Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)

Skok o tyči - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 15.6.2019 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 4.024.224.424.574.724.875.025.125.195.245.295.325.40
1 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 15 NL 5.32 ----XXO-OO-O-OXXX
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 14 5.12 ----OO-XO-XXX
3 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 13 5.02 ---OOOXXOXXX
4 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 12 4.87 ---OOOXXX
5 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 10 4.72 -OOXOOX-XX
6 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 4.42 -OOXXX
7 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 9 4.42 -XXOOXXX
8= Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 7 4.42 -OXOXXX
8= Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 5 4.42 -OXOXXX
10= Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 3 4.02 OXXX
10= Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4 4.02 OXXX
12 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 4.02 XXOXXX
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 NM
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 11 NM
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 NM
David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 16 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 15.6.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.013.213.413.563.713.863.964.054.134.184.304.43
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 14 4.30 -------OOOXXOXXX
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 12 4.13 ----O-OXXOXOXXX
3 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 13 4.05 ----OOOOXX-X
4 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 10 3.96 --OOOXOXXOXXX
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 3.96 -OXOOXOXOXXOXXX
6 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 3.86 ---XOOOXXX
7 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 3.56 --OOXXX
8 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 7 3.56 OXOOXXOXXX
9= Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 3.41 OOXOXXX
9= Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 3.41 OOXOXXX
11 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4 3.41 OXOXOXXX
12 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 1 3.21 OOXXX
13 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 6 3.21 XOXOXXX
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 DNS
Celkem 14 závodníků