Skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (so, 29.6.2019 - 12:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.743.944.044.144.244.344.424.504.584.664.734.804.875.005.155.22 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 14 | NL 5.15 | --------O-O-OOXOXX- | ||||||||||||||
2 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | PB 4.66 | ---O-OOOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 13 | 4.58 | --------O-XX-X | ||||||||||||||
4 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 11 | PB 4.58 | ----OXOOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 10 | 4.42 | ----O-OX-XX | ||||||||||||||
6 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita Brno |
01 | 7 | PB 4.24 | OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 8 | PB 4.14 | XXOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 4 | 3.94 | OOXXX | ||||||||||||||
9 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. |
00 | 6 | 3.94 | OXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 5 | 3.94 | OXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 3 | 3.74 | XOXXX | ||||||||||||||
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 29.6.2019 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.503.703.803.904.004.084.164.234.284.334.384.434.484.534.584.634.684.73 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 14 | NL 4.63 | ----O-O-OO-OXOOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 15 | NL 4.63 | ------XXO---O-XOX-XOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 11 | PB 4.28 | -O-OOOXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 12 | 4.16 | -O-OXXOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 10 | PB 4.08 | -OOXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 13 | 4.00 | --O-XOXXX | ||||||||||||||
7 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 9 | 3.90 | -XO-OXXX | ||||||||||||||
8 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 3 | PB 3.90 | XXOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 8 | 3.90 | XOXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 7 | 3.80 | OOO-XXX | ||||||||||||||
10= |
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 6 | =PB 3.80 | OOO-XXX | ||||||||||||||
12= |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 1 | 3.50 | OXXX | ||||||||||||||
12= |
David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 4 | 3.50 | OXXX | ||||||||||||||
Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s. |
02 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (pá, 28.6.2019 - 15:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.492.692.792.892.993.093.193.293.393.473.543.603.75 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 12 | 3.60 | -----------OXXX | ||||||||||||||
2 |
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 10 | PB 3.47 | -----OXOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 11 | PB 3.47 | -----XXOOOXX-OXXX | ||||||||||||||
4 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 9 | SB 3.39 | ----O-OOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4 |
01 | 8 | 2.99 | ---XOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 6 | 2.89 | OXXOXOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ Třinec |
01 | 5 | PB 2.89 | OXOOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 2 | PB 2.79 | OOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 7 | 2.69 | OOXXX | ||||||||||||||
10 |
Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 4 | 2.69 | -XO-XXX | ||||||||||||||
11 |
Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK Bílina |
01 | 1 | 2.49 | OXXX | ||||||||||||||
Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 28.6.2019 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.292.442.592.692.792.892.973.053.133.213.273.323.373.423.473.523.623.67 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 14 | 3.67 | -------------XO-XXOOO | ||||||||||||||
2 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 13 | 3.52 | ------O--O-XOO-XXOXOX-X | ||||||||||||||
3 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 10 | PB 3.47 | -------OOO-OXOXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 12 | PB 3.47 | ----------OXO-OXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 9 | PB 3.32 | ----OOOOXOOOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 11 | 3.32 | -------OOO-XXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha |
03 | 8 | SB 3.21 | ----O-OOOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 5 | PB 2.97 | ---OOOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6 | 2.97 | ---OOXOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK Jeseniova |
03 | 4 | PB 2.89 | OOOOOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2 | PB 2.79 | OOOXXOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1 | 2.69 | ---OXXX | ||||||||||||||
13 |
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 3 | 2.69 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |