Back

 / Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 12.72 Q
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 13.67 q
3 Roman TodorovRoman Todorov 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 13.99 q
4 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 14.36
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 Liberecký krajLiberecký kraj 7 SB 14.67
6 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 14.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 13.40 Q
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 5 SB 13.46 q
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 PrahaPraha 3 SB 13.97 q
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 14.24
5 Šimon PekařŠimon Pekař 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 14.36
6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 Ústecký krajÚstecký kraj 7 SB 14.60
7 Jan KořénekJan Kořének 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 SB 14.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 Liberecký krajLiberecký kraj 5 13.77 Q
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 13.99 q
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 PrahaPraha 3 SB 14.14
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 14.23
5 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 SB 14.29
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 14.30
7 Jan KotíkJan Kotík 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 17.38
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 12.72 Q
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 13.40 Q
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 5 SB 13.46 q
4 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 13.67 q
5 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 Liberecký krajLiberecký kraj 5 13.77 Q
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 PrahaPraha 3 SB 13.97 q
7 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 13.99 q
8 Roman TodorovRoman Todorov 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 13.99 q
9 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 PrahaPraha 3 SB 14.14
10 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 14.23
11 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 14.24
12 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 SB 14.29
13 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 14.30
14 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 14.36
15 Šimon PekařŠimon Pekař 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 14.36
16 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 Ústecký krajÚstecký kraj 7 SB 14.60
17 Roman KadavýRoman Kadavý 05 Liberecký krajLiberecký kraj 7 SB 14.67
18 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 14.74
19 Jan KořénekJan Kořének 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 SB 14.83
20 Jan KotíkJan Kotík 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 17.38

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:35) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 NR 12.65
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 Liberecký krajLiberecký kraj 3 SB 13.22
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 13.38
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 SB 13.40
5 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 13.66
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 PrahaPraha 7 SB 13.72
7 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 2 13.76
8 Roman TodorovRoman Todorov 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 14.22
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 10:40) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 4 14.53 Q
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 14.92 q
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 15.14
4 Klára ToováKlára Toová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 15.31
5 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 1 PB 15.47
6 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 15.48
7 Klára KlementováKlára Klementová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 15.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 10:40) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 PrahaPraha 4 SB 14.43 Q
2 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Ústecký krajÚstecký kraj 5 SB 14.67 q
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 PrahaPraha 6 SB 14.76 q
4 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 14.92
5 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 14.97
6 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 VysočinaVysočina 2 15.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 10:40) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Pardubický krajPardubický kraj 4 SB 14.37 Q
2 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 6 SB 14.49 q
3 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 14.91 q
4 Tereza VálkováTereza Válková 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 14.96
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 15.36
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 Pardubický krajPardubický kraj 7 15.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Pardubický krajPardubický kraj 4 SB 14.37 Q
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 PrahaPraha 4 SB 14.43 Q
3 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 6 SB 14.49 q
4 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 4 14.53 Q
5 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Ústecký krajÚstecký kraj 5 SB 14.67 q
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 PrahaPraha 6 SB 14.76 q
7 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 14.91 q
8 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 14.92 q
9 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 14.92
10 Tereza VálkováTereza Válková 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 14.96
11 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 14.97
12 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 15.14
13 Klára ToováKlára Toová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 15.31
14 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 15.36
15 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 VysočinaVysočina 2 15.38
16 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 1 PB 15.47
17 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 15.48
18 Klára KlementováKlára Klementová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 15.66
19 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 Pardubický krajPardubický kraj 7 15.95

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 15:25) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Pardubický krajPardubický kraj 4 SB 14.22
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 3 SB 14.34
3 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 6 14.64
4 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 14.76
5 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 14.85
6 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 =SB 14.89
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 PrahaPraha 7 15.12
Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 PrahaPraha 5 DNF
Celkem 8 závodníků