Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)

3000 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09:02.45
2 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:03.06
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09:23.23
MS Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 09:36.69
5 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09:43.80
6 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 10:04.37
7 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 10:10.19
8 David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 10:20.66
9 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10:55.17
Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 DNF
Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000418Chrascina Marek (TZTRI)3:07.46
2000418Chrascina Marek (TZTRI)6:11.01
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11:12.43
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 11:17.15
3 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11:17.70
4 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 11:29.73
5 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11:38.93
6 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 11:48.43
7 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 12:05.99
8 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12:07.78
9 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 12:32.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000339Stýblová Bára (BEROU)3:57.24
2000339Stýblová Bára (BEROU)7:50.49
Celkem 9 závodníků