Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)

4 x 100 m - Muži 20-22 let (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2019 - 18:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Falatch A., Abdullah M., AL-Sabaie F., Al-Jadani A. Falatch A., Abdullah M., AL-Sabaie F., Al-Jadani A. Saudia ArabiaSaudia Arabia 6 40.42 0.169
2 Pechar J., Havlas A., Janský M., Wijas A. Pechar J., Havlas A., Janský M., Wijas A. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 41.91 0.143
3 Ayeni D., Jirásek J., Čečetka Q., Ryba D. Ayeni D., Jirásek J., Čečetka Q., Ryba D. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 42.30 0.169
4 Procházka T., Urbánek P., Hes M., Rež J. Procházka T., Urbánek P., Hes M., Rež J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 42.38 0.166
5 Běhounek M., Höfner M., Ornst M., Petřík P. Běhounek M., Höfner M., Ornst M., Petřík P. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 42.53 0.161
6 Žampach L., Papoušek A., Vaníček J., Půta V. Žampach L., Papoušek A., Vaníček J., Půta V. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 44.98 0.162
Koška M., Hampl Š., Řehák M., Jíra S. Koška M., Hampl Š., Řehák M., Jíra S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF 0.144
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Ženy 20-22 let (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2019 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Maštalířová E., Kaiserová J., Hettlerová L., Hulková B. Maštalířová E., Kaiserová J., Hettlerová L., Hulková B. Česká republika 20Česká republika 20 4 45.25 0.373
2 Kožuškaničová N., Pondělíčková A., Štolová M., Kolingerová A. Kožuškaničová N., Pondělíčková A., Štolová M., Kolingerová A. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 46.65 0.149
3 Marková A., Staňková K., Šimková K., Jíchová N. Marková A., Staňková K., Šimková K., Jíchová N. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.05 0.222
4 Štanclová V., Rappová F., Kadavá K., Novotná A. Štanclová V., Rappová F., Kadavá K., Novotná A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 47.06 0.218
5 Zabloudilová A., Langerová D., Křížková N., Holubářová V. Zabloudilová A., Langerová D., Křížková N., Holubářová V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 47.62 0.173
6 A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 47.72 0.162
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.6.2019 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Píchalová B., Suchá B., Burianová K., Petrušová K. Píchalová B., Suchá B., Burianová K., Petrušová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.38 0.173
2 B - Šínová A., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. B - Šínová A., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 51.79 0.173
Rozehnalová A., Voříšková A., Kupková A., Dondová K. Rozehnalová A., Voříšková A., Kupková A., Dondová K. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Maštalířová E., Kaiserová J., Hettlerová L., Hulková B. Maštalířová E., Kaiserová J., Hettlerová L., Hulková B. Česká republika 20Česká republika 20 4 45.25 0.373
2 Kožuškaničová N., Pondělíčková A., Štolová M., Kolingerová A. Kožuškaničová N., Pondělíčková A., Štolová M., Kolingerová A. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 46.65 0.149
3 Marková A., Staňková K., Šimková K., Jíchová N. Marková A., Staňková K., Šimková K., Jíchová N. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.05 0.222
4 Štanclová V., Rappová F., Kadavá K., Novotná A. Štanclová V., Rappová F., Kadavá K., Novotná A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 47.06 0.218
5 Píchalová B., Suchá B., Burianová K., Petrušová K. Píchalová B., Suchá B., Burianová K., Petrušová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.38 0.173
6 Zabloudilová A., Langerová D., Křížková N., Holubářová V. Zabloudilová A., Langerová D., Křížková N., Holubářová V. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 47.62 0.173
7 A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. A - Dufková L., Slavíková V., Doubková M., Šínová T. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 47.72 0.162
8 B - Šínová A., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. B - Šínová A., Čižinská V., Dufková I., Vozábalová M. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 51.79 0.173
Rozehnalová A., Voříšková A., Kupková A., Dondová K. Rozehnalová A., Voříšková A., Kupková A., Dondová K. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 DNS