Back

 / Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

1500 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 6 časů (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 4:19.67 Q
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 4:21.23 Q
3 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 PrahaPraha 2 SB 4:21.52 Q
4 Marián DražanMarián Dražan 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 4:22.26 q
5 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 4:24.29 q
6 Michal PerglerMichal Pergler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 4:25.11 q
7 Albert SlabaAlbert Slaba 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 4:30.78
8 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 4:35.64
9 Michal ČudaMichal Čuda 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 10 SB 4:36.55
10 Jan ApolenJan Apolen 05 Ústecký krajÚstecký kraj 11 SB 4:41.02
11 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Pardubický krajPardubický kraj 9 4:46.37
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:14.53
80079Šolc Matěj (STC)2:20.93
120079Šolc Matěj (STC)3:28.96
Celkem 11 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel DolákPavel Dolák 04 VysočinaVysočina 5 SB 4:25.49 Q
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 4:25.93 Q
3 Adam TrojanAdam Trojan 04 VysočinaVysočina 4 4:26.49 Q
4 Jakub HomolaJakub Homola 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 SB 4:26.64 q
5 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 PrahaPraha 3 4:27.52 q
6 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 4:29.82 q
7 Ondřej BudínOndřej Budín 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 4:32.71
8 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 Liberecký krajLiberecký kraj 9 SB 4:37.56
9 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 11 4:39.93
10 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 4:40.47
11 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 Ústecký krajÚstecký kraj 8 4:50.79
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400654Dolák Pavel (VYS)1:14.72
800654Dolák Pavel (VYS)2:25.64
1200654Dolák Pavel (VYS)3:36.24
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 4:19.67 Q
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 4:21.23 Q
3 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 PrahaPraha 2 SB 4:21.52 Q
4 Marián DražanMarián Dražan 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 4:22.26 q
5 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 4:24.29 q
6 Michal PerglerMichal Pergler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 4:25.11 q
7 Pavel DolákPavel Dolák 04 VysočinaVysočina 5 SB 4:25.49 Q
8 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 4:25.93 Q
9 Adam TrojanAdam Trojan 04 VysočinaVysočina 4 4:26.49 Q
10 Jakub HomolaJakub Homola 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 SB 4:26.64 q
11 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 PrahaPraha 3 4:27.52 q
12 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 4:29.82 q
13 Albert SlabaAlbert Slaba 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 4:30.78
14 Ondřej BudínOndřej Budín 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 4:32.71
15 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 4:35.64
16 Michal ČudaMichal Čuda 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 10 SB 4:36.55
17 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 Liberecký krajLiberecký kraj 9 SB 4:37.56
18 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 11 4:39.93
19 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 4:40.47
20 Jan ApolenJan Apolen 05 Ústecký krajÚstecký kraj 11 SB 4:41.02
21 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Pardubický krajPardubický kraj 9 4:46.37
22 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 Ústecký krajÚstecký kraj 8 4:50.79

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Středočeský krajStředočeský kraj 1 4:17.85
2 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 PrahaPraha 3 4:18.88
3 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 4:19.28
4 Pavel DolákPavel Dolák 04 VysočinaVysočina 7 4:21.93
5 Marián DražanMarián Dražan 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 4:23.45
6 Michal PerglerMichal Pergler 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 4:24.43
7 Adam TrojanAdam Trojan 04 VysočinaVysočina 9 4:25.63
8 Jakub HomolaJakub Homola 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 4:26.20
9 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 12 4:27.59
10 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 4:27.62
11 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 8 4:37.27
12 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 PrahaPraha 11 4:38.08
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40054Dražan Marián (STC)1:16.01
80079Šolc Matěj (STC)2:26.52
120079Šolc Matěj (STC)3:30.66
Celkem 12 závodníků