Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (pá, 28.6.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 11 SB 48.60 Q 48.60--48.60
2 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 12 48.28 Q X48.28-48.28
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 10 PB 46.69 Q XX46.6946.69
4 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 42.03 Q 42.03--42.03
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 8 41.15 Q 41.15--41.15
6 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 6 PB 39.50 q 36.4239.5031.8439.50
7 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3 PB 37.92 q 37.2437.9235.8737.92
8 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4 SB 37.77 X37.7736.0937.77
9 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 5 33.68 33.6831.2533.3533.68
10 Petra JakešováPetra Jakešová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 2 32.88 32.8826.2522.3532.88
11 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1 SB 31.08 28.9931.0829.1931.08
12 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 7 30.32 30.1829.9130.3230.32
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace B (pá, 28.6.2019 - 16:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 11 45.01 Q 45.01-45.01
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 9 SB 44.78 Q 38.9139.7344.7844.78
3 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 SB 43.21 Q 43.21--43.21
4 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 39.63 q 39.6339.56X39.63
5 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 7 39.23 q 39.23XX39.23
6 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 5 36.23 33.1428.1636.2336.23
7 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 6 35.20 34.9635.20X35.20
8 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 2 PB 34.75 XX34.7534.75
9 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 33.94 X33.9433.0733.94
10 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 1 29.74 27.7329.7425.8029.74
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 10 NM
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 9 NL 52.13 52.1344.2543.8452.13X47.0445.82
2 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 11 49.21 49.1646.67X49.1646.03X49.21
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 5 PB 46.87 40.6040.4242.9642.9637.9640.0546.87
4 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 PB 44.84 43.32X40.9543.32X40.9844.84
5 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 8 44.72 42.4641.2243.1343.1340.7842.1244.72
6 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 12 44.59 44.55XX44.5544.59X44.56
7 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 PB 43.72 38.1841.7240.4241.7242.3843.7241.45
8 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 SB 43.63 41.6643.6343.3143.6340.4641.8439.39
9 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 10 40.54 X38.0840.5440.54
10 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 2 36.09 36.09X31.9736.09
11 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1 35.50 32.7130.2235.5035.50
12 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 3 34.98 34.9834.86X34.98
Celkem 12 závodníků