Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)

1500 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16 MR 3:45.74
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 3:51.31
3 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 3:55.48
4 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:55.93
5 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 3:57.08
6 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:57.95
7 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:00.01
8 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:00.20
9 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 4:02.94
10 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:04.47
11 Martin CoubalMartin Coubal 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 4:04.58
12 Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:05.71
13 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15 4:06.20
14 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:08.19
Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400266Chwistek Lukáš (VITKO)59.88
800222Šinágl Viktor (OLYPR)2:01.91
1200222Šinágl Viktor (OLYPR)3:01.04
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:31.26
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:32.21
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:33.03
4 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 4:33.70
5 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 4:39.14
6 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 4:40.31
7 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:41.21
8 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 4:42.45
9 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 4:43.53
10 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 4:44.79
11 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 14 4:44.80
12 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15 4:47.20
13 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:47.70
14 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:59.12
Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400420Chlebiková Aneta (TZTRI)1:08.57
800420Chlebiková Aneta (TZTRI)2:22.89
1200420Chlebiková Aneta (TZTRI)3:37.35
Celkem 15 závodníků