Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Kvalifikace)
Kvalifikace A (pá, 28.6.2019 - 17:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ Jičín |
03 | 10 | 60.69 | Q | 54.62 | 60.69 | - | 60.69 | ||||||||||
2 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC Brno |
03 | 12 | 57.57 | Q | X | 57.57 | - | 57.57 | ||||||||||
3 |
Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 6 | PB 56.15 | Q | 56.15 | - | - | 56.15 | ||||||||||
4 |
Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 8 | 55.07 | Q | 55.07 | - | - | 55.07 | ||||||||||
5 |
David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 11 | 54.99 | q | 50.58 | 54.99 | 54.52 | 54.99 | ||||||||||
6 |
Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 5 | PB 51.66 | q | X | 51.66 | 49.20 | 51.66 | ||||||||||
7 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 7 | 50.70 | q | X | X | 50.70 | 50.70 | ||||||||||
8 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 9 | 49.91 | 40.44 | 49.83 | 49.91 | 49.91 | |||||||||||
9 |
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 3 | PB 49.41 | 46.17 | 49.41 | 47.57 | 49.41 | |||||||||||
10 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 46.70 | 46.57 | 46.70 | 45.43 | 46.70 | |||||||||||
11 |
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Jeseniova |
02 | 1 | PB 46.04 | 36.01 | 46.04 | 44.93 | 46.04 | |||||||||||
12 |
Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 2 | 38.32 | 38.32 | X | 37.52 | 38.32 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Kvalifikace B (pá, 28.6.2019 - 18:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol Opava |
03 | 7 | PB 55.89 | Q | X | 53.49 | 55.89 | 55.89 | ||||||||||
2 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 11 | 55.37 | Q | 53.55 | 55.37 | - | 55.37 | ||||||||||
3 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 8 | 55.04 | Q | 55.04 | - | - | 55.04 | ||||||||||
4 |
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4 | PB 51.35 | q | 49.72 | 50.08 | 51.35 | 51.35 | ||||||||||
5 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel Vyškov |
03 | 3 | PB 50.00 | q | 50.00 | 48.24 | 47.61 | 50.00 | ||||||||||
6 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 9 | 49.63 | 49.46 | 49.17 | 49.63 | 49.63 | |||||||||||
7 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 6 | 48.28 | X | 48.28 | 47.93 | 48.28 | |||||||||||
8 |
Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 47.71 | 34.70 | 47.28 | 47.71 | 47.71 | |||||||||||
9 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 10 | 43.30 | X | 43.30 | X | 43.30 | |||||||||||
10 |
Marek JanásMarek Janás
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 1 | 40.49 | 40.49 | X | 39.76 | 40.49 | |||||||||||
11 |
Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla Praha |
02 | 2 | 40.28 | 40.28 | 35.93 | X | 40.28 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 29.6.2019 - 17:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ Jičín |
03 | 12 | PB 64.53 | 58.37 | 63.30 | 62.11 | 63.30 | 61.92 | 64.53 | 63.83 | ||||||||
2 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC Brno |
03 | 11 | 64.47 | X | 64.47 | X | 64.47 | X | X | X | ||||||||
3 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 8 | 62.41 | 60.29 | 60.48 | 61.34 | 61.34 | 62.41 | 60.63 | X | ||||||||
4 |
David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 5 | 56.54 | 51.56 | 56.54 | 51.34 | 56.54 | X | 54.00 | 55.65 | ||||||||
5 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 6 | 55.01 | 43.27 | 37.86 | 55.01 | 55.01 | X | 53.63 | 54.19 | ||||||||
6 |
Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 7 | 54.95 | 48.21 | X | 50.22 | 50.22 | 53.79 | 48.45 | 54.95 | ||||||||
7 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 2 | PB 54.83 | X | 44.11 | 53.70 | 53.70 | 54.83 | X | X | ||||||||
8 |
Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 10 | 52.79 | X | 50.82 | 48.50 | 50.82 | 52.79 | 51.35 | 51.84 | ||||||||
9 |
Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol Opava |
03 | 9 | 49.83 | 49.83 | 45.16 | X | 49.83 | |||||||||||
10 |
Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4 | 49.53 | X | X | 49.53 | 49.53 | |||||||||||
11 |
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3 | 44.46 | 39.81 | 44.46 | 40.91 | 44.46 | |||||||||||
12 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel Vyškov |
03 | 1 | 29.74 | 29.74 | - | - | 29.74 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |