Back

 / Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

4 x 60 m - Mix mladší žactvo (Běh)

Běh 1 (st, 26.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Ježková K., Culka M., Urbanová K., Socha F. A - Ježková K., Culka M., Urbanová K., Socha F. Pardubický krajPardubický kraj 3 29.91
2 A - Pešlová P., Stupa V., Kubajurová T., Zach M. A - Pešlová P., Stupa V., Kubajurová T., Zach M. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 29.94
3 A - Záhořová T., Soukup O., Jánská V., Fleisig J. A - Záhořová T., Soukup O., Jánská V., Fleisig J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 29.99
4 A - Horčičková A., Horna L., Krykorková T., Hejna F. A - Horčičková A., Horna L., Krykorková T., Hejna F. Liberecký krajLiberecký kraj 7 30.16
5 A - Šimková A., Tůma O., Táborská T., Lukeš M. A - Šimková A., Tůma O., Táborská T., Lukeš M. PrahaPraha 4 30.44
6 A - Staňková V., Koucký J., Musilová N., Dreisig M. A - Staňková V., Koucký J., Musilová N., Dreisig M. VysočinaVysočina 6 30.48
7 Křížová V., Kočí B., Bezdíčková D., Bok L. Křížová V., Kočí B., Bezdíčková D., Bok L. Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 30.90
8 A - Štoplová M., Lambertucci A., Jurečková L., Marghold P. A - Štoplová M., Lambertucci A., Jurečková L., Marghold P. Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 30.98
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 26.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Nevrlá A., Jordán P., Ottlová T., Buchta M. A - Nevrlá A., Jordán P., Ottlová T., Buchta M. Středočeský krajStředočeský kraj 4 30.63
2 A - Prášilová M., Greguš P., Skopálková N., Meindlschmidt P. A - Prášilová M., Greguš P., Skopálková N., Meindlschmidt P. Zlínský krajZlínský kraj 2 30.68
3 A - Šmídová J., Pecina A., Vacková D., Pašek T. A - Šmídová J., Pecina A., Vacková D., Pašek T. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 30.87
4 A - Nováková M., Bardoš D., Zwolińská L., Švec D. A - Nováková M., Bardoš D., Zwolińská L., Švec D. Ústecký krajÚstecký kraj 7 31.16
5 Fischbachová P., Klíček P., Peterková N., Kučera R. Fischbachová P., Klíček P., Peterková N., Kučera R. Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 31.57
A - Šefránková E., Böhm J., Marušová L., Kroupa O. A - Šefránková E., Böhm J., Marušová L., Kroupa O. Jihočeský krajJihočeský kraj 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 26.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Koletová E., Balhárek Š., Červená V., Rezek T. B - Koletová E., Balhárek Š., Červená V., Rezek T. Pardubický krajPardubický kraj 5 30.75
2 B - Svobodová S., Hanzelka D., Huňková A., Cholewa A. B - Svobodová S., Hanzelka D., Huňková A., Cholewa A. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 30.81
3 B - Jarošová K., Ondriáš A., Zbožínková K., Mareš L. B - Jarošová K., Ondriáš A., Zbožínková K., Mareš L. PrahaPraha 6 31.29
4 B - Řádová T., Kratochvíl F., Holušová A., Maloň V. B - Řádová T., Kratochvíl F., Holušová A., Maloň V. Jihočeský krajJihočeský kraj 3 32.26
5 B - Fialová N., Beroun F., Dobešová A., Vorálek V. B - Fialová N., Beroun F., Dobešová A., Vorálek V. VysočinaVysočina 4 32.28
B - Čermáková K., Veselý O., Košátková A., Severa J. B - Čermáková K., Veselý O., Košátková A., Severa J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 26.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Lorenzová A., Novák V., Plecháčová A., Novotný O. B - Lorenzová A., Novák V., Plecháčová A., Novotný O. Liberecký krajLiberecký kraj 7 31.50
2 B - Balášová B., Mikovec M., Fišerová N., Pavlas D. B - Balášová B., Mikovec M., Fišerová N., Pavlas D. Ústecký krajÚstecký kraj 4 31.72
3 B - Rajmová A., Velechovský A., Ficencová B., Čermák M. B - Rajmová A., Velechovský A., Ficencová B., Čermák M. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 32.05
4 B - Plíšková E., Přibyl Z., Nováková D., Sadil V. B - Plíšková E., Přibyl Z., Nováková D., Sadil V. Středočeský krajStředočeský kraj 6 32.67
5 B - Petrželová M., Ressler J., Lieblová T., Holub T. B - Petrželová M., Ressler J., Lieblová T., Holub T. Zlínský krajZlínský kraj 3 DQ 170.7
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Ježková K., Culka M., Urbanová K., Socha F. A - Ježková K., Culka M., Urbanová K., Socha F. Pardubický krajPardubický kraj 3 29.91
2 A - Pešlová P., Stupa V., Kubajurová T., Zach M. A - Pešlová P., Stupa V., Kubajurová T., Zach M. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 29.94
3 A - Záhořová T., Soukup O., Jánská V., Fleisig J. A - Záhořová T., Soukup O., Jánská V., Fleisig J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 29.99
4 A - Horčičková A., Horna L., Krykorková T., Hejna F. A - Horčičková A., Horna L., Krykorková T., Hejna F. Liberecký krajLiberecký kraj 7 30.16
5 A - Šimková A., Tůma O., Táborská T., Lukeš M. A - Šimková A., Tůma O., Táborská T., Lukeš M. PrahaPraha 4 30.44
6 A - Staňková V., Koucký J., Musilová N., Dreisig M. A - Staňková V., Koucký J., Musilová N., Dreisig M. VysočinaVysočina 6 30.48
7 A - Nevrlá A., Jordán P., Ottlová T., Buchta M. A - Nevrlá A., Jordán P., Ottlová T., Buchta M. Středočeský krajStředočeský kraj 4 30.63
8 A - Prášilová M., Greguš P., Skopálková N., Meindlschmidt P. A - Prášilová M., Greguš P., Skopálková N., Meindlschmidt P. Zlínský krajZlínský kraj 2 30.68
9 B - Koletová E., Balhárek Š., Červená V., Rezek T. B - Koletová E., Balhárek Š., Červená V., Rezek T. Pardubický krajPardubický kraj 5 30.75
10 B - Svobodová S., Hanzelka D., Huňková A., Cholewa A. B - Svobodová S., Hanzelka D., Huňková A., Cholewa A. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 30.81
11 A - Šmídová J., Pecina A., Vacková D., Pašek T. A - Šmídová J., Pecina A., Vacková D., Pašek T. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 30.87
12 Křížová V., Kočí B., Bezdíčková D., Bok L. Křížová V., Kočí B., Bezdíčková D., Bok L. Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 30.90
13 A - Štoplová M., Lambertucci A., Jurečková L., Marghold P. A - Štoplová M., Lambertucci A., Jurečková L., Marghold P. Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 30.98
14 A - Nováková M., Bardoš D., Zwolińská L., Švec D. A - Nováková M., Bardoš D., Zwolińská L., Švec D. Ústecký krajÚstecký kraj 7 31.16
15 B - Jarošová K., Ondriáš A., Zbožínková K., Mareš L. B - Jarošová K., Ondriáš A., Zbožínková K., Mareš L. PrahaPraha 6 31.29
16 B - Lorenzová A., Novák V., Plecháčová A., Novotný O. B - Lorenzová A., Novák V., Plecháčová A., Novotný O. Liberecký krajLiberecký kraj 7 31.50
17 Fischbachová P., Klíček P., Peterková N., Kučera R. Fischbachová P., Klíček P., Peterková N., Kučera R. Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 31.57
18 B - Balášová B., Mikovec M., Fišerová N., Pavlas D. B - Balášová B., Mikovec M., Fišerová N., Pavlas D. Ústecký krajÚstecký kraj 4 31.72
19 B - Rajmová A., Velechovský A., Ficencová B., Čermák M. B - Rajmová A., Velechovský A., Ficencová B., Čermák M. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 32.05
20 B - Řádová T., Kratochvíl F., Holušová A., Maloň V. B - Řádová T., Kratochvíl F., Holušová A., Maloň V. Jihočeský krajJihočeský kraj 3 32.26
21 B - Fialová N., Beroun F., Dobešová A., Vorálek V. B - Fialová N., Beroun F., Dobešová A., Vorálek V. VysočinaVysočina 4 32.28
22 B - Plíšková E., Přibyl Z., Nováková D., Sadil V. B - Plíšková E., Přibyl Z., Nováková D., Sadil V. Středočeský krajStředočeský kraj 6 32.67
23 B - Petrželová M., Ressler J., Lieblová T., Holub T. B - Petrželová M., Ressler J., Lieblová T., Holub T. Zlínský krajZlínský kraj 3 DQ 170.7
A - Šefránková E., Böhm J., Marušová L., Kroupa O. A - Šefránková E., Böhm J., Marušová L., Kroupa O. Jihočeský krajJihočeský kraj 5 DNF
B - Čermáková K., Veselý O., Košátková A., Severa J. B - Čermáková K., Veselý O., Košátková A., Severa J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 DNF

4 x 60 m - Mix starší žactvo (Běh)

Běh 1 (st, 26.6.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Cagašová A., Long C., Toová K., Halátek P. A - Cagašová A., Long C., Toová K., Halátek P. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 27.66
2 A - Kaplanová T., Kvapil L., Kozlová L., Bruha J. A - Kaplanová T., Kvapil L., Kozlová L., Bruha J. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 27.99
3 A - Elfmarková E., Tolj T., Křížová B., Vaněk M. A - Elfmarková E., Tolj T., Křížová B., Vaněk M. PrahaPraha 6 28.04
4 Blažková H., Strapáč O., Jakusidisová V., Horáček P. Blažková H., Strapáč O., Jakusidisová V., Horáček P. Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 28.16
5 A - Vlková T., Vinduška V., Lamačová T., Dvořák T. A - Vlková T., Vinduška V., Lamačová T., Dvořák T. Středočeský krajStředočeský kraj 5 28.17
6 A - Lacinová T., Majer T., Běloubková K., Gregor Š. A - Lacinová T., Majer T., Běloubková K., Gregor Š. Ústecký krajÚstecký kraj 2 28.28
7 A - Richterová K., Šafář J., Hýblová E., Princ R. A - Richterová K., Šafář J., Hýblová E., Princ R. Liberecký krajLiberecký kraj 7 28.30
8 A - Světlíková S., Peterka Š., Zacharová K., Kika Š. A - Světlíková S., Peterka Š., Zacharová K., Kika Š. Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 28.87
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 26.6.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Zvěřinová E., Koza T., Petrušová K., Peterka J. A - Zvěřinová E., Koza T., Petrušová K., Peterka J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 28.23
2 A - Burešová M., Kvapil M., Červená E., Jedlička L. A - Burešová M., Kvapil M., Červená E., Jedlička L. Pardubický krajPardubický kraj 6 28.49
3 A - Polášková J., Sedlář J., Mitanová K., Sedlář P. A - Polášková J., Sedlář J., Mitanová K., Sedlář P. Zlínský krajZlínský kraj 5 28.52
4 A - Marušová K., Svoboda P., Bahenská L., Markvart D. A - Marušová K., Svoboda P., Bahenská L., Markvart D. Jihočeský krajJihočeský kraj 3 28.84
5 Králová A., Buršík L., Dušková Š., Kurfürst D. Králová A., Buršík L., Dušková Š., Kurfürst D. Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 28.95
6 A - Vrzalová P., Kasal P., Pavlidu S., Neufuss T. A - Vrzalová P., Kasal P., Pavlidu S., Neufuss T. VysočinaVysočina 4 28.96
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 26.6.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Šarounová M., Šrejber M., Nechanická J., Kořenek J. B - Šarounová M., Šrejber M., Nechanická J., Kořenek J. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 28.68
2 B - Radikovská A., Kratochvíl Š., Chrastinová E., Ullman J. B - Radikovská A., Kratochvíl Š., Chrastinová E., Ullman J. Středočeský krajStředočeský kraj 1 28.88
3 B - Serbousková S., Bičík D., Křivková M., Michut J. B - Serbousková S., Bičík D., Křivková M., Michut J. Pardubický krajPardubický kraj 5 29.14
4 B - Babjáková N., Rada J., Dang T., Ďurčo P. B - Babjáková N., Rada J., Dang T., Ďurčo P. Ústecký krajÚstecký kraj 2 29.25
5 B - Dorazinová N., Tran-Thay B., Kollárová M., Sellner V. B - Dorazinová N., Tran-Thay B., Kollárová M., Sellner V. PrahaPraha 6 29.27
6 B - Kučerová B., Kadavý R., Vaníčková N., Schaffer J. B - Kučerová B., Kadavý R., Vaníčková N., Schaffer J. Liberecký krajLiberecký kraj 3 29.72
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 26.6.2019 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Tkáčová A., Červenka F., Fialová D., Šenk R. B - Tkáčová A., Červenka F., Fialová D., Šenk R. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 28.73
2 B - Sajtlová N., Zajíc V., Dzurová V., Holeček J. B - Sajtlová N., Zajíc V., Dzurová V., Holeček J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 29.33
3 B - Manuel L., Poslušný P., Maršálková J., Rodr V. B - Manuel L., Poslušný P., Maršálková J., Rodr V. Jihočeský krajJihočeský kraj 5 29.53
4 B - Remešová E., Havlíček A., Kurzová B., Eliáš S. B - Remešová E., Havlíček A., Kurzová B., Eliáš S. VysočinaVysočina 1 29.56
5 B - Müllerová A., Pekař Š., Ondrigová J., Brandtner R. B - Müllerová A., Pekař Š., Ondrigová J., Brandtner R. Zlínský krajZlínský kraj 3 30.98
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 A - Cagašová A., Long C., Toová K., Halátek P. A - Cagašová A., Long C., Toová K., Halátek P. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 27.66
2 A - Kaplanová T., Kvapil L., Kozlová L., Bruha J. A - Kaplanová T., Kvapil L., Kozlová L., Bruha J. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 27.99
3 A - Elfmarková E., Tolj T., Křížová B., Vaněk M. A - Elfmarková E., Tolj T., Křížová B., Vaněk M. PrahaPraha 6 28.04
4 Blažková H., Strapáč O., Jakusidisová V., Horáček P. Blažková H., Strapáč O., Jakusidisová V., Horáček P. Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 28.16
5 A - Vlková T., Vinduška V., Lamačová T., Dvořák T. A - Vlková T., Vinduška V., Lamačová T., Dvořák T. Středočeský krajStředočeský kraj 5 28.17
6 A - Zvěřinová E., Koza T., Petrušová K., Peterka J. A - Zvěřinová E., Koza T., Petrušová K., Peterka J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 28.23
7 A - Lacinová T., Majer T., Běloubková K., Gregor Š. A - Lacinová T., Majer T., Běloubková K., Gregor Š. Ústecký krajÚstecký kraj 2 28.28
8 A - Richterová K., Šafář J., Hýblová E., Princ R. A - Richterová K., Šafář J., Hýblová E., Princ R. Liberecký krajLiberecký kraj 7 28.30
9 A - Burešová M., Kvapil M., Červená E., Jedlička L. A - Burešová M., Kvapil M., Červená E., Jedlička L. Pardubický krajPardubický kraj 6 28.49
10 A - Polášková J., Sedlář J., Mitanová K., Sedlář P. A - Polášková J., Sedlář J., Mitanová K., Sedlář P. Zlínský krajZlínský kraj 5 28.52
11 B - Šarounová M., Šrejber M., Nechanická J., Kořenek J. B - Šarounová M., Šrejber M., Nechanická J., Kořenek J. Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 28.68
12 B - Tkáčová A., Červenka F., Fialová D., Šenk R. B - Tkáčová A., Červenka F., Fialová D., Šenk R. Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 28.73
13 A - Marušová K., Svoboda P., Bahenská L., Markvart D. A - Marušová K., Svoboda P., Bahenská L., Markvart D. Jihočeský krajJihočeský kraj 3 28.84
14 A - Světlíková S., Peterka Š., Zacharová K., Kika Š. A - Světlíková S., Peterka Š., Zacharová K., Kika Š. Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 28.87
15 B - Radikovská A., Kratochvíl Š., Chrastinová E., Ullman J. B - Radikovská A., Kratochvíl Š., Chrastinová E., Ullman J. Středočeský krajStředočeský kraj 1 28.88
16 Králová A., Buršík L., Dušková Š., Kurfürst D. Králová A., Buršík L., Dušková Š., Kurfürst D. Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 28.95
17 A - Vrzalová P., Kasal P., Pavlidu S., Neufuss T. A - Vrzalová P., Kasal P., Pavlidu S., Neufuss T. VysočinaVysočina 4 28.96
18 B - Serbousková S., Bičík D., Křivková M., Michut J. B - Serbousková S., Bičík D., Křivková M., Michut J. Pardubický krajPardubický kraj 5 29.14
19 B - Babjáková N., Rada J., Dang T., Ďurčo P. B - Babjáková N., Rada J., Dang T., Ďurčo P. Ústecký krajÚstecký kraj 2 29.25
20 B - Dorazinová N., Tran-Thay B., Kollárová M., Sellner V. B - Dorazinová N., Tran-Thay B., Kollárová M., Sellner V. PrahaPraha 6 29.27
21 B - Sajtlová N., Zajíc V., Dzurová V., Holeček J. B - Sajtlová N., Zajíc V., Dzurová V., Holeček J. Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 29.33
22 B - Manuel L., Poslušný P., Maršálková J., Rodr V. B - Manuel L., Poslušný P., Maršálková J., Rodr V. Jihočeský krajJihočeský kraj 5 29.53
23 B - Remešová E., Havlíček A., Kurzová B., Eliáš S. B - Remešová E., Havlíček A., Kurzová B., Eliáš S. VysočinaVysočina 1 29.56
24 B - Kučerová B., Kadavý R., Vaníčková N., Schaffer J. B - Kučerová B., Kadavý R., Vaníčková N., Schaffer J. Liberecký krajLiberecký kraj 3 29.72
25 B - Müllerová A., Pekař Š., Ondrigová J., Brandtner R. B - Müllerová A., Pekař Š., Ondrigová J., Brandtner R. Zlínský krajZlínský kraj 3 30.98