Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:54.66 Q
2 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 1:55.28 Q
3 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 1:56.34 q
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 1:58.99
5 Adam KolářAdam Kolář 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 1:59.72
6 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:00.74
7 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 2:04.58
Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400775Spilka Marek (FMIST)57.20
600995Kotyza Daniel (UNIBR)1:27.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:55.62 Q
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:56.05 Q
3 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:57.14
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 1:57.57
5 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 1:58.41
6 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 1:59.10
7 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:03.22
8 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40038Pecha Martin (CASLA)57.27
60038Pecha Martin (CASLA)1:26.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:56.23 Q
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:56.53 Q
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 1:56.77 q
4 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 1:58.99
5 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 2:00.44
6 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 2:00.82
7 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:02.18
8 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 2:02.40
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400981Janeček Jiří (USKUL)56.23
600981Janeček Jiří (USKUL)1:26.02
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:54.66 Q
2 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 1:55.28 Q
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 1:55.62 Q
4 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:56.05 Q
5 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:56.23 Q
6 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 1:56.34 q
7 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:56.53 Q
8 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 1:56.77 q
9 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:57.14
10 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 1:57.57
11 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 1:58.41
12 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 1:58.99
13 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 1:58.99
14 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 1:59.10
15 Adam KolářAdam Kolář 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 1:59.72
16 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 2:00.44
17 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:00.74
18 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 2:00.82
19 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:02.18
20 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 2:02.40
21 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:03.22
22 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.72
23 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 2:04.58
Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:52.52
2 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 PB 1:53.68
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:54.05
4 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 1:54.40
5 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 1:56.18
6 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 1:56.31
7 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 1:57.08
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400981Janeček Jiří (USKUL)54.83
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:58.32 Q
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:58.87 Q
3 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:59.23 q
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:01.46
5 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 2:02.56
6 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 2:03.47
7 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:03.85
8 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:05.07
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400702Holub Martin (OTROK)59.15
600702Holub Martin (OTROK)1:29.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:58.37 Q
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.92 Q
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 1:59.85
4 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:00.00
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 2:01.91
6 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:02.38
7 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:07.92
8 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:12.64
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400668Trávníček Štěpán (STRIB)56.64
600668Trávníček Štěpán (STRIB)1:28.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 1:59.09 Q
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:59.17 Q
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 1:59.83 q
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:01.06
5 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:01.82
6 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 2:03.39
7 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:05.19
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400699Budík Lukáš (OTROK)59.48
600699Budík Lukáš (OTROK)1:31.44
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:58.32 Q
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:58.37 Q
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:58.87 Q
4 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.92 Q
5 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 1:59.09 Q
6 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:59.17 Q
7 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:59.23 q
8 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 1:59.83 q
9 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 1:59.85
10 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:00.00
11 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:01.06
12 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:01.46
13 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:01.82
14 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 2:01.91
15 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:02.38
16 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 2:02.56
17 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 2:03.39
18 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 2:03.47
19 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:03.85
20 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:05.07
21 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:05.19
22 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:07.92
23 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:12.64
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:55.80
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 1:56.00
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:56.58
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:57.32
5 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 1:57.82
6 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.61
7 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 1:58.67
8 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:02.80
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400774Hlavačka Thomas (FMIST)57.39
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:10.73
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:12.20
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:13.86
4 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:15.28
5 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 2:20.60
6 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:20.78
7 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:21.37
8 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:22.31
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40064Folková Denisa (ACJAB)1:04.25
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:15.94 Q
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:16.08 Q
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 2:17.76 Q
4 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 2:18.92 q
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:19.19 q
6 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:20.58
7 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:22.19
8 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 SB 2:28.21
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400545Sádlová Adéla (NMMET)1:09.12
600545Sádlová Adéla (NMMET)1:42.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:18.49 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:18.91 Q
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:19.63 Q
4 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:21.49
5 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:22.39
6 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:22.67
7 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 PB 2:24.60
8 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:26.03
9 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:31.65
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40064Folková Denisa (ACJAB)1:09.27
60064Folková Denisa (ACJAB)1:44.59
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:15.94 Q
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:16.08 Q
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 2:17.76 Q
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:18.49 Q
5 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:18.91 Q
6 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 2:18.92 q
7 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:19.19 q
8 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:19.63 Q
9 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:20.58
10 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:21.49
11 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:22.19
12 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:22.39
13 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:22.67
14 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 PB 2:24.60
15 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:26.03
16 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 SB 2:28.21
17 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:31.65

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:16.13 Q
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 2:18.86 Q
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:19.35 q
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:24.74
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:25.34
6 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:25.45
7 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 SB 2:28.57
8 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:30.65
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400271Porubčanová Zuzana (POCER)1:04.62
600271Porubčanová Zuzana (POCER)1:40.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 2:19.80 Q
2 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:20.78 Q
3 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 2:22.07 q
4 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:22.42
5 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 2:24.19
6 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 3 2:25.39
7 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:27.69
8 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:29.79
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400537Machátová Martina (KOTPR)1:08.57
600549Hluší Natálie (SPEBR)1:45.83
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:21.84 Q
2 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:21.95 Q
3 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:22.76
4 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:25.25
5 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 2:25.78
6 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:25.98
7 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:26.05
8 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:26.47
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400321Fiantová Sabina (AHAVY)1:12.96
600321Fiantová Sabina (AHAVY)1:47.73
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:16.13 Q
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 2:18.86 Q
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:19.35 q
4 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 2:19.80 Q
5 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:20.78 Q
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:21.84 Q
7 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:21.95 Q
8 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 2:22.07 q
9 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:22.42
10 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:22.76
11 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 2:24.19
12 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:24.74
13 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:25.25
14 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:25.34
15 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 3 2:25.39
16 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:25.45
17 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 2:25.78
18 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:25.98
19 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:26.05
20 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:26.47
21 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:27.69
22 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 SB 2:28.57
23 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:29.79
24 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:30.65

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 2:12.04
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 2:16.39
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:19.65
4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:22.52
5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:22.58
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:22.67
7 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:23.83
8 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:24.47
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400271Porubčanová Zuzana (POCER)1:03.60
Celkem 8 závodníků