Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)

Skok daleký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 12 7.34 +1.0 m/s 7.10+0.27.07-0.17.34+1.07.347.07-0.46.89+0.07.03+0.5
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 13 7.28 +0.1 m/s 7.26+0.37.28+0.16.99+1.37.28X-0.7X+0.37.28+1.4
3 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 14 7.26 -0.5 m/s 7.26+2.57.21+0.3X+0.47.267.26-0.57.24-0.77.26+1.0
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 9 7.10 +0.9 m/s 7.04+1.25.09+0.9X+2.17.046.99+0.17.10+0.9X+0.9
5 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 7.08 +1.5 m/s 5.89-0.16.88+0.96.66+0.96.88X+0.17.05+1.57.08+1.5
6 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 15 7.06 +1.0 m/s 7.06+1.0X+1.0X+0.97.066.86-0.1X-0.4X+0.3
7 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11 7.05 -0.5 m/s 6.47+0.1X+2.07.02+1.47.027.05-0.5X+0.8X+0.7
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 8 6.85 +1.9 m/s 6.64+0.76.75+0.86.85+1.96.856.70+1.6
9 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 6.73 +1.7 m/s 6.52+0.86.48+1.46.73+1.76.73
10 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 5 6.67 +0.6 m/s 6.54+0.36.45+1.06.67+0.66.67
11 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3 6.57 +1.2 m/s 6.47+0.86.52+1.66.57+1.26.57
12 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 2 6.49 +0.8 m/s 6.49+0.86.25+0.46.42+1.86.49
13 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 10 6.49 +1.3 m/s 4.93+0.46.42+1.86.49+1.36.49
14 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 4 6.46 +0.9 m/s X+1.06.46+0.9X+2.26.46
Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 1 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1 6.23 +1.0 m/s  +3.36.23  +1.06.06  +2.56.236.09  +3.8 +1.04.10  +0.1
2 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 6.17 +0.2 m/s 6.04  +2.36.17  +0.25.79  +1.76.175.89  +0.85.98  +1.24.49  +1.5
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 6.14 +0.8 m/s  +1.36.01  +0.56.10  +1.66.106.14  +0.86.14  +1.6 +0.3
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 12 6.11 +2.8 m/s 6.01 +1.9 m/s 5.71  +2.36.01  +1.96.11  +2.86.115.65  +1.54.12  +2.06.01  +0.9
5 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 10 6.05 +0.6 m/s  +0.86.02  +2.35.98  +1.26.025.90  +0.45.99  +1.26.05  +0.6
6 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 6.01 +2.1 m/s 5.99 +2.0 m/s  +1.85.99  +2.06.01  +2.16.015.97  +1.0 +1.0 +1.0
7 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 9 5.90 +1.0 m/s 5.79  +0.9 +4.3 +1.85.79 +1.35.21  +0.95.90  +1.0
8 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 7 5.86 +1.4 m/s 5.63  +1.6 +1.05.86  +1.45.865.84  +1.05.59  +1.75.72  +1.5
9 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4 5.65 +1.0 m/s 5.63  +3.35.64  +0.85.65  +1.05.65
10 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 3 5.45 +1.3 m/s 4.065.45  +1.35.45
11 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 6 5.36 +1.5 m/s 5.36  +1.5 +1.8 +1.75.36
12 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 2 5.29 +3.4 m/s 5.29  +3.4 +2.4 +1.85.29
Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5 DNS
Celkem 13 závodníků