800 m - Ml. žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 527 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | Moravskoslezský kraj | 6 | SB 2:12.66 | Q | ||||||||||||
2 | 656 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Vysočina | 4 | 2:13.04 | Q | ||||||||||||
3 | 508 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | Moravskoslezský kraj | 5 | SB 2:14.06 | q | ||||||||||||
4 | 469 | Petr MargholdPetr Marghold | 06 | Olomoucký kraj | 2 | SB 2:18.58 | q | ||||||||||||
5 | 109 | Jakub JandaJakub Janda | 06 | Jihočeský kraj | 3 | 2:19.75 | |||||||||||||
6 | 465 | Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner | 06 | Olomoucký kraj | 7 | SB 2:24.63 | |||||||||||||
7 | 5 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | Praha | 1 | SB 2:24.94 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 570 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | Jihomoravský kraj | 4 | SB 2:12.87 | Q | ||||||||||||
2 | 680 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Vysočina | 3 | SB 2:15.18 | Q | ||||||||||||
3 | 207 | Petr KlíčekPetr Klíček | 06 | Karlovarský kraj | 6 | SB 2:19.75 | |||||||||||||
4 | 274 | David PavlasDavid Pavlas | 06 | Ústecký kraj | 5 | 2:21.06 | |||||||||||||
5 | 12 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Praha | 7 | SB 2:24.84 | |||||||||||||
6 | 611 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | Zlínský kraj | 2 | 2:25.78 | |||||||||||||
7 | 613 | Michal KociánMichal Kocián | 06 | Zlínský kraj | 1 | SB 2:26.84 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 364 | František KuhnFrantišek Kuhn | 06 | Královéhradecký kraj | 5 | PB 2:16.24 | Q | ||||||||||||
2 | 572 | Jakub OdehnalJakub Odehnal | 06 | Jihomoravský kraj | 4 | SB 2:16.29 | Q | ||||||||||||
3 | 75 | Šimon SlavíkŠimon Slavík | 06 | Středočeský kraj | 2 | SB 2:19.16 | |||||||||||||
4 | 320 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 06 | Liberecký kraj | 6 | SB 2:19.81 | |||||||||||||
5 | 175 | Jan ŠkarbanJan Škarban | 06 | Plzeňský kraj | 8 | SB 2:20.30 | |||||||||||||
6 | 331 | Jan VodičkaJan Vodička | 06 | Liberecký kraj | 3 | 2:23.02 | |||||||||||||
7 | 61 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | Středočeský kraj | 1 | SB 2:26.89 | |||||||||||||
163 | Viktor KomasViktor Komas | 06 | Plzeňský kraj | 7 | DQ 163.5 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 527 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | Moravskoslezský kraj | 6 | SB 2:12.66 | Q | |
2 | 570 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | Jihomoravský kraj | 4 | SB 2:12.87 | Q | |
3 | 656 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Vysočina | 4 | 2:13.04 | Q | |
4 | 508 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | Moravskoslezský kraj | 5 | SB 2:14.06 | q | |
5 | 680 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Vysočina | 3 | SB 2:15.18 | Q | |
6 | 364 | František KuhnFrantišek Kuhn | 06 | Královéhradecký kraj | 5 | PB 2:16.24 | Q | |
7 | 572 | Jakub OdehnalJakub Odehnal | 06 | Jihomoravský kraj | 4 | SB 2:16.29 | Q | |
8 | 469 | Petr MargholdPetr Marghold | 06 | Olomoucký kraj | 2 | SB 2:18.58 | q | |
9 | 75 | Šimon SlavíkŠimon Slavík | 06 | Středočeský kraj | 2 | SB 2:19.16 | ||
10 | 207 | Petr KlíčekPetr Klíček | 06 | Karlovarský kraj | 6 | SB 2:19.75 | ||
10 | 109 | Jakub JandaJakub Janda | 06 | Jihočeský kraj | 3 | 2:19.75 | ||
12 | 320 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 06 | Liberecký kraj | 6 | SB 2:19.81 | ||
13 | 175 | Jan ŠkarbanJan Škarban | 06 | Plzeňský kraj | 8 | SB 2:20.30 | ||
14 | 274 | David PavlasDavid Pavlas | 06 | Ústecký kraj | 5 | 2:21.06 | ||
15 | 331 | Jan VodičkaJan Vodička | 06 | Liberecký kraj | 3 | 2:23.02 | ||
16 | 465 | Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner | 06 | Olomoucký kraj | 7 | SB 2:24.63 | ||
17 | 12 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Praha | 7 | SB 2:24.84 | ||
18 | 5 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | Praha | 1 | SB 2:24.94 | ||
19 | 611 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | Zlínský kraj | 2 | 2:25.78 | ||
20 | 613 | Michal KociánMichal Kocián | 06 | Zlínský kraj | 1 | SB 2:26.84 | ||
21 | 61 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | Středočeský kraj | 1 | SB 2:26.89 | ||
163 | Viktor KomasViktor Komas | 06 | Plzeňský kraj | 7 | DQ 163.5 |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 25.6.2019 - 15:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 570 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | Jihomoravský kraj | 5 | SB 2:10.72 | |||||||||||||
2 | 656 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Vysočina | 3 | SB 2:11.23 | |||||||||||||
3 | 527 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | Moravskoslezský kraj | 4 | 2:12.68 | |||||||||||||
4 | 508 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | Moravskoslezský kraj | 6 | SB 2:14.00 | |||||||||||||
5 | 680 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Vysočina | 2 | SB 2:14.21 | |||||||||||||
6 | 572 | Jakub OdehnalJakub Odehnal | 06 | Jihomoravský kraj | 1 | 2:16.91 | |||||||||||||
7 | 364 | František KuhnFrantišek Kuhn | 06 | Královéhradecký kraj | 7 | 2:18.09 | |||||||||||||
8 | 469 | Petr MargholdPetr Marghold | 06 | Olomoucký kraj | 8 | 2:20.28 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | Středočeský kraj | 4 | SB 2:14.72 | Q | ||||||||||||
2 | 423 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Pardubický kraj | 3 | SB 2:14.90 | Q | ||||||||||||
3 | 463 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | Olomoucký kraj | 5 | SB 2:17.41 | q | ||||||||||||
4 | 166 | Lucie KubecováLucie Kubecová | 05 | Plzeňský kraj | 6 | PB 2:17.59 | |||||||||||||
5 | 369 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | Královéhradecký kraj | 7 | PB 2:19.45 | |||||||||||||
6 | 258 | Thao linh DangThao linh Dang | 04 | Ústecký kraj | 2 | SB 2:19.68 | |||||||||||||
7 | 665 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Vysočina | 1 | 2:30.94 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 503 | Hana BorováHana Borová | 04 | Moravskoslezský kraj | 4 | SB 2:15.47 | Q | ||||||||||||
2 | 211 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | Karlovarský kraj | 3 | SB 2:16.51 | Q | ||||||||||||
3 | 453 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | Olomoucký kraj | 5 | SB 2:16.58 | q | ||||||||||||
4 | 521 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | Moravskoslezský kraj | 7 | SB 2:20.10 | |||||||||||||
5 | 561 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Jihomoravský kraj | 2 | 2:23.65 | |||||||||||||
6 | 103 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | Jihočeský kraj | 6 | 2:24.26 | |||||||||||||
7 | 663 | Bára KurzováBára Kurzová | 05 | Vysočina | 1 | SB 2:24.93 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 312 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | Liberecký kraj | 5 | 2:17.66 | Q | ||||||||||||
2 | 610 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | Zlínský kraj | 3 | SB 2:18.37 | Q | ||||||||||||
3 | 116 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | Jihočeský kraj | 4 | 2:18.74 | |||||||||||||
4 | 580 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | Jihomoravský kraj | 6 | SB 2:20.57 | |||||||||||||
5 | 632 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Zlínský kraj | 7 | SB 2:22.41 | |||||||||||||
6 | 252 | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | Ústecký kraj | 2 | SB 2:23.53 | |||||||||||||
7 | 221 | Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová | 05 | Karlovarský kraj | 1 | SB 2:26.92 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | Středočeský kraj | 4 | SB 2:14.72 | Q | |
2 | 423 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Pardubický kraj | 3 | SB 2:14.90 | Q | |
3 | 503 | Hana BorováHana Borová | 04 | Moravskoslezský kraj | 4 | SB 2:15.47 | Q | |
4 | 211 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | Karlovarský kraj | 3 | SB 2:16.51 | Q | |
5 | 453 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | Olomoucký kraj | 5 | SB 2:16.58 | q | |
6 | 463 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | Olomoucký kraj | 5 | SB 2:17.41 | q | |
7 | 166 | Lucie KubecováLucie Kubecová | 05 | Plzeňský kraj | 6 | PB 2:17.59 | ||
8 | 312 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | Liberecký kraj | 5 | 2:17.66 | Q | |
9 | 610 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | Zlínský kraj | 3 | SB 2:18.37 | Q | |
10 | 116 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | Jihočeský kraj | 4 | 2:18.74 | ||
11 | 369 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | Královéhradecký kraj | 7 | PB 2:19.45 | ||
12 | 258 | Thao linh DangThao linh Dang | 04 | Ústecký kraj | 2 | SB 2:19.68 | ||
13 | 521 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | Moravskoslezský kraj | 7 | SB 2:20.10 | ||
14 | 580 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | Jihomoravský kraj | 6 | SB 2:20.57 | ||
15 | 632 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Zlínský kraj | 7 | SB 2:22.41 | ||
16 | 252 | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | Ústecký kraj | 2 | SB 2:23.53 | ||
17 | 561 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Jihomoravský kraj | 2 | 2:23.65 | ||
18 | 103 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | Jihočeský kraj | 6 | 2:24.26 | ||
19 | 663 | Bára KurzováBára Kurzová | 05 | Vysočina | 1 | SB 2:24.93 | ||
20 | 221 | Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová | 05 | Karlovarský kraj | 1 | SB 2:26.92 | ||
21 | 665 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Vysočina | 1 | 2:30.94 |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (út, 25.6.2019 - 15:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 312 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | Liberecký kraj | 1 | SB 2:14.55 | |||||||||||||
2 | 423 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Pardubický kraj | 5 | 2:15.04 | |||||||||||||
3 | 463 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | Olomoucký kraj | 7 | SB 2:16.67 | |||||||||||||
4 | 453 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | Olomoucký kraj | 2 | 2:17.63 | |||||||||||||
5 | 76 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | Středočeský kraj | 4 | 2:19.18 | |||||||||||||
6 | 211 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | Karlovarský kraj | 6 | 2:20.86 | |||||||||||||
7 | 610 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | Zlínský kraj | 8 | 2:24.86 | |||||||||||||
8 | 503 | Hana BorováHana Borová | 04 | Moravskoslezský kraj | 3 | 2:28.81 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 25.6.2019 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 562 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | Jihomoravský kraj | 1 | SB 2:17.12 | |||||||||||||
2 | 414 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Pardubický kraj | 4 | SB 2:20.39 | |||||||||||||
3 | 6 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 06 | Praha | 3 | SB 2:20.96 | |||||||||||||
4 | 22 | Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková | 06 | Praha | 5 | 2:21.76 | |||||||||||||
5 | 354 | Barbora FicencováBarbora Ficencová | 06 | Královéhradecký kraj | 2 | 2:27.84 | |||||||||||||
6 | 104 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 07 | Jihočeský kraj | 7 | 2:28.42 | |||||||||||||
7 | 270 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | Ústecký kraj | 8 | 2:29.62 | |||||||||||||
8 | 322 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | Liberecký kraj | 6 | 2:34.25 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 104 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 07 | Jihočeský kraj | 3 | SB 2:24.30 | Q | ||||||||||||
2 | 562 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | Jihomoravský kraj | 4 | 2:24.47 | Q | ||||||||||||
3 | 58 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 06 | Středočeský kraj | 6 | SB 2:27.72 | |||||||||||||
4 | 629 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | Zlínský kraj | 7 | SB 2:30.63 | |||||||||||||
5 | 505 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | Moravskoslezský kraj | 2 | 2:32.07 | |||||||||||||
6 | 601 | Sára AndrýskováSára Andrýsková | 07 | Zlínský kraj | 1 | SB 2:33.64 | |||||||||||||
7 | 576 | Arleta SadílkováArleta Sadílková | 06 | Jihomoravský kraj | 5 | 2:34.72 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 414 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Pardubický kraj | 6 | SB 2:21.26 | Q | ||||||||||||
2 | 22 | Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková | 06 | Praha | 4 | SB 2:21.33 | Q | ||||||||||||
3 | 322 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | Liberecký kraj | 5 | SB 2:21.45 | q | ||||||||||||
4 | 280 | Veronika VávrováVeronika Vávrová | 06 | Ústecký kraj | 3 | SB 2:25.61 | |||||||||||||
5 | 410 | Marie JanovskáMarie Janovská | 06 | Pardubický kraj | 2 | SB 2:28.52 | |||||||||||||
6 | 206 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | Karlovarský kraj | 7 | SB 2:30.62 | |||||||||||||
7 | 519 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | Moravskoslezský kraj | 1 | SB 2:35.69 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 06 | Praha | 4 | SB 2:21.42 | Q | ||||||||||||
2 | 354 | Barbora FicencováBarbora Ficencová | 06 | Královéhradecký kraj | 2 | PB 2:23.06 | Q | ||||||||||||
3 | 270 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | Ústecký kraj | 5 | SB 2:25.01 | q | ||||||||||||
4 | 672 | Amálie SlonkováAmálie Slonková | 06 | Vysočina | 7 | SB 2:25.89 | |||||||||||||
5 | 153 | Tereza BurlováTereza Burlová | 06 | Plzeňský kraj | 3 | 2:31.79 | |||||||||||||
6 | 459 | Karolína JuránkováKarolína Juránková | 06 | Olomoucký kraj | 6 | 2:33.48 | |||||||||||||
7 | 215 | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | Karlovarský kraj | 1 | SB 2:34.22 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 414 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Pardubický kraj | 6 | SB 2:21.26 | Q | |
2 | 22 | Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková | 06 | Praha | 4 | SB 2:21.33 | Q | |
3 | 6 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 06 | Praha | 4 | SB 2:21.42 | Q | |
4 | 322 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | Liberecký kraj | 5 | SB 2:21.45 | q | |
5 | 354 | Barbora FicencováBarbora Ficencová | 06 | Královéhradecký kraj | 2 | PB 2:23.06 | Q | |
6 | 104 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 07 | Jihočeský kraj | 3 | SB 2:24.30 | Q | |
7 | 562 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | Jihomoravský kraj | 4 | 2:24.47 | Q | |
8 | 270 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | Ústecký kraj | 5 | SB 2:25.01 | q | |
9 | 280 | Veronika VávrováVeronika Vávrová | 06 | Ústecký kraj | 3 | SB 2:25.61 | ||
10 | 672 | Amálie SlonkováAmálie Slonková | 06 | Vysočina | 7 | SB 2:25.89 | ||
11 | 58 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 06 | Středočeský kraj | 6 | SB 2:27.72 | ||
12 | 410 | Marie JanovskáMarie Janovská | 06 | Pardubický kraj | 2 | SB 2:28.52 | ||
13 | 206 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | Karlovarský kraj | 7 | SB 2:30.62 | ||
14 | 629 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | Zlínský kraj | 7 | SB 2:30.63 | ||
15 | 153 | Tereza BurlováTereza Burlová | 06 | Plzeňský kraj | 3 | 2:31.79 | ||
16 | 505 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | Moravskoslezský kraj | 2 | 2:32.07 | ||
17 | 459 | Karolína JuránkováKarolína Juránková | 06 | Olomoucký kraj | 6 | 2:33.48 | ||
18 | 601 | Sára AndrýskováSára Andrýsková | 07 | Zlínský kraj | 1 | SB 2:33.64 | ||
19 | 215 | Nina PeterkováNina Peterková | 07 | Karlovarský kraj | 1 | SB 2:34.22 | ||
20 | 576 | Arleta SadílkováArleta Sadílková | 06 | Jihomoravský kraj | 5 | 2:34.72 | ||
21 | 519 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | Moravskoslezský kraj | 1 | SB 2:35.69 |