Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)

400 m překážek - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.6.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.94 Q 0.165
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.46 Q 0.211
3 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.24 q 0.183
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 54.98 0.155
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 55.47 0.208
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.49 0.242
7 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 56.54 0.211
8 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 57.11 0.469
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.6.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.63 Q 0.154
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 54.16 Q 0.177
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.54 q 0.151
4 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 54.63 0.190
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 56.00 0.164
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 56.58 0.158
7 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 56.90 0.199
Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF 0.191
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.6.2019 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 54.07 Q 0.161
2 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 54.80 Q 0.143
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 54.96 0.177
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 55.59 0.114
5 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.68 0.229
6 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 56.95 0.184
Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.63 Q 0.154
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.94 Q 0.165
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.46 Q 0.211
4 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 54.07 Q 0.161
5 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 54.16 Q 0.177
6 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.24 q 0.183
7 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.54 q 0.151
8 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 54.63 0.190
9 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 54.80 Q 0.143
10 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 54.96 0.177
11 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 54.98 0.155
12 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 55.47 0.208
13 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.49 0.242
14 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 55.59 0.114
15 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.68 0.229
16 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 56.00 0.164
17 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 56.54 0.211
18 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 56.58 0.158
19 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 56.90 0.199
20 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 56.95 0.184
21 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 57.11 0.469
Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF 0.191
Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 4 DNS

400 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 NL 51.09 0.182
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 52.82 0.192
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 54.04 0.168
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 54.41 0.193
5 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 54.52 0.199
6 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 54.64 0.156
7 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 54.78 0.156
Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.6.2019 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 59.12 Q 0.185
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 60.56 Q 0.185
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 62.31 q 0.202
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 63.44 0.286
5 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 63.93 0.177
6 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 64.59 0.241
7 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 65.73 0.215
8 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 66.64 0.203
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.6.2019 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 59.71 Q 0.164
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 59.76 Q 0.139
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.72 0.190
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 62.72 0.427
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 63.88 0.293
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 64.23 0.449
7 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 64.65 0.194
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.6.2019 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 59.01 Q 0.146
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.65 Q 0.313
3 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 61.42 q 0.185
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 63.57 0.229
5 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 64.92 0.154
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 65.09 0.188
7 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 65.36 0.204
8 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 65.65 0.241
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 59.01 Q 0.146
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 59.12 Q 0.185
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.65 Q 0.313
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 59.71 Q 0.164
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 59.76 Q 0.139
6 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 60.56 Q 0.185
7 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 61.42 q 0.185
8 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 62.31 q 0.202
9 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.72 0.190
10 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 62.72 0.427
11 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 63.44 0.286
12 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 63.57 0.229
13 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 63.88 0.293
14 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 63.93 0.177
15 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 64.23 0.449
16 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 64.59 0.241
17 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 64.65 0.194
18 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 64.92 0.154
19 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 65.09 0.188
20 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 65.36 0.204
21 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 65.65 0.241
22 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 65.73 0.215
23 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 66.64 0.203

400 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 MR 56.78 0.220
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 58.50 0.156
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 59.12 0.183
4 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 59.19 0.311
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 60.36 0.160
6 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 60.85 0.155
7 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 62.19 0.205
Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
Celkem 8 závodníků