Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)

400 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.6.2019 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.25 Q 0.225
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 49.21 Q 0.178
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 49.43 q 0.210
4 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 50.04 0.175
5 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 50.37 0.198
6 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 51.69 0.168
Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.6.2019 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.58 Q 0.190
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.93 Q 0.194
3 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 49.03 q 0.173
4 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 49.62 0.169
5 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 50.36 0.194
6 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 51.75 0.170
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.6.2019 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.58 Q 0.164
2 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 48.86 Q 0.177
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.45 0.181
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 49.95 0.192
5 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 51.21 0.214
6 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 53.24 0.191
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.25 Q 0.225
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.58 Q 0.164
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.58 Q 0.190
4 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 48.86 Q 0.177
5 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.93 Q 0.194
6 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 49.03 q 0.173
7 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 49.21 Q 0.178
8 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 49.43 q 0.210
9 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.45 0.181
10 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 49.62 0.169
11 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 49.95 0.192
12 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 50.04 0.175
13 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 50.36 0.194
14 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 50.37 0.198
15 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 51.21 0.214
16 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 51.69 0.168
17 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 51.75 0.170
18 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 53.24 0.191
Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS

400 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 NL 47.30 0.203
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 47.91 0.137
3 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 48.61 0.168
4 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 48.68 0.166
5 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 49.14 0.233
6 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 49.60 0.182
7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 49.71 0.237
8 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 50.49 0.178
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.6.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 MR 52.13 Q 0.229
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 57.71 Q 0.171
3 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 58.35 0.178
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 58.73 0.221
5 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 58.83 0.238
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 59.68 0.213
7 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 59.93 0.369
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.6.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.16 Q 0.294
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 57.41 Q 0.171
3 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 57.75 q 0.184
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 58.29 0.315
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 58.85 0.185
6 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 59.77 0.199
7 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 59.97 0.146
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.6.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.32 Q 0.204
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.78 Q 0.197
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 58.12 q 0.208
4 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 58.22 0.191
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 58.81 0.384
6 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 59.46 0.375
7 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 60.29 0.160
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 MR 52.13 Q 0.229
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.16 Q 0.294
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.32 Q 0.204
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 57.41 Q 0.171
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 57.71 Q 0.171
6 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 57.75 q 0.184
7 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.78 Q 0.197
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 58.12 q 0.208
9 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 58.22 0.191
10 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 58.29 0.315
11 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 58.35 0.178
12 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 58.73 0.221
13 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 58.81 0.384
14 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 58.83 0.238
15 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 58.85 0.185
16 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 59.46 0.375
17 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 59.68 0.213
18 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 59.77 0.199
19 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 59.93 0.369
20 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 59.97 0.146
21 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 60.29 0.160
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNS

400 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 52.77 0.192
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 55.26 0.147
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 56.45 0.187
4 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 56.97 0.375
5 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 57.65 0.177
6 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 58.27 0.148
7 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 58.48 0.311
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 58.83 0.171
Celkem 8 závodníků