.155
8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 28.09 0.196
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 17:00) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.29 0.165
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.69 0.224
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.70 0.183
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 25.83 0.220
5 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 25.96 0.181
6 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.45 0.300
7 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.59 0.182
8 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 27.87 0.144
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.29 0.165
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.69 0.224
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.70 0.183
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 25.83 0.220
5 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 25.96 0.181
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.43 0.231
7 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.45 0.300
8 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.59 0.182
9 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 26.73 0.253
10 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.93 0.233
11 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.09 0.162
12 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.23 0.384
13 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 27.65 0.252
14 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.72 0.155
15 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 27.87 0.144
16 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 28.09 0.196