Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 12:10) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.95 Q 0.136
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.26 Q 0.130
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.27 0.145
4 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.31 0.176
5 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.45 0.140
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.45 0.167
7 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.76 0.170
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 12:10) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 10.75 Q 0.126
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 10.90 Q 0.153
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.10 q 0.180
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.23 0.148
5 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.27 0.168
6 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 11.36 0.160
7 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.40 0.150
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 PB 10.98 Q 0.155
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.06 Q 0.134
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.06 q 0.163
4 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.37 0.143
5 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.43 0.169
6 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 11.68 0.212
Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 10.75 Q 0.126
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 10.90 Q 0.153
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.95 Q 0.136
4 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 PB 10.98 Q 0.155
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.06 Q 0.134
6 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.06 q 0.163
7 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.10 q 0.180
8 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.23 0.148
9 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.26 Q 0.130
10 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.27 0.168
11 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.27 0.145
12 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.31 0.176
13 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 11.36 0.160
14 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.37 0.143
15 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.40 0.150
16 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.43 0.169
17 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.45 0.140
17 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.45 0.167
19 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 11.68 0.212
20 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.76 0.170
Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 14:20) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 MR 10.43 0.139
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 10.72 0.140
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 10.81 0.179
4 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 10.93 0.133
5 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.98 0.122
6 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.03 0.189
7 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 11.06 0.146
David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 DNF 0.162
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (pá, 28.6.2019 - 15:05) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.27 Q 0.161
2 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.37 Q 0.161
3 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.52 Q 0.162
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.55 0.159
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.64 0.170
6 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.75 0.154
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 28.6.2019 - 15:05) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.00 Q 0.143
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.14 Q 0.199
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.25 Q 0.149
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.34 q 0.110
5 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 PB 11.47 0.117
6 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.53 0.140
7 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.60 0.150
8 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 SB 11.69 0.148
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 28.6.2019 - 15:05) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.93 Q 0.165
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.09 Q 0.167
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.34 Q 0.158
4 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.36 q 0.138
5 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.43 q 0.165
6 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.51 0.140
7 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.53 0.228
Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 28.6.2019 - 15:05) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.10 Q 0.151
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 11.30 Q 0.197
3 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.34 Q 0.168
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.40 q 0.183
5 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.47 0.150
6 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.54 0.154
7 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.80 0.190
8 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 11.81 0.172
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.93 Q 0.165
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.00 Q 0.143
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.09 Q 0.167
4 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.10 Q 0.151
5 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.14 Q 0.199
6 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.25 Q 0.149
7 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.27 Q 0.161
8 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 11.30 Q 0.197
9 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.34 q 0.110
10 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.34 Q 0.168
10 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.34 Q 0.158
12 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.36 q 0.138
13 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.37 Q 0.161
14 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.40 q 0.183
15 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.43 q 0.165
16 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.47 0.150
16 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 PB 11.47 0.117
18 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.51 0.140
19 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.52 Q 0.162
20 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.53 0.140
21 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.53 0.228
22 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.54 0.154
23 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.55 0.159
24 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.60 0.150
25 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.64 0.170
26 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 SB 11.69 0.148
27 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.75 0.154
28 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.80 0.190
29 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 11.81 0.172
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS

100 m - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (pá, 28.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.01 Q 0.170
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 11.17 Q 0.152
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.25 Q 0.171
4 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.26 0.155
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.44 0.138
6 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.44 0.154
7 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.57 0.119
8 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.62 0.128
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (pá, 28.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NL 10.86 Q 0.150
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.98 Q 0.137
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 11.07 Q 0.199
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.17 q 0.201
5 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 =PB 11.25 q 0.144
6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 11.31 0.179
7 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.39 0.182
8 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.42 0.122
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NL 10.86 Q 0.150
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.98 Q 0.137
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.01 Q 0.170
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 11.07 Q 0.199
5 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.17 q 0.201
5 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 11.17 Q 0.152
7 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.25 Q 0.171
8 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 =PB 11.25 q 0.144
9 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.26 0.155
10 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 11.31 0.179
11 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.39 0.182
12 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.42 0.122
13 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.44 0.138
14 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.44 0.154
15 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.57 0.119
16 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.62 0.128

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 14:10) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.97 0.153
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.00 0.162
3 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.07 0.142
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.26 0.198
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 7 11.31 0.175
6 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.33 0.149
7 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 11.37 0.165
8 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.40 0.163
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 14:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 11.83 0.180
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 =PB 11.84 0.159
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 11.97 0.133
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 12.03 0.314
5 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 12.08 0.162
6 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.11 0.167
7 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 12.26 0.207
8 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 12.36 0.155
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 11:55) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.03 Q 0.158
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 12.12 Q 0.151
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 12.22 q 0.181
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 12.66 0.173
5 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 12.67 0.217
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.80 0.181
7 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.84 0.288
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 11:55) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 11.85 Q 0.179
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 Q 0.363
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 12.08 q 0.182
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 12.58 0.171
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12.73 0.199
6 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 SB 12.75 0.171
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 SB 12.76 0.173
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 11:55) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.02 Q 0.128
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.27 Q 0.135
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 =PB 12.28 0.131
4 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 12.37 0.182
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 12.43 0.187
6 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 SB 12.62 0.198
7 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.15 0.196
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 11.85 Q 0.179
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.02 Q 0.128
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.03 Q 0.158
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 Q 0.363
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 12.08 q 0.182
6 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 12.12 Q 0.151
7 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 12.22 q 0.181
8 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.27 Q 0.135
9 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 =PB 12.28 0.131
10 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 12.37 0.182
11 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 12.43 0.187
12 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 12.58 0.171
13 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 SB 12.62 0.198
14 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 12.66 0.173
15 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 12.67 0.217
16 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12.73 0.199
17 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 SB 12.75 0.171
18 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 SB 12.76 0.173
19 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.80 0.181
20 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.84 0.288
21 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.15 0.196

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (pá, 28.6.2019 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.17 Q 0.225
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.32 Q 0.146
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 12.36 Q 0.201
4 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.72 q 0.197
5 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 12.74 0.165
6 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.79 0.129
7 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.93 0.195
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 28.6.2019 - 14:45) official Vítr: +3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.15 Q 0.362
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.21 Q 0.203
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.25 Q 0.170
4 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.55 q 0.182
5 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.57 q 0.173
6 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 12.77 0.189
7 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 12.85 0.243
8 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 13.01 0.226
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 28.6.2019 - 14:45) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.32 Q 0.179
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.43 Q 0.174
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.44 Q 0.156
4 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.78 0.176
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.00 0.134
6 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.08 0.196
7 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.30 0.180
8 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.36 0.228
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 28.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.35 Q 0.197
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 12.49 Q 0.152
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 12.56 Q 0.173
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.67 q 0.157
5 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.90 0.358
6 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.93 0.190
7 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.15 0.188
8 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 13.16 0.222
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.15 Q 0.362
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.17 Q 0.225
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.21 Q 0.203
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.25 Q 0.170
5 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.32 Q 0.146
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.32 Q 0.179
7 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.35 Q 0.197
8 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 12.36 Q 0.201
9 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.43 Q 0.174
10 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.44 Q 0.156
11 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 12.49 Q 0.152
12 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.55 q 0.182
13 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 12.56 Q 0.173
14 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.57 q 0.173
15 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.67 q 0.157
16 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.72 q 0.197
17 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 12.74 0.165
18 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 12.77 0.189
19 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.78 0.176
20 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.79 0.129
21 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 12.85 0.243
22 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.90 0.358
23 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.93 0.195
24 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.93 0.190
25 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.00 0.134
26 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 13.01 0.226
27 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.08 0.196
28 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.15 0.188
29 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 13.16 0.222
30 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.30 0.180
31 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.36 0.228

100 m - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (pá, 28.6.2019 - 16:20) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.19 Q 0.277
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.24 Q 0.192
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 12.29 Q 0.180
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.43 0.204
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.49 0.108
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.64 0.155
7 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.72 0.153
8 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 12.73 0.145
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (pá, 28.6.2019 - 16:20) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.98 Q 0.170
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 12.00 Q 0.168
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 12.27 Q 0.162
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 12.29 q 0.137
5 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 7 12.33 q 0.262
6 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.46 0.160
7 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 12.66 0.157
8 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.82 0.180
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.98 Q 0.170
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 12.00 Q 0.168
3 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.19 Q 0.277
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.24 Q 0.192
5 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 12.27 Q 0.162
6 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 12.29 q 0.137
7 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 12.29 Q 0.180
8 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 7 12.33 q 0.262
9 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.43 0.204
10 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.46 0.160
11 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.49 0.108
12 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.64 0.155
13 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 12.66 0.157
14 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.72 0.153
15 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 12.73 0.145
16 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.82 0.180

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 13:50) official Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.79 0.170
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.93 0.178
3 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.99 0.161
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.99 0.192
5 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.04 0.150
6 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 12.06 0.177
7 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.23 0.152
8 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 8 12.37 0.187
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.94 Q 0.156
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.46 Q 0.260
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.80 0.226
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.88 0.171
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.10 0.182
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.10 0.200
7 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.18 0.160
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.19 Q 0.170
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.27 Q 0.182
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.44 q 0.168
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 22.75 q 0.196
5 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 23.20 0.196
6 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.23 0.160
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vítr: -3.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.32 Q 0.141
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.58 Q 0.122
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.98 0.152
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.26 0.171
5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.39 0.149
6 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 23.41 0.155
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.94 Q 0.156
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.19 Q 0.170
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.27 Q 0.182
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.32 Q 0.141
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.44 q 0.168
6 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.46 Q 0.260
7 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.58 Q 0.122
8 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 22.75 q 0.196
9 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.80 0.226
10 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.88 0.171
11 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.98 0.152
12 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.10 0.182
13 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.10 0.200
14 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.18 0.160
15 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 23.20 0.196
16 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.23 0.160
17 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.26 0.171
18 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.39 0.149
19 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 23.41 0.155
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNS

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 15:10) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 21.35 0.149
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.53 0.158
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.54 0.142
4 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 22.29 0.124
5 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.36 0.194
6 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.60 0.258
7 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.60 0.152
8 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.68 0.208
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Semifinále 1 (ne, 30.6.2019 - 11:25) official Vítr: -3.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.47 Q 0.170
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 22.97 Q 0.235
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.11 Q 0.180
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.17 0.177
5 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.46 0.164
6 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 23.71 0.180
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 6 24.11 0.338
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (ne, 30.6.2019 - 11:26) official Vítr: -3.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.40 Q 0.150
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.62 Q 0.201
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.68 Q 0.234
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.71 q 0.135
5 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 23.09 q 0.179
6 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.26 0.192
7 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 23.56 0.163
8 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.68 0.329
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.40 Q 0.150
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.47 Q 0.170
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.62 Q 0.201
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.68 Q 0.234
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.71 q 0.135
6 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 22.97 Q 0.235
7 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 23.09 q 0.179
8 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.11 Q 0.180
9 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.17 0.177
10 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.26 0.192
11 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.46 0.164
12 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 23.56 0.163
13 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.68 0.329
14 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 23.71 0.180
15 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 6 24.11 0.338
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 DNS

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.23 Q 0.148
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 22.48 Q 0.239
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.56 Q 0.198
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.73 q 0.228
5 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 23.24 q 0.147
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.31 0.189
7 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 23.44 0.158
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.29 Q 0.141
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 22.30 Q 0.205
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.65 Q 0.173
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 23.00 q 0.173
5 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.16 q 0.207
6 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 24.09 0.222
Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNF 0.335
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.63 Q 0.193
2 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 22.97 Q 0.175
3 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.11 Q 0.191
4 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.55 0.186
5 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 23.57 0.201
6 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 24.06 0.148
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 22.05 Q 0.175
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 22.30 Q 0.192
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 22.62 Q 0.184
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.36 0.168
5 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 23.65 0.160
David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF 0.185
Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 22.05 Q 0.175
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.23 Q 0.148
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.29 Q 0.141
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 22.30 Q 0.205
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 22.30 Q 0.192
6 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 22.48 Q 0.239
7 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.56 Q 0.198
8 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 22.62 Q 0.184
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.63 Q 0.193
10 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.65 Q 0.173
11 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.73 q 0.228
12 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 22.97 Q 0.175
13 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 23.00 q 0.173
14 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.11 Q 0.191
15 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.16 q 0.207
16 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 23.24 q 0.147
17 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.31 0.189
18 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.36 0.168
19 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 23.44 0.158
20 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.55 0.186
21 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 23.57 0.201
22 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 23.65 0.160
23 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 24.06 0.148
24 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 24.09 0.222
Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNF 0.335
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF 0.185
Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 15:00) official Vítr: -4.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.38 0.132
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 22.41 0.180
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.64 0.224
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 22.73 0.225
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.86 0.132
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.88 0.169
7 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 23.16 0.169
8 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.17 0.196
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 30.6.2019 - 11:10) official Vítr: -2.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.04 Q 0.410
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.58 Q 0.437
3 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.09 0.227
4 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.35 0.178
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 26.74 0.199
6 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 27.67 0.217
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.6.2019 - 11:10) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.77 Q 0.145
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 25.53 Q 0.347
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 25.65 q 0.169
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.02 0.218
5 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.32 0.226
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 26.69 0.196
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 30.6.2019 - 11:10) official Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.56 Q 0.203
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.72 Q 0.165
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.86 q 0.413
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 26.05 0.172
5 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 26.45 0.177
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.77 Q 0.145
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.04 Q 0.410
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 25.53 Q 0.347
4 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.56 Q 0.203
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.58 Q 0.437
6 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 25.65 q 0.169
7 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.72 Q 0.165
8 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.86 q 0.413
9 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.02 0.218
10 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 26.05 0.172
11 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.09 0.227
12 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.32 0.226
13 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.35 0.178
14 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 26.45 0.177
15 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 26.69 0.196
16 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 26.74 0.199
17 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 27.67 0.217
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:50) official Vítr: -3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 24.19 0.171
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.41 0.222
3 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 25.14 0.219
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 25.25 0.178
5 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 25.48 0.124
6 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 25.73 0.149
7 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 25.86 0.172
Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:40) official Vítr: -3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 24.40 0.154
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.92 0.332
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.38 0.197
4 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 25.41 0.282
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 25.71 0.223
6 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.74 0.265
7 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 8 25.86 0.326
8 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 26.00 0.185
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.70 Q 0.348
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 25.15 Q 0.264
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.71 Q 0.284
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.09 0.174
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 26.44 0.136
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 26.51 0.163
Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF 0.212
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.06 Q 0.170
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.29 Q 0.234
3 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 25.44 Q 0.209
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 26.11 0.215
5 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 26.30 0.214
6 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 26.32 0.225
Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.81 Q 0.186
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 SB 24.91 Q 0.317
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 25.08 Q 0.167
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.53 q 0.195
5 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 25.72 q 0.168
6 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 26.20 0.216
7 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 26.46 0.205
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 25.22 Q 0.242
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.30 Q 0.171
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.36 Q 0.189
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.56 q 0.180
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.93 q 0.165
6 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 26.33 0.189
7 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 26.53 0.206
8 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 26.83 0.239
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.70 Q 0.348
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.81 Q 0.186
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 SB 24.91 Q 0.317
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.06 Q 0.170
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 25.08 Q 0.167
6 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 25.15 Q 0.264
7 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 25.22 Q 0.242
8 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.29 Q 0.234
9 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.30 Q 0.171
10 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.36 Q 0.189
11 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 25.44 Q 0.209
12 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.53 q 0.195
13 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.56 q 0.180
14 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.71 Q 0.284
15 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 25.72 q 0.168
16 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.93 q 0.165
17 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.09 0.174
18 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 26.11 0.215
19 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 26.20 0.216
20 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 26.30 0.214
21 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 26.32 0.225
22 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 26.33 0.189
23 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 26.44 0.136
24 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 26.46 0.205
25 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 26.51 0.163
26 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 26.53 0.206
27 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 26.83 0.239
Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF 0.212
Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 DNS

200 m - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Semifinále 1 (ne, 30.6.2019 - 11:00) official Vítr: -3.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.13 Q 0.345
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 25.59 Q 0.205
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 3 25.68 Q 0.278
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 25.90 q 0.251
5 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 26.30 0.232
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 26.50 0.190
7 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.54 0.158
Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (ne, 30.6.2019 - 11:01) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.35 Q 0.193
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.46 Q 0.167
3 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 25.67 Q 0.280
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 25.87 q 0.177
5 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 26.00 0.221
6 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.20 0.301
7 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 26.21 0.161
Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.13 Q 0.345
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.35 Q 0.193
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.46 Q 0.167
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 25.59 Q 0.205
5 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 25.67 Q 0.280
6 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 3 25.68 Q 0.278
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 25.87 q 0.177
8 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 25.90 q 0.251
9 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 26.00 0.221
10 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.20 0.301
11 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 26.21 0.161
12 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 26.30 0.232
13 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 26.50 0.190
14 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.54 0.158
Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 DNS

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.35 Q 0.160
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.73 Q 0.198
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 SB 49.86 0.323
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.99 0.179
5 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 51.31 0.184
6 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 51.79 0.236
7 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 52.64 0.181
8 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 53.94 0.179
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 49.04 Q 0.152
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 49.31 Q 0.175
3 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 49.61 q 0.233
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 50.47 0.212
5 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 50.64 0.180
6 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 SB 51.23 0.227
7 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 51.74 0.256
8 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 52.36 0.182
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 49.00 Q 0.166
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 49.26 Q 0.192
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.85 q 0.233
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 PB 50.12 0.217
5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.38 0.213
6 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 51.06 0.221
7 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 51.75 0.168
Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.35 Q 0.160
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 49.00 Q 0.166
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 49.04 Q 0.152
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 49.26 Q 0.192
5 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 49.31 Q 0.175
6 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 49.61 q 0.233
7 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.73 Q 0.198
8 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.85 q 0.233
9 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 SB 49.86 0.323
10 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.99 0.179
11 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 PB 50.12 0.217
12 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.38 0.213
13 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 50.47 0.212
14 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 50.64 0.180
15 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 51.06 0.221
16 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 SB 51.23 0.227
17 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 51.31 0.184
18 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 51.74 0.256
19 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 51.75 0.168
20 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 51.79 0.236
21 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 52.36 0.182
22 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 52.64 0.181
23 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 53.94 0.179
Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNS

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 47.58 0.158
2 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 48.41 0.162
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 PB 48.77 0.225
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 49.18 0.197
5 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 49.26 0.172
6 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.60 0.196
7 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 49.67 0.193
8 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 49.86 0.238
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.14 0.158
2 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 49.39 0.202
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 50.19 0.145
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 50.52 0.179
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.03 0.227
6 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 51.57 0.182
7 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 51.76 0.315
8 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 52.66 0.309
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.80 Q 0.171
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 51.63 0.200
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 52.01 0.194
4 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 52.09 0.212
5 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 52.31 0.285
6 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 52.87 0.177
7 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 53.39 0.219
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 50.92 Q 0.199
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.08 q 0.207
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.55 q 0.189
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 52.36 0.228
5 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 52.50 0.234
6 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 52.65 0.277
7 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 53.41 0.212
8 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 54.10 0.190
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 50.54 Q 0.173
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.74 q 0.164
3 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 6 PB 51.57 0.257
4 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 52.20 0.347
5 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 53.13 0.314
6 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 53.81 0.174
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.98 Q 0.190
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.56 q 0.149
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 52.33 0.240
4 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 53.63 0.194
5 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 53.81 0.176
6 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 54.01 0.395
7 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 54.07 0.424
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNF 0.198
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.80 Q 0.171
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 50.54 Q 0.173
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.74 q 0.164
4 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 50.92 Q 0.199
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.98 Q 0.190
6 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.08 q 0.207
7 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.55 q 0.189
8 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.56 q 0.149
9 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 6 PB 51.57 0.257
10 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 51.63 0.200
11 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 52.01 0.194
12 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 52.09 0.212
13 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 52.20 0.347
14 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 52.31 0.285
15 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 52.33 0.240
16 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 52.36 0.228
17 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 52.50 0.234
18 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 52.65 0.277
19 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 52.87 0.177
20 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 53.13 0.314
21 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 53.39 0.219
22 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 53.41 0.212
23 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 53.63 0.194
24 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 53.81 0.174
25 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 53.81 0.176
26 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 54.01 0.395
27 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 54.07 0.424
28 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 54.10 0.190
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNF 0.198

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 55.70 Q 0.174
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 57.59 Q 0.335
3 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 58.21 q 0.401
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 58.75 0.159
5 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 59.45 0.413
6 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 59.89 0.245
7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 61.23 0.170
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 57.75 Q 0.240
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 58.06 Q 0.609
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 58.45 q 0.290
4 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.19 0.174
5 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 60.35 0.426
6 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 64.00 0.189
Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.45 Q 0.393
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 4 57.77 Q 0.460
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 58.54 0.355
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 59.40 0.334
5 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 60.58 0.336
6 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 62.44 0.439
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 55.70 Q 0.174
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.45 Q 0.393
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 57.59 Q 0.335
4 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 57.75 Q 0.240
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 4 57.77 Q 0.460
6 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 58.06 Q 0.609
7 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 58.21 q 0.401
8 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 58.45 q 0.290
9 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 58.54 0.355
10 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 58.75 0.159
11 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 59.40 0.334
12 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 59.45 0.413
13 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 59.89 0.245
14 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 60.19 0.174
15 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 60.35 0.426
16 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 60.58 0.336
17 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 61.23 0.170
18 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 62.44 0.439
19 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 64.00 0.189
Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 55.50 0.195
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 7 PB 55.75 0.191
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.08 0.355
4 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 56.47 0.183
5 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 57.57 0.188
6 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 57.75 0.416
7 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 58.18 0.225
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 56.99 0.358
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 57.11 0.338
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 57.24 0.387
4 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 SB 58.29 0.228
5 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 58.81 0.176
6 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 59.11 0.168
7 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 60.14 0.195
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 57.26 Q 0.297
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 58.16 q 0.380
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.28 q 0.144
4 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 59.85 0.276
5 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 60.30 0.469
6 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 61.38 0.206
7 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 61.42 0.167
8 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 64.82 0.302
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 57.87 Q 0.338
2 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 58.71 q 0.204
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 60.05 0.213
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 7 PB 60.84 0.135
5 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 60.86 0.234
6 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 61.35 0.284
7 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 PB 61.58 0.286
8 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 61.88 0.211
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 58.99 Q 0.213
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 59.01 q 0.355
3 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 59.61 0.231
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 60.07 0.209
5 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 61.40 0.393
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 61.63 0.169
7 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 61.99 0.152
8 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 62.25 0.201
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.6.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 59.24 Q 0.191
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 59.54 0.434
3 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 59.66 0.177
4 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 61.67 0.201
5 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 62.09 0.241
Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF 0.138
Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNF 0.204
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 57.26 Q 0.297
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 57.87 Q 0.338
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 58.16 q 0.380
4 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 58.71 q 0.204
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 58.99 Q 0.213
6 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 59.01 q 0.355
7 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 59.24 Q 0.191
8 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.28 q 0.144
9 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 59.54 0.434
10 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 59.61 0.231
11 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 59.66 0.177
12 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 59.85 0.276
13 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 60.05 0.213
14 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 60.07 0.209
15 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 60.30 0.469
16 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 7 PB 60.84 0.135
17 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 60.86 0.234
18 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 61.35 0.284
19 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 61.38 0.206
20 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 61.40 0.393
21 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 61.42 0.167
22 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 PB 61.58 0.286
23 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 61.63 0.169
24 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 61.67 0.201
25 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 61.88 0.211
26 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 61.99 0.152
27 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 62.09 0.241
28 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 62.25 0.201
29 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 64.82 0.302
Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF 0.138
Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNF 0.204
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 DNS

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:54.66 Q
2 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 1:55.28 Q
3 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 1:56.34 q
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 1:58.99
5 Adam KolářAdam Kolář 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 1:59.72
6 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:00.74
7 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 2:04.58
Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400775Spilka Marek (FMIST)57.20
600995Kotyza Daniel (UNIBR)1:27.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:55.62 Q
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:56.05 Q
3 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:57.14
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 1:57.57
5 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 1:58.41
6 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 1:59.10
7 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:03.22
8 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40038Pecha Martin (CASLA)57.27
60038Pecha Martin (CASLA)1:26.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:56.23 Q
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:56.53 Q
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 1:56.77 q
4 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 1:58.99
5 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 2:00.44
6 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 2:00.82
7 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:02.18
8 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 2:02.40
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400981Janeček Jiří (USKUL)56.23
600981Janeček Jiří (USKUL)1:26.02
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:54.66 Q
2 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 1:55.28 Q
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:55.62 Q
4 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:56.05 Q
5 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:56.23 Q
6 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 1:56.34 q
7 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:56.53 Q
8 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 1:56.77 q
9 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:57.14
10 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 1:57.57
11 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 1:58.41
12 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 1:58.99
13 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 1:58.99
14 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 1:59.10
15 Adam KolářAdam Kolář 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 1:59.72
16 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 2:00.44
17 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:00.74
18 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 2:00.82
19 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:02.18
20 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 2:02.40
21 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:03.22
22 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.72
23 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 2:04.58
Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:52.52
2 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 PB 1:53.68
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:54.05
4 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 1:54.40
5 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:56.18
6 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 1:56.31
7 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 1:57.08
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400981Janeček Jiří (USKUL)54.83
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:58.32 Q
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:58.87 Q
3 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:59.23 q
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:01.46
5 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 2:02.56
6 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 2:03.47
7 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:03.85
8 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:05.07
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400702Holub Martin (OTROK)59.15
600702Holub Martin (OTROK)1:29.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:58.37 Q
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.92 Q
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 1:59.85
4 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:00.00
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 2:01.91
6 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:02.38
7 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:07.92
8 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:12.64
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400668Trávníček Štěpán (STRIB)56.64
600668Trávníček Štěpán (STRIB)1:28.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 1:59.09 Q
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:59.17 Q
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 1:59.83 q
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:01.06
5 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:01.82
6 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 2:03.39
7 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:05.19
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400699Budík Lukáš (OTROK)59.48
600699Budík Lukáš (OTROK)1:31.44
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:58.32 Q
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:58.37 Q
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:58.87 Q
4 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.92 Q
5 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 1:59.09 Q
6 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:59.17 Q
7 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:59.23 q
8 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 1:59.83 q
9 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 1:59.85
10 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:00.00
11 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:01.06
12 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:01.46
13 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:01.82
14 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 2:01.91
15 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:02.38
16 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 2:02.56
17 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 2:03.39
18 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 2:03.47
19 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:03.85
20 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:05.07
21 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:05.19
22 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:07.92
23 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:12.64
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:55.80
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 1:56.00
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:56.58
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:57.32
5 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 1:57.82
6 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.61
7 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 1:58.67
8 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:02.80
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400774Hlavačka Thomas (FMIST)57.39
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:15.94 Q
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:16.08 Q
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 2:17.76 Q
4 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 2:18.92 q
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:19.19 q
6 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:20.58
7 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:22.19
8 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 SB 2:28.21
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400545Sádlová Adéla (NMMET)1:09.12
600545Sádlová Adéla (NMMET)1:42.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:18.49 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:18.91 Q
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:19.63 Q
4 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:21.49
5 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:22.39
6 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:22.67
7 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 PB 2:24.60
8 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:26.03
9 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:31.65
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40064Folková Denisa (ACJAB)1:09.27
60064Folková Denisa (ACJAB)1:44.59
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:15.94 Q
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:16.08 Q
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 2:17.76 Q
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:18.49 Q
5 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:18.91 Q
6 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 2:18.92 q
7 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:19.19 q
8 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:19.63 Q
9 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:20.58
10 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:21.49
11 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:22.19
12 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:22.39
13 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:22.67
14 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 PB 2:24.60
15 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:26.03
16 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8